مسابقه برای آنتی بادی

اولین درمان برای COVID-19 است که هر کسی در حال حاضر می شود این است که از سیستم ایمنی بدن خود را. آنتی بادی های

توسط AKHBAREMAAAA در 26 فروردین 1399

اولین درمان برای COVID-19 است که هر کسی در حال حاضر می شود این است که از سیستم ایمنی بدن خود را. آنتی بادی های تولید شده توسط بدن ما تولید و حمله و خلع سلاح مزاحمان.

نایجل Paneth متخصص اپیدمیولوژی در دانشگاه ایالتی میشیگان در حال کار با ملی COVID-19 نقاهت پلاسما, پروژه برداشت کسانی که از آنتی بادی خون هزاران نفر از آمریکایی ها که تا به حال COVID-19.

"استفاده از نقاهت آنتی بادی از افرادی که بهبود از بیماری ها استفاده شده است برای عمل پزشکی به صورت 100 سال" Paneth گفت.

این ایده ساده است: نگاهی به آنتی بادی را بهبود مردم قرار داده و آنها را در افراد بیمار. "آن تكیه درمان بیماری های عفونی قبل از آنتی بیوتیک ها," او گفت:.

آن کار خواهد کرد برای COVID-19? این اثبات نشده اما Paneth منطقی خاص آن خواهد شد. ملی COVID-19 نقاهت پلاسما پروژه در تلاش است تا با ارائه شواهد از آن است. این کار پر زحمت.

"آن را مانند مصرف مواد مخدر و یک قفسه — آن را به آسانی به عنوان که" Paneth گفت. "شما باید برای شناسایی و کمک کننده شما باید به تایید دهنده واقعا آنتی بادی ها شما باید خود را به پلاسما. هر اهدا کننده به اندازه کافی حجم برای درمان شاید دو نفر است."

علاوه بر آنتی بادی های تولید شده توسط مردم همه یکسان نیستند برخی ممکن است بسیار قوی و دیگران ممکن است ضعیف تر است. پس از ده ها تن از شرکت های بخش خصوصی و امکانات پژوهشی در سراسر جهان در حال مسابقه به رشد این آنتی بادی در آزمایشگاه است.

"ما در حال حرکت با handshakes ما صرف نظر کردن از بسیاری از نرمال نوع موافقت نامه های ما را بین شرکت ها" گفت: Lance Baldo افسر ارشد پزشکی در تطبیقی بیوتکنولوژی که به تازگی اعلام کرد که در آن مشغول به کار بود در این فضا با شرکت زیست فناوری Amgen. "مهمتر از همه وجود دارد بسیار کمی اگر هر فرانک بحث در مورد منافع اقتصادی از این است."

تطبیقی بیوتکنولوژی با استفاده از الگوریتم ها و تست های آزمایشگاهی به اسکن دهها هزار نفر از آنتی بادی از داوطلبان برای شناسایی آنهایی که قوی ترین و کار با Amgen به تولید آنها در مقیاس.

"ما کشیده این معامله با هم در یک ماده از روز" گفت: ریموند Deshaies معاون ارشد رئیس جمهور برای تحقیقات جهانی در Amgen. "این هرگز اتفاق می افتد. معمولا طول می کشد هفته یا ماه [و] وجود دارد تمام انواع از مذاکرات است."

سطح همکاری به طور کلی در اطراف COVID-19 غیر معمول است با توجه به استر Krofah مدیر اجرایی سریع تر درمان یک مرکز در hariri.

"این در واقع کاملا تاریخی سطح همکاری ما شاهد برای سرعت بخشیدن به این روند به عنوان آنجا که ممکن است," او گفت:.

فوق العاده قوی صنعتی تولید آنتی بادی می تواند با استفاده از هر دو به عنوان درمان و به عنوان یک اقدام پیشگیرانه برای خط مقدم بهداشت و درمان کارگران که در معرض خطر قرار گرفتن در معرض مکرر به کروناویروس جدید.

"ما می توانیم آنها را به چیزی به نام "ایمنی غیر فعال' به آنها این آنتی بادی" توضیح Baldo. "این فکر که آنها در واقع می تواند در خنثی کردن این ویروس باید آنها را در معرض و یا باید آن را در واقع به سیستم های خود را."

Deshaies پیش بینی یک EpiPen-نوع دستگاه یا وریدی گزینه است.

صنعتی تا سطح شیب دار به تولید به اندازه کافی آنتی بادی برای استفاده گسترده قابل توجه است. Udit Batra است مدیر عامل شرکت MilliporeSigma علوم زندگی, ابزارهای کسب و کار از شرکت مرک که باعث می شود, در میان چیزهای دیگر بركترس است که می تواند مورد استفاده توسط شرکت های دیگر به رشد سلول که تولید آنتی بادی — آنها ساخته شده در یک سایت.

"کسب و کار است که در حال حاضر رشد 20 تا 30 درصد در حال حاضر به بیش از دو برابر ظرفیت آن اگر هر یک از این [آنتیبادی] محصولات کار" Batra گفت. این یک کار دشوار در بهترین زمان اجازه دهید به تنهایی در جهان نورد خاموش شدن ناگهانی و قرنطينه.

Batra می دهد به عنوان مثال از یک تامین کننده در فرانسه بود که تعطیل با توجه به سخت قرنطینه اقدامات است. "ما تا به حال به مداخله ما تا به حال برای رفتن و صحبت کردن به تولید کنندگان و آنها را متقاعد به باز باقی می ماند و بحث به مقامات دولتی به آنها برخی از امداد رسانی به طوری که آنها می تواند باز باقی می ماند در طول این بحران" Batra گفت.

Ramping تا تولید در حالی که حفظ اجتماعی فاصله و مبهوت کارگر حضور خود را به چالش بکشد. ظهور عملی درمان است که تغییر ماهیت تهدید ناشی از کوروناویروس حیاتی برای صرفه جویی در زندگی می کند و به ترمیم اقتصاد خراب شده توسط ویروس و مبارزه با آن داشته باشد.

"مهم ترین چیز [اقتصاد] است و نه سیاست های پولی و مالی گفت:" استیو حمله رعد اسا ارشد ایالات متحده اقتصاددان در TS Lombard. "این مردم برای تبدیل شدن به اعتماد به نفس" او گفت: — اعتماد به نفس کافی برای ادامه کار و برخی از صورت ظاهر از زندگی عادی است.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن