تکنولوژی جنگ سرد با چین تشدید

روز جمعه چین دستور داد که کنسولگری های ایالات متحده در چنگدو ، این بود که در پاسخ به آمریکا سفارش چین کنسولگری

توسط AKHBAREMAAAA در 3 مرداد 1399

روز جمعه چین دستور داد که کنسولگری های ایالات متحده در چنگدو ، این بود که در پاسخ به آمریکا سفارش چین کنسولگری در هوستون به چهارشنبه. همچنین در این هفته در ایالات متحده تحت تعقیب هکرهای چینی به اتهام همکاری با دولت چین به اتهام جاسوسی صنعتی از جمله تلاش برای سرقت coronavirus پژوهش است. ایالات متحده کمپین ممنوعیت Huawei جهانی از شبکه های 5G را برداشت بخار در این ماه بیش از حد.

همه از این است که می گویند تنش ها میان بزرگترین اقتصادهای در حال بالا و افزایش. پس کجاست آن همه رفتن ؟ Ian Bremmer رئیس جمهور از خطر سیاسی مشاوره گروه اوراسیا صحبت با میزبان صبری بن-Achour. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

صبری بن-Achour: بین چینی جاسوسی صنعتی و ایالات متحده در تلاش برای قفل کردن برخی از چین بزرگترین شرکت های فن آوری ما در چه مقدار به یک تکنولوژی جنگ سرد با چین ؟

Ian Bremmer: من فکر می کنم ما هستند. و دولت آمریکا و دموکرات ها نیز در کنگره من می گویند هر دو قشنگ تراز وسط قرار دارد در تمایل به چرخ ضامن دار تا تنش با چین و انجام این کار در سطح جهان است. بنابراین من فکر می کنم که ما در حال حاضر در تکنولوژی جنگ بین دو اقتصاد بزرگ و کشورهای دیگر در سراسر جهان در حال رفتن به مجبور به ایجاد برخی از تصمیم گیری های ناراحت کننده.

بن-Achour: شما باید استدلال کرد که ایالات متحده در تلاش است که در جلو شده است موفق ترین سیاست خارجی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت. چرا ؟

Bremmer: از آنجا که کشورهای دیگر در حال پی, ایالات متحده است. به عنوان چین رشد کرده است به عنوان رئیس جمهور خلق چین گفت که چین در نظر دارد به عنوان رهبر جهان در AI و به عنوان آنها استفاده از آن برای گسترش قدرت خود را از دولت استبدادی خود قابلیت نظارت — شما ببینید چه چیزی اتفاق می افتد در هنگ کنگ با جدید امنیت ملی ، با Uighurs با باور نکردنی نقض حقوق بشر — بسیاری از کشورها در سراسر جهان را نگران می کند این, بیش از حد. بنابراین حتی اگر بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن خارجی سیاست های یک جانبه و میگیرد آمریکایی و متحدان زمانی که شما صحبت کردن در مورد فن آوری در چین تعدادی از کشورها در سراسر جهان چین با ایالات متحده در مورد این موضوع.

بن-Achour: که در آن شما می بینید همه این رفتن این تشدید?

Bremmer: بعد از چند ماه در حال رفتن به واقعا خطرناک است. اما بر خلاف جنگ سرد با اتحاد جماهیر شوروی ما هنوز هم خرید یک کالا از چین — و من فکر می کنم که هنوز هم می شود درست در پنج سال زمان است. ما دانشگاه ما دانشکده ها پول بیشتری از دانش آموزان چینی که پرداخت کامل حمل و نقل نسبت به سایر دانش آموزان از سراسر جهان است. من فکر نمی کنم که ناگهان به رفتن به دور. بنابراین وجود دارد تثبیت منافع اقتصادی با مقدار زیادی از قدرت در ایالات متحده است که در مورد مراقبت هنوز انجام کسب و کار با چین است. اما بالقوه برای تشدید به سهوا واقعا خطرناک است و همچنین واقعی به خصوص در اجرای انتخابات است.

بن-Achour: که در آن نشانی از تشدید تنش بین آمریکا و چین را ترک ایالات متحده فن آوری شرکت است ؟

Bremmer: شما می خواهم استدلال می کنند که آن را ترک آنها را در یک موقعیت بدتر این معنا که آنها نمی خواهد که دسترسی به بزرگترین اطلاعات بازار: چین است. به جز که آنها بیشتر ندارد دسترسی به بازار است که قبل از. و اگر شبکه جهانی وب است شکستگی در دو اگر تاپیک دیگر داده جهانی اقتصاد و وجود ندارد — پس بدیهی است که شرکت های غربی بودند که به امید کار در سطح جهانی و بازار آزاد در حال رفتن به یک جهانی و بازار آزاد را به بازی در.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن