وزارت کشاورزی ایالات متحده وام نقشه به زودی می تواند به کوچک شدن. باید به شما اعمال می شود قبل از آن می کند ؟

وزارت کشاورزی ایالات متحده وام واجد شرایط در معرض خطر پس از سرشماری سال 2020 اگر شما از بانکی در یک وزارتخانه

توسط AKHBAREMAAAA در 20 خرداد 1399

وزارت کشاورزی ایالات متحده وام واجد شرایط در معرض خطر پس از سرشماری سال 2020

اگر شما از بانکی در یک وزارتخانه وام برای خرید یک خانه ممکن است زمان شروع به گرفتن جدی در مورد استفاده از. از آنجا که در سرشماری سال 2020 می تواند تغییر نقشه واجد شرایط مناطق.

در حال حاضر 97 درصد از ایالات متحده خشکی وزارت کشاورزی ایالات متحده است واجد شرایط. اما این نقشه بر اساس اندازه جمعیت آن شده است به طور کامل تجدید نظر شده پس از سال 2000 است.

هیچ تضمینی وجود ندارد USDA برنامه تغییر خواهد کرد پس از سرشماری سال 2020.

اما اگر جدید جمعیت داده است برای محاسبه است که 97-درصد-نقشه واجد شرایط می تواند به طور قابل توجهی کوچک — راه برش در تعدادی از خانه ها که واجد شرایط برای صفر کردن کشاورزی تامین مالی است.

بررسی خود را USDA وام واجد شرایط. از اینجا شروع کنید (Jun 9th, 2020)

در این مقاله (جست و خیز به...)


وزارت کشاورزی ایالات متحده وام مزایای

اول, اجازه دهید دوباره همین دلیل بسیاری از خریداران تکیه بر کشاورزی وام برای تبدیل شدن به صاحب خانه.

وزارت کشاورزی ایالات متحده وام مسکن روستايی طراحی شده است برای خدمت به افرادی که کمتر دسترسی به تامین مالی از جمله مناطق روستایی و کم - متوسط درآمد خانواده.

برای کسانی که واجد شرایط این برنامه دارای مزایای زیادی از جمله:

 1. صفر پرداخت مورد نیاز — هر چند شما می توانید اگر شما می خواهید
 2. کوچکتر وام مسکن پرداخت بیمه سالانه بیمه وام مسکن هزینه فقط 0.35% از وام های برجسته تعادل در هر سال نسبت به 0.85% برای FHA وام
 3. رقابتی نرخ وام مسکن — وزارت کشاورزی ایالات متحده نرخ وام ها اغلب به طور قابل توجهی پایین تر از نرخ وام مسکن معمولی
 4. متوسط نمره اعتباری آستانه — اکثر وام دهندگان اجازه می دهد نمرات اعتباری 640 و برای یک وام کشاورزی

تنها جریان اصلی وام برای ارائه به صفر کردن یک وام مسکن. و به یکی از کسانی که شما نیاز به خدمات عضو کهنه کار و یا در غیر این صورت نظامی وابسته.

وزارت کشاورزی ایالات متحده وام از سوی دیگر لازم نیست که هر گونه شغل مورد نیاز است. هر کسی می تواند درخواست به عنوان طولانی به عنوان آنها در یک زندگی شایسته آرا و کم - متوسط درآمد.

فعلی وزارت کشاورزی ایالات متحده وام نقشه

این برنامه وام حمایت ایالات متحده وزارت کشاورزی (USDA).

اما به درخواست وزارت کشاورزی ایالات متحده تامین مالی شما نمی نیاز به درگیر در یک شغل به هیچ وجه در ارتباط با کشاورزی است. شما فقط نیاز به خرید یک خانه در جایی "روستایی است."

منبع: USDAloans.com بر اساس مسکن کمک شورای اطلاعات

خانه شما می خواهید واجد شرایط در حال حاضر ؟

وزارت کشاورزی ایالات متحده را "روستایی" تعیین کشیده است به طور گسترده ای. شما نمی خواهد بود قادر به خرید یک پنت هاوس در مرکز شهر در یک شهر بزرگ است. اما برخی از حومه شهرهای کوچک و شهرستانها را حساب کند.

در واقع خانه های سراسر 97% از نقشه آمریکا در حال حاضر (هر چند نه لزوما پس از سرشماری) واجد شرایط. چرا که همه مکان ها هستند که تعیین شده به عنوان شهری تعداد نیز روستایی است. و تنها 3 درصد از سرزمین ما است "شهری."

می خواهید بدانید که آیا یک ملک شما باید چشم خود را در حال حاضر در یك منطقه ؟ با استفاده از این ابزار مراجعه در وزارت کشاورزی ایالات متحده ، بررسی نقشه و یا نوع در آدرس.

خواهد 2020 سرشماری تغییر USDA وام نقشه ؟

زمان آخرین سرشماری باعث فروشی تجدید نظر وزارت کشاورزی وام نقشه بود در سال 2000. پس از سرشماری سال 2010 آمریکا اقتصاد در نظر گرفته شد هنوز هم بیش از حد ضعیف از رکود بزرگ به تغییر برنامه به طور قابل توجهی.

درست است وجود دارد محدود اصلاحات در سال 2017. اما که به سختی tinkered با نقشه. بنابراین برای تمام مفاهیم و اهداف این وزارتخانه وام نقشه نیست قابل ملاحظه ای در 20 سال تغییر.

در حال حاضر این امکان وجود دارد که دولت آینده می تواند فکر می کنم 2021 پست-همه گیر اقتصاد بیش از حد ضعیف برای اجرای نقشه تغییرات فقط به عنوان اتفاق افتاده در سال 2010.

وزارت کشاورزی ایالات متحده وام نقشه نیست قابل ملاحظه ای در 20 سال تغییر.

اما که ممکن است بستگی به نتایج این انتخابات بعدی و کسی که نشسته در دفتر بیضی و کنترل کنگره است.

در بسیاری از عدم اطمینان در مورد آنچه اتفاق می افتد به وزارت کشاورزی وام پس از سرشماری سال 2020.

بنابراین اگر شما با تکیه بر یک وزارتخانه وام برای خرید یک خانه در آینده نزدیک این ممکن است زمان برای گرفتن جدی در مورد استفاده از.

اما اگر شما برنامه ریزی صبر کنید چند سال به هر حال, آن به احتمال زیاد باعث می شود بیشتر حس برای صبر کنید همه چیز را و ببینید چه اتفاقی می افتد — بدون نیاز به پرش به مالکیت خانه قبل از شما آماده هستید چرا که ممکن است به تغییر قوانین است.

بررسی خود را USDA وام واجد شرایط (Jun 9th, 2020)

هیچ کلمه ای در تغییرات از وزارت کشاورزی ایالات متحده

ما خواسته وزارت کشاورزی ایالات متحده برای کمک به این مقاله امیدوار به گرفتن احساس برای چه پست-سرشماری تغییرات ممکن است معنی — و یا این که آیا وجود خواهد داشت هر گونه تغییر در همه.

در یک ایمیل از یک سخنگوی وزارت کشاورزی ایالات متحده پاسخ داد:

"چند تا از سوالات شما به دنبال اطلاعات در مورد اتفاقاتی که رخ داده است یا نه ممکن است رخ دهد. آن است که وزارت کشاورزی ایالات متحده سیاست نه به نظر hypotheticals. وزارت کشاورزی ایالات متحده را تعیین خواهد کرد چه اگر هر واجد شرایط بودن تنظیمات باید پس از 2020 نتایج سرشماری توده هستند."

این را حس می کند اگر چه این یک کمک بزرگ به می شود مالکان بدانم که آیا آنها نیاز به درخواست در سال آینده یا بیشتر.

وجود ندارد و قانون جدید, قانون موجود می گوید که منطقه در حال حاضر تعیین شده به عنوان روستایی باقی خواهد ماند بنابراین تا سال 2030 ارائه آن:

 • جمعیت تحت 35,000
 • است "روستایی در شخصیت" (با نام مستعار "شرایط خاص")
 • اتحاد جدی کمبود اعتبار وام مسکن برای کاهش و متوسط درآمد خانواده ها

بنابراین مگر اینکه شما در منطقه جمعیت افزایش یافته است بالا 35,000 شما باید امن در آن نمره.

آنچه در مورد مناطقی که در "روستایی در شخصیت"?

وجود دارد یکی دیگر از عوامل اصلی خریداران نیاز به در نظر بگیرید که بسیاری از وزارت کشاورزی ایالات متحده واجد شرایط مناطق ممکن است دیگر واجد شرایط به عنوان "روستایی در شخصیت" پس از سرشماری سال 2020.

وزارت کشاورزی ایالات متحده به ما توضیح داد که چگونه گروه تعریف مناطقی که در "روستایی در شخصیت." این بخش در حال توسعه قوانین و مقررات برای ایجاد یک روستایی-در-شخصیت تعریف. اما قوانین موجود می گوید آن است که:

"... دارای 2 امتیاز در مرز آن است که حداقل 40 مایل از هم جدا; است و نه پیوسته یا در مجاور شهر و یا شهری که دارای جمعیت بیشتر از 150,000 نفر یا یک شهرنشین منطقه از جمله شهرستان و یا شهر."

که یک بیت از یک کلمه سالاد. اما با توجه به ما خواندن آن را به نظر می رسد به این معنی است که این منطقه:

 1. باید 40 مایل یا بیشتر در سراسر در وسیع ترین نقطه
 2. می تواند یک شهر و یا شهرستان با بیش از 150 ، 000 ساکنان در داخل و یا در نزدیکی مرز آن
 3. نباید یک جامعه با کمتر از 150,000 ساکنان در داخل و یا در نزدیکی مرز آن در صورتی است که جامعه است که بخشی از یک شهر و یا شهرستان است که رکود این 150,000 محدود

در اینجا موضوع: بسیاری از مناطق که در حال حاضر روستایی در شخصیت می تواند پیدا کنید که در یک شهر و یا شهرستان و یا در نزدیکی مرزهای خود رشد کرده است به طور قابل توجهی پس از سال 2000 سرشماری به طور بالقوه شکستن که 150,000 جمعیت محدود است.

آن را تنها یک شهر با جمعیت 145,000 به آن اضافه شده 5,000 روح بیش از 20 سال گذشته است.

و در حال حاضر که باید ببینید این مناطق پاک شده از وام نقشه. اما احتمال زیاد این است که که در آن شما می خواهید برای خرید ؟

مناطق و حداقل به احتمال زیاد به تحت تاثیر قرار

یا نه منطقه خود را می تواند در معرض خطر از د-صلاحیت از وزارت کشاورزی ایالات متحده وام بستگی به جمعیت روند که در آن شما زندگی می کنند.

متحده مانند Wyoming, West Virginia, و ایلینوی که در حال کاهش جمعیت ممکن است نسبتا امن است. در واقع این امکان وجود دارد که برخی از سخت ضربه مکان در واقع می تواند به دست آوردن مجدد واجد شرایط بودن در این وزارتخانه وام نقشه.

اما آیداهو, نوادا و یوتا برای مثال در میان این کشورها که خود را دیده اند جمعیت قابل توجهی افزایش دهد.

از آن خواهد شد جای تعجب نیست اگر برخی از شهرها و شهرستانها در آن و دیگر کشورهای در حال رشد دیده بود مکان شلیک از طریق 150,000-جمعیت مانع است.

اگر خود مردم محلی است که به سرعت در حال رشد وجود دارد شانس خود را در منطقه می تواند از دست دادن دسترسی به USDA وام.

و اگر یکی از آن جوامع بودند در 40 مایل از جایی که شما می خواهید برای خرید, شما ممکن است از دست دادن دسترسی به USDA وام.

البته این چیزها نیست تعیین می شود چه اتفاقی می افتد در تمام متحده است. این خیلی بیشتر محلی است. وجود دارد و ممکن است در مناطقی که جمعیت در حال کاهش در برخی از کشورهای در حال رشد. برعکس نقاط داغ در دیگران ممکن است گسترش جمعیت با وجود گسترده تر مهاجرت روند.

شما می توانید البته تحقیقات جمعیت روند از سال 2000 در بزرگتر شهرها و شهرستانها در نزدیکی منطقه هدف خود را. یا شما می توانید آن را بازی امن با استفاده از خود را USDA وام قبل از هر یک از این عوامل خطر را به بازی می آیند.

آیا شما واجد شرایط برای یک وزارتخانه وام ؟

یک مکان روستایی نیست و تنها نیاز به واجد شرایط برای یک وزارتخانه وام. شما همچنین نیاز به دیدار با "توانایی بازپرداخت" استاندارد به عنوان قرض. که به معنی داشتن اعتبار خوب و درآمد ثابت است.

بر خلاف بسیاری از وام خانه وجود دارد درآمد درپوش به واجد شرایط برای کشاورزی تامین مالی است.

این برنامه در نظر گرفته شده است برای ترویج و توسعه روستایی نه یارانه ثروتمند homebuyers. پس برای اینکه واجد شرایط خود درآمد خانوار نمی تواند بالاتر از 115 درصد از متوسط درآمد خانوار در منطقه که در آن شما در حال خرید.

هیچ ایده چگونه درآمد خود را در مقایسه با دیگران که در آن شما می خواهید برای خرید ؟ هیچ مشکل. شما می توانید بررسی کنید که ما در وزارت کشاورزی درآمد lookup tool.

گذشته از آن وزارتخانه دارای شرایط مشابه به هر گونه وام مسکن.

شما باید برای نشان دادن مداوم اشتغال و درآمد تاریخ و "تمایل و توانایی به رسیدگی و مدیریت بدهی."

تنها مهم دیگر مورد نیاز عبارتند از:

 1. شما باید 30 سال ثابت نرخ وام مسکن — شما می توانید وام مسکن نرخ قابل تنظیم (ARM)
 2. شما باید شخصا اشغال خانه — معنی آن را به محل اقامت اولیه خود را بدون سرمایه گذاری خواص و یا خانه های تعطیلات مجاز
 3. شما باید یک شهروند ایالات متحده آمریکا غیر شهروند ملی و یا واجد شرایط بیگانه" با توجه به USDA سایت

اگر شما با همه این شرایط یک فرصت خوب وجود دارد شما ممکن است واجد شرایط برای یک وزارتخانه وام خانه. صحبت می کنند به یک وام دهنده برای پیدا کردن برای برخی که آیا شما واجد شرایط و چقدر بزرگ از یک وام شما واجد شرایط برای.

بررسی نرخ جدید (Jun 9th, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن