گردش کار جدید برای لوله کش به معنی تبدیل برخی از مشاغل پایین

بسیاری از کارگران ضروری مجبور به تنظیم مجدد خود را به گردش در طول coronavirus بیماری همه گیر. کانی DePaepe یک

توسط AKHBAREMAAAA در 1 خرداد 1399

بسیاری از کارگران ضروری مجبور به تنظیم مجدد خود را به گردش در طول coronavirus بیماری همه گیر. کانی DePaepe یک کار لوله کش و صاحب آمریکایی تخلیه آثار و شرکت لوله کشی. او توضیح داد که علاوه بر دریافت کمتر تماس او با کارکنان خود را به انتخابی برای حفظ خود و مشتریان خود را امن است.

قبل از آنها به داخل DePaepe توضیح داد: در حال حاضر "ما به صحبت کردن با مشتریان و پرسش مانند این است که کسی بیمار است ؟ کسی تست مثبت برای coronavirus?" و اگر یک مشتری می گوید بله DePaepe و کارکنان خود را نمی خدمات آنها.

داخل خانه های گردش کار نیز تغییر کرده است. مشتریان خواسته به لوله کش فضا و روشن کردن منطقه کار از قبل. DePaepe نیز نیاز به کارکنان و مشتریان به پوشیدن ماسک.

در آغاز همه گیر دستیابی به اندازه کافی ماسک یک چالش بود. خوشبختانه DePaepe در حال حاضر به کمک یکی از مشتریان یک خانواده که منابع ماسک برای DePaepe و او را "در هر زمان آنها را ضد عفونی کننده و ماسک" برای "انتخاب کنید تا خود را در ایوان است."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن داستان کامل.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن