سن آنتونیو موزه هنر خوشحالم که آن را نگه داشته ماسک مورد نیاز

Coronarivus موارد در ایالت تگزاس در حال افزایش. افزایش سریع در موارد و پایانی بيمارستان فضا را ناشی از رژیم صه

توسط AKHBAREMAAAA در 10 تیر 1399

Coronarivus موارد در ایالت تگزاس در حال افزایش. افزایش سریع در موارد و پایانی بيمارستان فضا را ناشی از رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت به مقیاس دولت برنامه ای برای بازگشایی. بازگشایی طرح کلی قرار داده شده است در مکث و میله ها و رودخانه قایق سواری در کسب و کار گفته شده نزدیک دوباره. اکثر کسب و کار است که در حال حاضر باز می توانید در ادامه عملیات. سن آنتونیو موزه هنر بازگشایی درهای خود را در پایان ماه مه ادامه دارد برای دریافت بازدید کننده.

امیلی سانو شرکت موقت مدیر موزه گفت: کارکنان ایجاد یک داخلی نیروی کار در ماه مارس برای کمک به اطمینان از امن بازگشایی موزه برای کارکنان و بازدید کنندگان است.

امیلی سانو, co-مدیر موقت از, سن آنتونیو, موزه هنر و مشاور ارشد برای هنر. (حسن نیت ارائه میدهد از سن آنتونیو موزه هنر)

زمانی که نیروی کار تصمیم گیری شد که در آن دستورالعمل ها و قوانین برای بازگشایی آن بحث حکومت در ماسک.

"فرماندار اعلام کرد اوایل که ماسک نمی شد مورد نیاز" سانو توضیح داد. که اطلاعیه ناشی از نیروی کار به تجدید نظر از اینکه آیا آنها باید شل زبان از "نیاز" به "توصیه می شود."

در نهایت سانو گفت: این تیم تصمیم به چوب با آن طرح اصلی نیاز به ماسک. تماشای COVID-19 تعداد مورد صعود در دولت اطراف او گفت که آنها "خوشحالم که در حال حاضر در نگاه به گذشته" که آنها را "نگه داشته و نیاز" در محل. اگر بازدید کنندگان می آیند بدون ماسک آنها با ارائه یک موزه است.

کارکنان موزه بازار مطلع صبح روز دوشنبه که "رهبری در موزه است وضعیت را از نزدیک ادامه خواهد داد و به ارزیابی بر اساس جدید اطلاعات و راهنمایی از شهرستان و مقامات دولتی."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن داستان کامل. این سری با این نسخهها کار فقط با کمک شما. اجازه دهید ما می دانیم که چگونه اقتصاد خود را انجام شده است با استفاده از فرم زیر و داستان خود را ممکن است برجسته در آینده نسخه ای از "من اقتصاد است."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب