ایالات متحده مصرف بیشتر انرژی از زغال سنگ در سال 2019

آمریکایی ها دست به یک نقطه عطف کلیدی در سال گذشته ما در مصرف انرژی است. زغال سنگ بر اساس استفاده از انرژی سقوط

توسط AKHBAREMAAAA در 9 خرداد 1399

آمریکایی ها دست به یک نقطه عطف کلیدی در سال گذشته ما در مصرف انرژی است. زغال سنگ بر اساس استفاده از انرژی سقوط کرد و 15% و در حالی که انرژی های تجدید پذیر — مانند از انرژی خورشیدی و باد — رشد 1%.

تازگی منتشر ارقام اداره اطلاعات انرژی این معنی است که بیشتر انرژی مصرف شده از منابع تجدید پذیر از از سوختن زغال سنگ.

این اولین بار از سال 1885 که انرژیهای تجدید پذیر پیشی گرفته زغال سنگ وجود آن که انتظار می رود اتفاق می افتد.

برای دهه گذشته استفاده از زغال سنگ برای تولید برق شده است در کاهش سریع با ظهور جایگزین های ارزان تر مانند فراوان گاز و کاهش هزینه های انرژی خورشیدی و انرژی باد. استفاده از زغال سنگ کاهش یافته است با وجود این تهمت تلاشهای دولت برای سرپا نگه داشتن این صنعت است.

برق, آب و برق به طور فزاینده ای تعویض خورشیدی و باد منابع. در سال گذشته مبتنی بر زغال سنگ مصرف انرژی کاهش یافته و برای ششمین سال متوالی و با وجود نشانه های آن را بیشتر کاهش یافته است در طول اپیدمی خاموش کردن.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن