نرخ بیکاری مشخصی به 14.7 درصد در ماه آوریل است. آن را به طور کامل در تصرف COVID-19 زیان کار است.

وزارت کار ماهانه گزارش اشتغال ماه آوریل نشان می دهد که نرخ بیکاری افزایش یافت به 14.7% و به بالاترین سطح خود ا

توسط AKHBAREMAAAA در 19 اردیبهشت 1399

وزارت کار ماهانه گزارش اشتغال ماه آوریل نشان می دهد که نرخ بیکاری افزایش یافت به 14.7% و به بالاترین سطح خود از زمان رکود بزرگ. ایالات متحده از دست 20.5 میلیون شغل در میان coronavirus بیماری همه گیر. تقریبا همه کار رشد به دست آورد در طول 11 سال بازیابی از رکود بزرگ در حال حاضر از دست داده است و در یک ماه.

ما همچنین می دانیم که بیش از 33 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس. و این مارس گزارش شامل نمی شود بسیاری از تازه ترین زیان کار است. آن را نیز به حساب نیست برای تمامیت بیکاری ناشی از این بیماری همه گیر.

به عنوان بد به عنوان اعداد نگاه, مارس شغل گزارش نمی تواند تصرف در مقیاس کامل از اشتغال از دست دادن پس از همه گیر شروع شد و با توجه به اریکا Groshen اداره آمار کار' اقتصاددان ارشد در دولت اوباما.

"این یک شوک بر خلاف هر چیز دیگری ما را پایدار" Groshen گفت. نرخ بیکاری رسمی است که به احتمال زیاد شمارش نیست بسیاری از کسانی که شغل خود را از دست او اضافه شده است.

چرا که استاندارد تعریف از یک فرد بیکار است که کسی که تا به حال کار پرداخت می شود و شده است به طور فعال به دنبال یک شغل. اما در این بیماری همه گیر است که میلیون ها نفر بیکار و یا ترک یک شغل و نه شکار برای یک جدید.

"افرادی که می گویند که در حال حاضر" من کار نمی کند و من به دنبال کار تا زمانی که من احساس می کنم من می تواند امن در خارج وجود دارد,'" Groshen گفت. همچنین نرخ بیکاری ممکن است تعداد افراد از کار مراقبت از دیگران در گیر مردم "که شاید تصمیم به ماندن در خانه و خانه-مدرسه و یا مراقبت از بستگان سالمند به دلیل آنها نمی خواهند آنها را به خطر انداخته است."

و آن را به سختی سنج دقیقا چقدر از دست دادن شغل موقت است — فقط تا زمانی که شرکت بازگشایی و کارگران به نام پشت.

یوسف Brusuelas اقتصاددان ارشد در RSM یک مشاوره شده است و پیگیری برای رفع بیکاری.

"بسیاری از مدعیان بودند و طبقه بندی شده به عنوان furloughed اما در حال تبدیل شدن به طور دائم بیکار," او گفت:. در ضمن بسیاری از کسانی که هنوز هم شغل نیست کار یا درآمد تقریبا به همان اندازه به عنوان آنها استفاده می شود به گفته جولیا Pollak یک کار اقتصاددان در ZipRecruiter.

"شما هم می تواند گذاشته و یا شما می توانید یک 20 و 30 و 40 و حتی 50% کاهش پرداخت به نگه داشتن شغل خود را" Pollak گفت.

در یک بررسی اخیر ZipRecruiter یافت که در مورد یکی از چهار کار متقاضیان تا به حال ساعت یا کاهش درآمد یا هر دو.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن