این سیاه و سفید متعلق به رستوران نمی تواند PPP بودجه برای اولین بار در. در اینجا چگونه آن را انجام می دهند در حال حاضر.

در اخیر بعد از ظهر جمعه شهر بالتیمور, مریلند بود که فقط چند دقیقه به دور از اجازه بازگشایی رستوران برای ناهار

توسط AKHBAREMAAAA در 19 خرداد 1399

در اخیر بعد از ظهر جمعه شهر بالتیمور, مریلند بود که فقط چند دقیقه به دور از اجازه بازگشایی رستوران برای ناهار خوری. اما ترنس Dickson صاحب ترا کافه برگزاری بود ، این کافه فضای مناسب برای فضای ناهارخوری, از پشت, با بوم سایه حلق آویز سقفی و یک کامیون تحویل در خدمت به عنوان نوار. اما به جای آماده سازی برای استقبال از بازگشت مشتریان Dickson شد متعادل در یک توده ای از مبلمان در پشت کامیون.

"آنچه ما انجام می دهیم در حال حاضر ما در حال آماده راه مناسب برای بازگشایی," او گفت:.

که به معنای نصب ویژه قاب داخل کامیون/نوار است که آسان برای ضد عفونی کردن سفارش touchless دیجیتال دماسنج به صفحه مشتریان و راه اندازی ایستگاه های ضد عفونی کننده دست. Dickson بستری در او وسوسه شد برای باز کردن آن شب.

"اگر من برای باز کردن در حال حاضر, من می دانم که من احتمالا 2000 دلار تا 3000 $در این حیاط خلوت امروز — نوشیدنی, مواد غذایی, گرفتن موسیقی — اما من قصد دارم به نگه دارید برای کمی طولانی تر است," او گفت:.

او نگران مسئولیت برای یک چیز. او می خواهد برای دیدن اگر وجود دارد افزایش در COVID-19 موارد قبل از تصمیم گیری حتی اگر آن را هزینه او. Dickson تا به حال کوچک اما جریان ثابت از بایگانی اطلاعات مشتریان چیدن حرکت تند و سریع, مرغ و ماهی, ساندویچ, اما آن را به اندازه کافی برای پرداخت صورتحساب.

"این یک شیطان کوچک روی شانه من و گفت: 'دریافت نان ، نان'," او گفت:. "فرشته رفتن را به نفع خود بیش از این است."

Dickson حال کاربردی برای کمک های مالی از دولت فدرال چک حفاظت برنامه تنها می شود گفت: در ابتدا که او را واجد شرایط نیست, چرا که او را یک موجود خط اعتباری با بانک خود را. رستوران خود را یکی از بسیاری از اقلیت های کسب و کار متعلق به چپ خارج از برنامه در دور اول.

در نهایت Dickson دریافت $38,000 از $65,000 او درخواست شده است. پس از آن چالش بعدی. به منظور دریافت وام بخشوده او تا به حال به صرف 75 درصد از آن را در حقوق و دستمزد. وجود دارد هنوز هم کافی نیست کسب و کار به تمام کارگران خود را به طوری که او را در بر داشت راه را به برخی از آنها ساعت اضافی.

Terra Cafe has the perfect spot for outdoor dining on the back patio, when Dickson decides it's safe to reopen.
ترا کافه نقطه مناسب برای فضای غذاخوری در پشت ایوان وقتی که Dickson تصمیم می گیرد آن را امن برای بازگشایی شده است. (امی اسکات/بازار)

"اگر آنها می خواهند به می آیند و به من کمک رنگ, اگر آنها می خواهند به من کمک کردن اگر آنها می خواهند برای کمک به ما برای ما برای باز کردن این چیزی است که ما در حال انجام," او گفت:.

کنگره اخیرا تغییر قوانین به صاحبان کسب و کار انعطاف پذیری بیشتر.

Dickson شده است قادر به نگه دارید اما او نگران دیگر سیاه و سفید متعلق به کسب و کار است که نمی توانید هر گونه کمک دولت در برخی موارد به دلیل آنها نمی شود.

"آنها خیلی صدمه ارتباط است که آنها تا به حال قبل از اینکه با بانک ها," او گفت:. ""چرا من صرف سه روز پر کاری کردن ؟ چرا من به تماس ؟ چرا من قرار دادن امید کاذب است؟"

دیرین مربی به همکار, سیاه, کارآفرینان, دیکسون است که در حال حاضر به دنبال کمک های مالی برای شروع یک انکوباتور برای کسب و کارهای کوچک امید تجدید تمرکز بر سیستمیک نژادپرستی و نابرابری اقتصادی در کشور ما را تغییر دهید.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن