جوانب مثبت و منفی از گسترش اضافی مزایای بیکاری

گسترش مزایای بیکاری را در مجموعه ای به پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه. جمهوری خواه پیشنهاد در مجلس سنا را از

توسط AKHBAREMAAAA در 8 مرداد 1399


گسترش مزایای بیکاری را در مجموعه ای به پایان می رسد در پایان ماه ژوئیه. جمهوری خواه پیشنهاد در مجلس سنا را از آن منافع از 600 دلار در هفته برای $200 تا زمانی که آنها را می توان در پاییز امسال به 70 درصد از یک کارگر قبلی درآمد.

وجود دارد یک بحث بیش از این هزینه ها و مزایای گسترش بیکاری پرداخت.

Deniz Kocak اجرا می شود Turkuaz رستوران در Midtown غرب منطقه منهتن. به عنوان رستوران بازگشایی وجود دارد ماه گذشته او شروع به تماس با کارکنان خود به کار می کنند و برخی ، آنها به او گفت که بیکاری پرداخت آنها بیش از آنچه او خواهد.

"به طور متوسط آنها در حال گرفتن $800, 900 دلار در هفته" Kocak گفت. "برخی از آنها حتی نمی استفاده می شود که بسیار در هر هفته است."

او گفت: آن را پیچیده او را بازگشایی.

"ما برخی از [چک برنامه حفاظت از پول] از دولت اما بخشی از آن تبدیل شدن به یک کمک مالی است که متکی بر بخشی از آن در حال استفاده می شود به عنوان حقوق و دستمزد," او گفت:. "و البته آن را بسیار سخت برای به دست آوردن مردم است."

به عنوان تاریخ انقضا برای منافع کردم نزدیک Kocak گفت: کارگران در نهایت آمد. وجود دارد یک بحث بر سر چگونه مشترک Kocak وضعیت است.

"تعداد زیادی از کارگران در اقتصاد در حال حاضر واجد شرایط برای مزایای بیکاری که تجاوز خود را از دست داده حقوق و دستمزد گفت:" جوزف Vavra یک استاد در دانشگاه شیکاگو غرفه دانشکده کسب و کار.

اما او گفت: مشخص نیست که چگونه اغلب که باعث می شود کسی که برای گرفتن یک کار. مردم ارزش یقین او گفت:, و برخی از کارگران ممکن است به بازگشت به کار برای مراقبت های بهداشتی ،

Vavra همچنین گفت: اگر یک کارفرما گزارش می دهد که آن را دوباره ارائه شده به یک کارمند گذاشته است و کارمند کاهش یافته است به عقب می آیند چرا که او باعث می شود بیشتر در بیکاری کارگر دیگر واجد شرایط برای مزایای.

"به من به نظر می رسد کمتر احتمال دارد که یک کارگر در حال رفتن به امتناع از رفتن به کار در این بازی بسیار نامشخص بازار کار" Vavra گفت.

هایدی Shierholz ارشد اقتصاددان و مدیر سیاست در موسسه سیاست اقتصادی گفت: مقداری از گسترش مزایای بیکاری است یک ایده خوب خود را فراتر از زمان تاریخ انقضا.

"مخارج دولت بر مزایای بیمه بیکاری یکی از مهمترین و, اگر نه بیشتر, چیز های موثر دولت فدرال می توانید انجام دهید برای تحریک اقتصاد" Shierholz گفت.

مزایای بیکاری کمک به افرادی که آنها را دریافت کنید, اما آنها نیز کمک به مردم و کسب و کار است که دریافت کنندگان پول صرف با حفظ شغل در این راه است.

مارک Goldwein معاون ارشد رئیس جمهور و مقامات ارشد سیاست مدیر در کمیته مسئول بودجه فدرال گفت: مزایای بیکاری نمی توانید اقامت تا بالا به طور نامحدود و بدون برنامه به طور بالقوه کاهش بازیابی, اما در حال حاضر زمان به کاهش شدید.

"احتمالا چیزی هوشمند برای انجام شده است برای باز کردن آن را به آرامی," او گفت:.

چگونه به آرامی ؟ این چیزی است که در حال مذاکره در حال حاضر.

آن را هنوز هم این سوال در ذهن همه را: چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. خانه دموکرات ها می خواهند به گسترش پرداخت. جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد به بیکاران 70% اخیر حقوق و دستمزد در ماه اکتبر زمانی که دولت نرخ بیکاری در دفاتر را در زمان حال به پیکربندی مجدد سیستم های کامپیوتری خود را به انجام این محاسبات است. تا آن بیکاری کارگران خواهد فقط یکی دیگر از $200.

چه آخرین اخراج?

برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها همه چیز به دنبال تیره و تار. نرخ بیکاری بالا و همه گیر اخراج moratoriums شده اند و در کشورهای در سراسر کشور است. و به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر می دانیم اخراج چیزی است که می امد و شد زیاد زندگی یک فرد را برای سال. مثلا گرفتن اخراج می توانید آن را سخت به اجاره دوباره. و که می تواند منجر به فقر فزاینده.

که خرده فروشان نیاز است که مردم ماسک در هنگام خرید ؟ و چگونه آنها اجرای این قوانین است ؟

Walmart, Target, لاو, CVS, Home Depot, Costco — همه آنها سیاست هایی که می گویند خریداران ملزم به پوشیدن ماسک. هنگامی که یک کارمند در برابر یک مشتری که حاضر به تعامل می تواند از کنترل خارج شود بنابراین بسیاری از این خرده فروشان در حال گفتن کارگران خود را به اجرای این حکم. اما فقط داشتن آنها خواهد شد در واقع بیشتر مردم به پوشیدن ماسک.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب