راه های درست و نادرست برای مدیران اجرائی به آدرس نژادپرستی و پلیس

از مدیران عامل شرکت ها از مارک های بزرگ در پایین شده است تهیه بیانیه های عمومی در محکومیت نژادپرستی و خشونت پل

توسط AKHBAREMAAAA در 13 خرداد 1399

از مدیران عامل شرکت ها از مارک های بزرگ در پایین شده است تهیه بیانیه های عمومی در محکومیت نژادپرستی و خشونت پلیس با استفاده از سه واژه "سیاه و سفید زندگی می کند مهم است."

اما آن اظهارات معنی دار و موثر است که به نظر می رسد مخدوش?

استفانی Creary یک استاد مدیریت در مدرسه وارتون دانشگاه پنسیلوانیا می گوید که در این پیام های اجرائی نیاز به بحث در مورد آنچه آنها در حال شنیدن از خود سهامداران و اصیل می گویند آنچه آنها خود را احساس.

و آنها نیاز به دولت اسامی کسانی بی, کشته در هفته های اخیر: جورج فلوید Ahmaud Arbery و Breonna تیلور در میان آنها است.

"من واقعا فکر می کنم که شما می دانید که آنها را به خوبی در نوشتن این اظهارات اما آنها فراموش حلقه توخالی اگر این مورد که مناسب احساسی با کیفیت وجود ندارد و اگر افرادی که تحت تاثیر قرار نیست نام — یا با گروه و قطعا با افرادی که کشته شده اند در ماه گذشته -- و من فکر می کنم قطعا اگر وجود ندارد یک تماس به عمل و از بعضی جهات است که این شرکت مایل به تغییر آن راه" Creary گفت.

او در صحبت با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

استفانی Creary: من فکر می کنم معتبر بودن چیزی است که بسیار سخت به انجام این کار در یک شرکت مطبوعاتی و یا در یک یادداشت. و بعضی اوقات زمانی که ما می بینیم شرکت های بزرگ منتشر شده در مطبوعات و یادداشت ها به نظر می رسد مانند تن از مردم شده اند و از طریق آنها و جلا آنها را به طوری که آنها شروع به صدا درست مثل کسی دیگری مناسب است ؟ واقعی هسته هویت یا هسته معنای از دست داده می شود. و اگر شما را متوقف و خواندن برخی از این اظهارات آنها در واقع نگاه کمی متفاوت از دیگران است. و من فکر می کنم این دلیل است که فرد در نوشتن آن زمان صرف شده برای آن فرد و زمان صرف شده برای بحث در مورد چگونه آنها احساس به عنوان یک فرد در حال حاضر و زمان صرف شده برای منعکس چه این به این معنی برای کسب و کار خاص خود را خاص کارکنان. بنابراین شخصی می رود راه طولانی به ابراز معتبر احساسات.

دیوید Brancaccio: اما پس از آن شما باید از شرکت های که در حال ابراز حمایت از آنچه که تاریخ پیچیده. آن را به بسیاری از شرکت های, واقعا, اما شما فکر می کنم لیگ ملی فوتبال: آن را می گوید آن را به رسمیت می شناسد مسائل در دست. اما NFL رو در khezri برای برجسته مشکل خشونت پلیس.

Creary: آره منظورم NFL جالب در مورد. و این در واقع یکی است که من فکر می کنم اجازه انتقاد به باران در اطراف این اظهارات. که تاریخچه بسیار اخیر است و هرگز آن را تغییر داد. چیزی وجود دارد که NFL کمیسر راجر Goodell آیا به واقع حمایت اکسپرس khezri در زمان هنگامی که او در واقع یک نماد از کسی که در تلاش بود به تصویب تغییر دهید. و به طوری که بیانیه قطعا می آید در سراسر به عنوان ریاکارانه است چرا که او هرگز خطاب آشکارا در راه است که من فکر می کنم اجازه khezri یا طرفداران خود و یا هر کس دیگری در مکان های عمومی, به درک آنچه که دقیقا آنها در تلاش برای به انجام رساندن. و بنابراین من آن را خنده دار و من فکر می کنم مردم دیگر را که در آن طول می کشد در سراسر کشور, تظاهرات در سراسر خشونت پلیس که همان ماده است که Kaepernick برای مبارزه بود برای راجر Goodell به چیزی می گویند.

بنابراین من فکر می کنم آن را در مورد تمام شرکت های که تا به حال شطرنجی گذشته به دلیل من فکر می کنم اگر شما برگردید و نگاه کنید بسیاری از شرکت هایی که درگیر مسائل نژادپرستی دلیل آن است که وجود داشته و در درون خود دیوار. اما در این مورد وجود دارد بزرگ قطع ارتباط بین حوادث تابستان گذشته و در سال های گذشته و چه راجر Goodell است گفت: امروز.

Brancaccio: OK بیانیه ای بیرون می آید — برخی از مدیران اجرائی خواهد شد و حق آن را دریافت. دیگران ممکن است, اما شما می خواهید برای دیدن عمل است که به شرح زیر کلمات.

Creary: بله کاملا. و من می گویم اولین اقدام برگزاری فاصله برای مردم به صحبت در مورد آن. آنچه که من فکر نمی کنم بسیاری از مردم درک است که مردم احساس می کنند مانند آنها خاموش شده اند به خصوص در دیواره های شرکت های بزرگ امریکا است. و بنابراین در حالی که برای برخی اظهارات و یا فضاهای به بحث به نظر می رسد فقط بحث آن را به معنای زیادی به افرادی که احساس می کنند مانند آنها خاموش شده اند برای مدت طولانی.

Brancaccio: شما نوشته اید چیزی به خصوص جالب است. شما نمی خواهید شرکت رهبران به شرمندگی. شما به نظر می رسد در این ایده وجود دارد که می تواند یک واکنش به این شرکت مصرف این نوع ایستادگی در حمایت از زندگی مهم است.

Creary: آره وجود دارد قطعا در یک واکنش شدید در اطراف مسائل نژادی و عدالت در این کشور است. و من فکر می کنم رهبران نیاز به unapologetic با غذا به افرادی که در حال رفتن به می گویند "این نیست کسب و کار شما."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب