این بحران سخت است بر ما. آن را حتی سخت تر در کشور هستند که غنی است.

دولت ایالات متحده تا به بسیاری از ابزار در جعبه ابزار طراحی شده برای کمک به سرپا نگه داشتن اقتصاد از طریق coro

توسط AKHBAREMAAAA در 2 خرداد 1399

دولت ایالات متحده تا به بسیاری از ابزار در جعبه ابزار طراحی شده برای کمک به سرپا نگه داشتن اقتصاد از طریق coronavirus بحران است. که شامل تریلیون ها دلار در پرداخت به افراد گسترش مزایای بیکاری و بخشایش وام به کسب و کار. و فدرال رزرو خود را tools — خرید اوراق قرضه و حمایت و حتی بیشتر وام.

ایالات متحده می تواند انجام تمام است که چون غنی کشور است. اما کشورهایی که نیست غنی ندارد و این ابزار در اختیار خود دارد. بنابراین بدهی های خود هستند تا ستون و آنها در حال مبارزه.

شما می دانید چه می کند هنگامی که آن را در معرض خطر? آن را اجرا می کند.

"ما شاهد نمایشی تقریبا بی سابقه ای از نو سنگر سازی و سرمایه که در سمت چپ بازارهای در حال ظهور" گفت: اندرو Karolyi استاد امور مالی در کرنل.

پول سرمایه گذاری شده است موجی از بازارهای در حال ظهور در حال توسعه و کشورهای با درآمد متوسط. Karolyi گفت: در دو ماه و نیم چهار بار به عنوان مقدار پول به سمت چپ بازارهای در حال ظهور را در رکود اقتصادی ،

"این چیزی است که من دیده نمی شود در من 30 سال از تماشای این" Karolyi گفت.

زمانی که مردم پول خود را در خارج از کشور ارز آن می افتد ، که به معنی آن را نمی خواهد تا آنجا که یک مشکل است اگر این کشور در بدهی های جدی مانند تقریبا نیمی از کشورهای در حال توسعه هستند.

"این باعث ایجاد اساسا یک بیماری همه گیر Catch-22 برای این کشورهای در حال توسعه گفت:" استفان Kaplan, دانشیار علوم سیاسی در دانشگاه جورج واشنگتن. "آیا شما پرداخت بدهی و یا شما افزایش هزینه های خود را در همه نوع از اقلام ضروری?"

اقلام ضروری مانند مبارزه با یک بیماری همه گیر. و این دقیقا همان چیزی است که اتفاق می افتد.

"تقریبا در هر حال ظهور بازار ارز به پایین است که سال به تاریخ" گفت: پیروزی نازک جهانی سر از ارز استراتژی در Brown Brothers Harriman. "بدترین برزیل واقعی پایین تقریبا 30 درصد راند آفریقای جنوبی پایین است 20 درصد پزوی مکزیک 18% سال تا به امروز است."

این نمی رفته خسته شده اید. صندوق بین المللی پول لغو شد 6 ماه از پرداخت بدهی برای 25 فقیرترین کشورهای G-20 ملل مورد توافق قرار بدهی نگه دارید برای دیگران. اریک LeCompte جمهور از جشن ایالات متحده آمریکا — یک گروه از سازمان های مذهبی که باعث بدهی — گفت که کافی نیست.

"سازمان ملل متحد در حال حاضر پیش بینی کرد که 40 تا 60 میلیون نفر را به حرکت در فقر شدید به دلیل بحران" LeCompte گفت.

یک صد و ده کشور درخواست صندوق بین المللی پول برای وام بیشتر و U. N. گرفتن است این موضوع در هفته آینده.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن