این خط لوله مشکل برای زنان در اقتصاد

کمتر از .5% Ph. D. s در اقتصاد اهدا شد به زنان در سال 2018 است. این Sadie جمعی است که در تلاش برای بهبود وضعیت

توسط AKHBAREMAAAA در 12 تیر 1399

کمتر از .5% Ph. D. s در اقتصاد اهدا شد به زنان در سال 2018 است. این Sadie جمعی است که در تلاش برای بهبود وضعیت با پرداختن به این خط لوله مشکلات برای زنان در اقتصاد و زمینه های مرتبط. بازار میزبان کای Ryssdal صحبت با مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران Sadie جمعی آنا Gifty Opoku-Agyeman. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

کای Ryssdal: به من بگو اول از همه می خواهم با شما کمی در مورد دکتر, حامله, دکتر الکساندر.

آنا Gifty Opoku-Agyeman: من خیلی خوشحال هستم از شما خواسته در مورد او. او شگفت انگیز است. بنابراین دکتر, حامله, دکتر الکساندر است که امریکا برای اولین بار, سیاه, اقتصاددان. او موفق به دریافت دکترای خود در رشته اقتصاد در سال 1921 از دانشگاه پنسیلوانیا است. و او نیز خود را دریافت کرد JD از دانشگاه پنسیلوانیا در سال 1927 وقتی اقتصاد تصمیم گرفت که آنها نمی خواست به او اجازه تبدیل شدن به یک اقتصاددان. و این که چگونه میراث خود را مرتب کردن بر اساس از زندگی از طریق کار است که او به عنوان یک وکیل در کنار شوهرش.

Ryssdal: وجود دارد البته distressingly کوچک تعدادی از اقتصاددانان در سطوح بالا و در واقع نیز در این خط لوله بیش از حد. بنابراین من حدس می زنم آنچه که من نیاز به شما را به انجام در حال حاضر ایجاد اتصال برای من بین بهبود است که خط لوله و گرفتن بیشتر از زنان به این زمینه و در پایان نتیجه سیاست های اقتصادی. چه اتفاقی می افتد زمانی که شما در رسیدن به هدف خود را?

Opoku-Agyeman: آره که یک سوال بزرگ است. بنابراین من به معنای واقعی کلمه فقط یک مقاله منتشر شده, و آن را با موسسه سیاست اقتصادی در مورد "زن سیاه بهترین" است که یک سیاست اقتصادی ایده ابداع شده توسط Janelle جونز که یکی از مدیریت مدیران در زمینه [مشترک]. و تقریبا این ایده می گوید: اگر ما در مرکز اقتصاد در اطراف سیاه همه کاهش از نظر نتایج. و بنابراین به منظور انجام این کار شما در واقع باید به زنان در اتاق مناسب است ؟ و یکی از چیزهایی است که ما به تازگی دیده ام که هیچ سیاه و سفید زنان در فدرال رزرو رهبری است. و پس از آن واقعا مهم است که آن دسته از افرادی که تصمیم گیری های مهم در سطح بالا هستند نماینده جهان است که آنها امیدوارند به تصمیم گیری برای.

Ryssdal: و می گویند ما باید جانت یلن سابق رئیس بانک فدرال و در حال حاضر رئيس جمهور از آمریکا, اقتصادی, انجمن, است, در کلمه به هر حال در کنار خود. او آمده در مورد اهمیت تنوع در زمینه زمینه خود را.

Opoku-Agyeman: بله, پس, دکتر جانت یلن که من روی محبت به جانت —

Ryssdal: که من او را دکتر یلن, شما می دانید.

Opoku-Agyeman: دکتر یلن یک حامی Sadie جمعی که من فکر می کنم باور نکردنی است. او در واقع یکی از سخنرانان کلیدی در این کنفرانس سال گذشته در موسسه شهری. و با توجه به تنوع و شمول من فکر می کنم دکتر جانت یلن نوع از کسی که مجسم است که یک بیت درست است ؟ او اولین زن رئیس فدرال رزرو. و پس از آن باور نکردنی است که او در حال حاضر بیرون آمدن و حمایت از سیاه اقتصاددانان به خصوص کسانی که در خط لوله در این راه است.

Ryssdal: همه حق است. پس بیایید به آجیل و پیچ و مهره در اینجا حق چون به عنوان من مطمئن هستم که شما به رسمیت شناختن و اعتراف شما باید یک بالابر های سنگین در اینجا مناسب است ؟ وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام می شود به جایی که شما می خواهید به آن بروید. شما به تازگی منتشر شده یک نامه سرگشاده به اقتصاددانان و گمان می کنم همه را با یک لیست از چیزهایی که شما و گروه شما می خواهید برای دیدن اتفاق می افتد. چه هستند بالا مانند سه چیز است که خواهد شد بیشتر ملموس به زنان در اقتصاد و رشته های مرتبط در موقعیت های که در آن آنها می توانند تاثیر سیاست ؟

Opoku-Agyeman: بنابراین من می خواهم به جلو بروید و نوع درست است که کمی. می گفت: ما یک بالابر های سنگین. این همه از ما. همه ما سنگین بلند.

Ryssdal: راست.

Opoku-Agyeman: بنابراین من فکر می کنم که این ایده قرار دادن آن در یک سازمان به تعمیر یک خط لوله مشکل و یا حتی یک زن و شوهر, سازمان, شما می دانید که راه ما باید به دنبال در چیزهایی است. با توجه به نامه من خیلی خوشحالم که شما به آن اشاره. بنابراین وجود یک زن و شوهر از چیزهایی است که ما قطعا می خواهید برای دیدن اتفاق می افتد. اول و مهمتر از همه مردمی باید با استناد به بیشتر سیاه و اقتصاددانان. و پس از آن من فکر می کنم بعد از این است به طور خاص برای سیستم فدرال رزرو است. بنابراین سیستم فدرال رزرو شده است به تازگی نوعی در اخبار برای نژادپرستی ساختاری در سطح رهبری. من استدلال می کنند آن را در هر سطح در درون تغذیه می شود. و بنابراین یکی از چیزهایی است که ما خواسته ایم ما نامه ای است که فدرال رزرو بانک ها در سراسر سیستم باید متعهد به استخدام از حداقل پنج [تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها] یک سال از جمله Sadie جمعی نیز هست که در حال حاضر بسیاری از زنان در اقتصاد است. و این واقعا به اطمینان حاصل شود که این ایده از من می توانم پیدا کردن سیاه استعداد له است. و بسیاری از مردم می گویند که زمانی که یک HBCU ممکن است در حیاط خلوت خود. و من فکر می کنم آخرین بپرسید که من می گویم که واقعا مهم است و همچنین تفکر انتقادی مورد تجلیل دکتر Sadie T. M. الکساندر و تولد سیاه و اقتصاددانان در این حرفه است. اما به منظور انجام این کار وجود دارد نیاز به برخی از نهادی پشتیبانی می کند. و بنابراین ما باید در واقع به نام آمریکا اقتصادی ارتباط به طور خاص را در این تلاش است.

Ryssdal: هنگامی که ما به جایی که ما نیاز به توان و تحقق اهداف Sadie جمعی چه که شبیه به برای زنان سیاه پوست اقتصاددانان? توصیف آن است.

Opoku-Agyeman: آنچه که به نظر می رسد این است که اگر یک زن سیاه و سفید اقتصاددان در حال کمک به کار این یک شوک است. و پس از آن مهم است برای ما به تفکر انتقادی در مورد چگونه ما حلقه در نهاد تنظیم, تغییر, تنظیم, استاندارد, به طوری که ما قادر به دیدن سیاه و مردمی در این زمینه خاص نرمال و جشن در راه است که اجازه می دهد تا نسل بعدی به دنبال نزدیک پشت سر گذاشت.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن