در حال حاضر وجود دارد یک کمبود بزرگ-دکل رانندگان کامیون و همه گیر ممکن است آن را بدتر

وجود یک کمبود بزرگ-دکل رانندگان کامیون در ایالات متحده در صنعت حمل و نقل مورد نیاز ده ها هزار نفر از رانندگان

توسط AKHBAREMAAAA در 23 فروردین 1399

وجود یک کمبود بزرگ-دکل رانندگان کامیون در ایالات متحده در صنعت حمل و نقل مورد نیاز ده ها هزار نفر از رانندگان حتی قبل از coronavirus رسید.

و در حال حاضر این صنعت نگران است که این بیماری همه گیر در حال رفتن به که کمبود حتی بدتر است.

دیلن فرانسیس در شهر کانزاس میزوری است که آماده برای دریافت کردن در جاده ها است. او یک کار به عنوان یک تجاری راننده کامیون در حال انتظار برای او هنگامی که او می شود خود را تجاری گواهینامه رانندگی.

اما راهنمایی و رانندگی بسته شده است به طور نامحدود.

"من می خواهم به خارج وجود دارد انجام کاری" فرانسیس گفت. "این قرار بود وسیله نه فقط منابع برای خانواده من اما ارائه منابع برای کشور است."

DMVs در حال تعطیل در 27 متحده است. و این نه تنها holdup برای صنعت حمل و نقل. تجاری راننده آموزشی مدارس نیز تعطیل.

همین Lefeve مدیر عامل شرکت بازرگانی خودرو آموزش ارتباط گفت که او نگران است که هنگامی که در تلاش بازیابی شروع رانندگان کامیون مورد نیاز خواهد بود بیشتر از همیشه. و بزرگ وجود دارد پشتیبان گیری زمانی که آن را می آید به آموزش رانندگان جدید.

"شما نمی تلنگر از یک سوئیچ نور و تولید یک راننده و یک شب" او گفت:. "ما در حال صحبت کردن در بیش از سه ماه به یک راننده آموزش دیده است."

که فقط برای پایه مجوز تجاری. برخی از رانندگان نیاز به آموزش های اضافی. اندرو Novakovic می آموزد اقتصاد کشاورزی در دانشگاه کرنل.

"در برخی از جنبه های کلی حمل و نقل یک راننده می تواند در داخل و خارج از یک کامیون و اگر شما یک CDL و آن را به سمت راست کلاس شما در کسب و کار" Novakovic گفت. "اما در بخش های خاصی از صنعت مواد غذایی آن ساده نیست."

این وسیله نقلیه تجاری انجمن آموزش همراه با چند شرکت حمل و نقل, انجمن با ارسال نامه ای به فرمانداران درخواست از آنها برای اعلام رانندگی مدارس و DMVs خدمات ضروری و بازگشایی آنها.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن