بازگشایی بازیابی تاخیر انداختن

در ماه مه و ژوئن آن نگاه مانند اقتصاد ممکن است کشیدن خود را از افسردگی بسیار خوبی است. کسب و کار شد و شروع به

توسط AKHBAREMAAAA در 25 تیر 1399

در ماه مه و ژوئن آن نگاه مانند اقتصاد ممکن است کشیدن خود را از افسردگی بسیار خوبی است. کسب و کار شد و شروع به بازگشایی مصرف کنندگان شد جسارت از کارگران به رهبری بازگشت.

اما قبل از COVID-19-مربوط به بستری شدن در بیمارستان و مرگ و میر تا به حال شروع به افزایش است. در حال حاضر که آنها هستند و مقامات در جنوب و غرب در حال بستن کسب و کار پایین برای جلوگیری از گسترش شایعات از اقتصاد را تجدید حیات ممکن است زودرس.

وجود دارد یک زن و شوهر شاخص نشان بازگشایی بازیابی متوقف شده است.

نیک سپر یک تحلیلگر در سومین پل زیر خرده پا ترافیک. این برداشت ممکن است. اما در حال حاضر تجدید حیات COVID-19 است در نظر گرفتن تلفات.

"از اواخر ماه ژوئن بزرگترین افت آف اتفاق می افتد در می سی سی پی و تگزاس کارولینای جنوبی لوئیزیانا و آلاباما" سپر گفت.

همان داستان را با شغل. ارسال مطلب در استخدام سایت Glassdoor پایین 6 درصد پس از پایان ماه ژوئن.

پس چه نوع از "بازیابی" آیا این همه به ما ترک ،

"ما در حال رفتن به دیدن یک W شکل بازیابی" گفت: Camilla Yanushevsky که آهنگ مصرف کننده اقتصاد در CFRA پژوهش است.

این بدان معناست که روند را به شدت چرخش تا کمی پس از آن تبدیل کردن دوباره برای نیمه دوم W. Yanushevsky گفت که احتمالا در آن ما در حال حاضر.

"این reclosings آنها در حال رانندگی مصرف کنندگان به حتی بیشتر نگران قرار گرفتن در معرض بالقوه" او گفت:. "این می ترسند که بزرگترین موانع به هر کوتاه مدت بهبود پایدار."

این همه متناسب با آنچه که مستقل گلفروش بروک Wetzel دیدن است در کسب و کار خود را. او گفت: غول عمده فروشی بازار گل در مرکز شهر لس آنجلس است که عامل مرتب کردن بر اساس به طور معمول.

"آره عادی با اجباری ماسک صورت," او گفت: از بازار است.

Wetzel تعطیل در ماه مارس آغاز شده و تا دوباره چند ماه بعد. او گفت: مردمی هنوز هم می خواهید برای ارسال گل.

"مردم هنوز هم در خانه و آنها نمی توانند هر یک از دیگر زمانی که آنها می ایم برای یک مناسبت خاص" Wetzel گفت. "بچه ها هنوز در حال به دنیا آمد. منظورم این است که متاسفانه مردم هنوز هم درگذشت. همه هنوز هم با داشتن تولد است."

کسب و کار او بوده است بسیار خوب است. اما به دنبال در اطراف بازار گل "من می خواهم بگویم در مورد سه چهارم از فروشندگان هستند نه همه آمد. آنها برای همیشه رفته است," او گفت:.

و با کالیفرنیا بسته شدن کسب و کار دوباره Wetzel امید مردم را متوقف کند پیشنهاد می splurging بدهید بر روی گل.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن