صنعت موسیقی ممکن است فرار از "شهری" برچسب

ضبط آکادمی چهارشنبه اعلام کرد که جایزه گرمی را رها کلمه "شهری" از نام چند دسته. جمهوری پرونده می گوید آن را حذ

توسط AKHBAREMAAAA در 23 خرداد 1399

ضبط آکادمی چهارشنبه اعلام کرد که جایزه گرمی را رها کلمه "شهری" از نام چند دسته. جمهوری پرونده می گوید آن را حذف کلمه بیش از حد و برچسب های دیگر — و ایستگاه های رادیویی — در حال بنا به گزارش ها در حال حرکت در همان جهت.

پس از Tyler, the Creator برنده یک جایزه گرمی در ژانویه او تا به حال برخی از افکار در مورد راه موسیقی خود را طبقه بندی.

"من نمی خواهم که 'شهری' word, آن را فقط به لحاظ سیاسی درست way to say N-کلمه به من," او گفت:.

موسیقی دسته بندی ها عبارتند از شهری معاصر شهری, لاتین, شهری, انجیل, و بیشتر. این کلمه در واقع به معنی یک چیز گفت: A. D. کارسون یک استاد hip-hop در دانشگاه ویرجینیا است.

"این نوع دسته ها سعی کرده اند که واقعا مربوط به اجساد افرادی که موسیقی بیش از توصیف آنچه که ما ممکن است مشاهده و یا شنیدن به ویژگی های منحصر به فرد از هر یک از موسیقی است که در حال تولید" کارسون گفت.

که به دلیل وجود طیف وسیعی از موسیقی در حال تولید شده توسط هنرمندان. وجود دارد تایلر خالق صدای منحصر به فرد خالص و موسیقی پاپ و هیپ هاپ و حتی کشور است.

این اولین بار نیست کسب و کار موسیقی اتحادش را تغییر زبان با استفاده از آن برای اشاره به موسیقی توسط هنرمندان است. در سال 1942 مجله بیلبورد پرده برداری از یک نمودار جدید به نام "هارلم رژه ضربه." سپس آن را "نژاد پرونده است." سپس "ریتم و بلوز" و سپس "روح". عبارت "شهری معاصر" در زمان خاموش در 1970s.

با استفاده از کلمات متفاوت برای موسیقی های سیاه و سفید هنرمندان پنهان نابرابر راه آنها بوده است و ترویج و پرداخت می شود گفت: Jennifer Lynn Stoever نویسنده کتاب "به رنگ صوتی خط."

"این شکل راه ما فکر می کنم و درک کنند که چگونه صنعت موسیقی کار می کند," او گفت:. "این واقعا پنهان همه از این شیوه در طول سال است."

The Grammys در حال رفتن به استفاده از کلمه "مترقی" به جای "شهری." کارسون گفت که بیش از حد می تواند مشکل ساز باشد.

"ما فقط احتمالا باید مراقب باشید که از کلمات نیست در نهایت فقط یکی دیگر — مانند ما تا پایان با تعبیری است که واقعا آن متفاوت" کارسون گفت.

یکی دیگر از تعبیری که فقط به پایان می رسد تا معنای موسیقی توسط هنرمندان است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب