این وام کسب و کار کوچک برنامه است که اساسا از پول نقد. چه بعدی ؟

یکی از کلیدی ترین برنامه های ایجاد شده توسط کنگره برای کمک به کسب و کارهای کوچک و کارگران خود را از طریق این ب

توسط AKHBAREMAAAA در 29 فروردین 1399

یکی از کلیدی ترین برنامه های ایجاد شده توسط کنگره برای کمک به کسب و کارهای کوچک و کارگران خود را از طریق این بحران تقریبا از پول نقد. 350 $میلیارد چک حفاظت از برنامه به پردازش بیش از 1.6 میلیون وام تا کنون.

این وام با هدف نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد است که بخشایش — پس از تبدیل شدن آنها به کمک های مالی اگر یک کسب و کار مطابق با ضوابط. و اعضای کنگره در تضاد هستند در مورد چگونه می توانید بیشتر کمک به کسب و کار.

بازار را امی اسکات مشترک جزئیات با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

دیوید Brancaccio: اولین جایی که می خواهم پول جریان ؟

امی اسکات: ساخت و ساز حرفه ای و ویژگی های خدمات و تولید صنایع دریافت کرده اند بیشترین سهم از پول بیش از 30 میلیارد دلار در هر. نگرانی وجود دارد که برخی از سخت ترین آمار کسب و کار مانند رستوران ها و هتل ها به اندازه کافی دریافت نمی کمک کند. جغرافیایی تفاوت شکستن به شرح زیر است: تگزاس و کالیفرنیا دو تا از بزرگترین کشورهای با جمعیت دیده می شود بیشتر پول. اما نیویورک به خصوص ضربه توسط ویروس در آمد و در چهارم, پشت, Illinois.

اکثر وام شده اند 150.000 دلار یا کمتر اما سرعت می رود. اداره کسب و کار کوچک می گوید آن را پردازش "بیش از 14 سال' ارزش وام در کمتر از 14 روز."

Brancaccio: آیا کنگره می خواهم به انجام در حال حاضر که این گلدان است و اساسا تهی شده است?

اسکات: وجود هر دو حزب توافق وجود دارد که باید بیشتر پول است. جمهوری خواهان می خواهند یکی دیگر از $250 میلیارد دلار برای این برنامه اما دموکرات ها می خواهند بیشتر رشته های متصل مانند کمک خاص برای زنان و اقلیت متعلق به کسب و کار نیز این مشکل وجود دارد در واقع عبور از هر چیزی با کنگره کار از خانه در حال حاضر و بعید است به بازگشت به واشنگتن تا ماه آینده.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im