آمریکا - کانادا مرز را بسته شده به مدت چهار ماه و شهرهای نزدیک به این رنج می برند

روز جمعه در ایالات متحده و کانادا دولت توافق برای حفظ مرز بین دو کشور بسته به تمام ترافیک غیر ضروری برای 30 رو

توسط AKHBAREMAAAA در 31 تیر 1399

روز جمعه در ایالات متحده و کانادا دولت توافق برای حفظ مرز بین دو کشور بسته به تمام ترافیک غیر ضروری برای 30 روز حداقل. مرز را بسته شده است از ماه مارس و آن را ضربه زدن به اقتصاد شهرهای مرزی سخت است.

یک مثال بوده است آبشار نیاگارا. تابستان در آبشار نیاگارا است که معمولا بسیار پر جنب و جوش. رستوران? کامل. این پل که لینک ایالات متحده و کانادا ؟ بسته بندی شده.

اما در این سال "همه شما در حال حاضر شاهد هستیم که فصل اوج و شما احتمالا از دیدن حدود 10 ٪ از آنچه شما می خواهم به طور معمول گفت:" گوردون Stephens اجرا می شود که یک آبشار نیاگارا وب سایت سفر و کتاب قایق سواری و تورهای.

استفان گفت: کسب و کار خود را به پایین است که توسط 95 ٪ در این سال است. در سال گذشته 46,000 busloads کانادایی عبور از پل به غرب نیویورک. از مارس? نه یکی.

"این بدان معناست که رستوران ها و قمار و جاذبه های توریستی و ... بدیهی است که از دست دادن میلیون ها دلار درآمد گفت:" کاترین فریدمن یک همکار در کانادا موسسه زندگی می کند که در بوفالو, نیویورک.

سالانه 20 میلیون کانادایی بازدید از ایالات متحده است. به طور متوسط آنها صرف تقریبا 1000 $در اینجا در بازی بیس بال و راک, کنسرت, خروجی مراکز و فروشگاههای جعبه بزرگ.

و آنها را انتخاب کنید تا چیزهایی را که خریداری کرده اید آنلاین. بسیاری از شهرهای مرزی در ایالت واشنگتن بستگی دارد که گفت: لوری Trautman اجرا می شود که مرز سیاست موسسه تحقیقاتی در دانشگاه غربی واشنگتن.

"این شهر ساخته شده است تا صنایع در اطراف کانادایی ها درست است ؟ منظورم این صنایع وجود نخواهد داشت — به خصوص آنلاین سفارش پستی, P. O. box صنعت — اگر ما ندارد بسیاری از کانادایی ها پایین آمدن" او گفت:.

عدم وجود کانادایی است که صدمه زدن به بسیاری از صنایع در امتداد مرز گفت: Christopher ماسه اجرا می شود که این مرکز کانادایی مطالعات در دانشگاه جانز هاپکینز.

"آنها را فراهم رستوران, درآمد, شاید مردم وجود دارد خرید گاز که منجر به گاز محلی مالیات," او گفت:. با مصرف کنندگان آن رفته و آن را تحت تاثیر دولت های ایالتی و محلی است که تکیه بر آن مالیات است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن