این دانشگاه متعهد به پیدا کردن شغل به صورت 100% از آن سال 2020 فارغ التحصیلان

مرتبط از بازار پاسخها: در سال 2018 به سالگرد 10 از بحران مالی 2008 و ما صحبت کرد و به فارغ التحصیلان این کلاس

توسط AKHBAREMAAAA در 18 اردیبهشت 1399

مرتبط از بازار پاسخها: در سال 2018 به سالگرد 10 از بحران مالی 2008 و ما صحبت کرد و به فارغ التحصیلان این کلاس در سال 2008. آنها تجربیات خود از فارغ التحصیلی به رکود اقتصادی و همچنین مشاوره برای ساخت به پایان می رسد دیدار در زمان های دشوار است.

شما می توانید گوش دادن به آن گزارش در اینجا.


در یک ماده از ماه COVID-19 بحران تبدیل شده است یکی از بهترین بازار کار برای باردار فارغ التحصیلان دانشگاه را به یکی از بدترین.

به عنوان کلاس 2020 تکمیل دوره خود از راه دور اضافه کردن "پیدا کردن یک شغل در طول رکود اقتصادی" را به لیست خود را از نگرانی — یک شاهکار است که کسانی که فارغ التحصیل در طول رکود بزرگ می دانم که می دانید چیزی در مورد.

Colby College, کوچک, کالج هنرهای لیبرال در ایالت مین در تلاش است تا کار جستجو راحت تر با یک ابتکار جدید به دنبال به امن شغل یا دیگر کارشناسی ارشد, فرصت های 100 درصد از آن کلاس ارشد.

اما نه فقط هر کار با توجه به Colby College جمهور دیوید گرین.

"این مهم است که آنها را تا پایان با یک کار بزرگ" گرین گفت: "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio با استناد به تحقیقاتی که نشان می دهد افرادی که فارغ التحصیل به یک رکود اقتصادی می تواند تجربه طولانی مدت بازدید به درآمد خود را.

"دستمزد اغلب افسرده برای 15 سال یا بیشتر زمانی که آنها می آیند در یک عام است. یکی از راه هایی که آنها اغلب گرفتن است توسط job-hopping. بنابراین اگر ما می تواند به جلوگیری از که برای این کلاس فارغ التحصیل — و من فکر می کنم ما می توانیم — و سپس آن را به یک تفاوت بزرگ برای آنها است."

گرین گفت کالج دولت است و بسیج به خوبی در آن تعهد است. در زیر یک ویرایش متن صحبت خود را با Brancaccio.

دیوید Brancaccio: واقعا ؟ یک شغل برای هر کس در کلاس 2020 است هدف ؟

دیوید گرین: این هدف است. این بازار دشوار است, بدیهی است و حدود 60 درصد از دانشجویان ما در حال حاضر انجام یک کار را ندارد. و هدف ما این است که برای پیدا کردن یکی برای هر یک از این دانش آموزان است.

Brancaccio: آره حتی با وجود اینکه ده ها میلیون تازگی افراد بیکار در بازار کار. چه منابع شما قرار دادن به این تلاش ؟

گرین: ما در حال تماس در تمام 30,000 ما آلوم و خانواده برای کمک به با تمام این. ما بررسی کرده ایم همه از سالمندان ما برای درک نوع شغل است که آنها نیاز دارند. و پس از آن ما در حال تبدیل کل ما پیشرفت تیم — آنها معمولا در حال جمع آوری پول برای ما, اما در حال حاضر آنها همه جویندگان کار, 45 از آنها فقط با تمرکز بر پیدا کردن شغل برای سالمندان ما. و سپس ما باید یکی دیگر از 50 نفر در محوطه دانشگاه که در حال انجام همان.

Brancaccio: من که قرار بود به درخواست, با, شغل, شما چه معنی است ؟ منظورم این شغل وجود دارد و شغل وجود دارد که در سنگ پله به حرفه ای یکی را انتخاب کند.

گرین: آره این مهم است که آنها را تا پایان با یک کار بزرگ است. من به شما بگویم واقعا جالب مطالعاتی که انجام شده است در مورد آنچه اتفاق می افتد به فارغ التحصیلان و رکود مشاغل و دستمزد خود را اغلب افسرده برای 15 سال یا بیشتر زمانی که آنها می آیند در یک عام است. یکی از راه هایی که آنها اغلب گرفتن است توسط job-hopping. بنابراین اگر ما می تواند به جلوگیری از که برای این کلاس فارغ التحصیل و من فکر می کنم ما می توانیم آن را یک تفاوت بزرگ برای آنها است.

Brancaccio: چه مهلت خود را? به زودی ؟

گرین: من می خواهم به آن را انجام دهد در سه ماه.

Brancaccio: آیا به نظر شما گسترده تر درس در اینجا برای آموزش عالی ؟ منظورم شهریه در مکان هایی مثل مال تو — من فکر می کنم در خود جای آن را در شمال $74,000 یک سال -- آن را بیش از حد به درخواست به انتظار یک کار در پایان آن است.

گرین: من فکر نمی کنم آن است یا نه. من فکر می کنم که ما اضافه کردن مقدار فوق العاده ای از ارزش به دانش آموزان ما, اما ما نیاز به نشان می دهد که در هر راه. ما یک برنامه در حال حاضر که در آن از اولین سال است که دانش آموزان در آمده ما کمک به آنها را پیدا کارآموزی, تجارب جهانی و تحقیقات تجارب ما آنها را تامین و به آنها کمک کرد فوق العاده.

اما این یک نوع متفاوت از لحظه ای در حال حاضر. و بنابراین ما باید به انجام همه چیز ما می توانیم. اگر ما می توانید تماس بگیرید در 30000 نفر در جامعه ما — ما تنها نیاز به پیدا کردن 300 شغل این است که زیبایی این. دو صد نفر از ما فارغ التحصیل از سالمندان در حال حاضر آنها وجود دارد 500 در کلاس. ما رو از 30000 نفر برای پیدا کردن 300 شغل. من فکر می کنم ما می توانیم که انجام می شود. و اگر ما می تواند موفقیت در سخت ترین بازار, من می دانم که ما در حال رفتن به موفقیت فوق العاده ای در این بازار.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن