جستجو برای تماس با ردیاب

حتی به عنوان ما شاهد متحده بازگشایی و COVID-19 مورد افزایش ما هنوز هم به اندازه کافی ندارد تماس با ردیاب. هستن

توسط AKHBAREMAAAA در 24 خرداد 1399

حتی به عنوان ما شاهد متحده بازگشایی و COVID-19 مورد افزایش ما هنوز هم به اندازه کافی ندارد تماس با ردیاب. هستند افرادی که با شما تماس هنگامی که شما بوده ام در معرض کسی با COVID-19 و راه رفتن شما را از طریق گام های بعدی.

تخمین زده می شود ما باید در هر نقطه از 100,000 به 300,000 بیشتر تماس با ردیاب. به یکی از شما نیاز به یک اسکریپت یک تلفن و توانایی به صحبت کردن با مردم است. چریستینا Coyle انجام داده است تماس, ردیابی برای مرکز ملی کنترل و پیشگیری از بیماری.

"شما بخشی-مددکار اجتماعی شما بخشی-مشاور شما در بخش بهداشت عمومی و حرفه ای" Coyle گفت. "شما در حال ارائه اطلاعات است که نگران کننده است."

برخی از ایالت ها بپرسید برای یک دبیرستان مدرک دیگران سال تجربه در مراقبت های بهداشتی. اپیدمیولوژی آماندا کستل است که به کمک این سی وزارت بهداشت و درمان آموزش مردم است.

"این تیم از تماس با ردیاب آشنا هستند با جوامع که در آنها مشغول به کار هستند پویایی و طبیعت که در آن مردم زندگی می کنند" کستل گفت.

نیویورک همکاری با پایه. تماس با ردیاب وجود دارد را $57,000 یک سال است. لری ترمل Freeman, مدیر عامل شرکت از انجمن ملی از شهرستان و شهر, مقامات بهداشت گفت: دولت فدرال به ایالت پول برای پاسخ به COVID-19.

"نه همه مکان ها منابع آنها نیاز به آن را انجام دهد" فریمن گفت. "ممکن است برخی از مناطق کشور که در حال overresourced زیرا آنها بودجه دریافت می کنند اما آنها نمی باید به همان مقدار از موارد به عنوان دیگر نقاط کشور است."

در نیوجرسی Middlesex County, پرستاران مدرسه در حال کار به عنوان تماس با ردیاب. در شرق تگزاس آتش نشانان. در دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو, Laura Buback شده است آموزش ارزیابان و کتابداران.

"این بیشتر شبیه repurposing از مردم در حال حاضر در شهرستان و نظام سلامت به کار بر روی این" Buback گفت.

اما با وجود این انعطاف پذیری بالا و بیکاری پیدا کردن به اندازه کافی تماس با ردیاب است به احتمال زیاد باقی می ماند یک چالش است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن