این گل شرکت جان سالم به در روز مادر, اما آینده نامشخص باقی مانده است

برای شرکت در کسب و کار گل روز مادر ضروری است. در این سال کریستینا Stembel مدیر عامل و بنیانگذار مستقیم به مصر

توسط AKHBAREMAAAA در 23 اردیبهشت 1399

برای شرکت در کسب و کار گل روز مادر ضروری است.

در این سال کریستینا Stembel مدیر عامل و بنیانگذار مستقیم به مصرف کننده دسته گل شرکت نوجوانی, گل تا به حال به تلاش برای راه اندازی جدید مراکز توزیع و پس از سان فرانسیسکو پناهگاه در محل سفارش این شرکت را مجبور به بستن اصلی آن مرکز.

"وجود دارد بسیاری از ناشناختهها" او گفت: بازار میزبان کای Ryssdal. "اما این همه خوب پیش رفت و همه هواپیماها در زمان خاموش و تمام کامیون ها به سمت چپ و تحویل هزاران و هزاران دسته گل به مبارک مادرم."

Stembel گفت که او امیدوار قوی روز مادر را حمل نوجوانی, گل, از طریق, آهسته, ماه های تابستان به سقوط زمانی که فروش به طور معمول دوباره بجای اول برگشتن. "با این حال ... اگر وجود رکود اقتصادی در افق, همه ما فقط رفتن به در رحمت از آنچه که به نظر می رسد مانند" او گفت:.

پس از از دست رفته در چک برنامه حفاظت از وام در دور اول بودجه Stembel نگه داشته شود استفاده از. "من صرف صدها ساعت استفاده و یکی از آنها را از طریق" او گفت:. "این چیزی است که ممکن است قادر به گرفتن ما از طریق اگر اقتصاد می کند کاهش قابل ملاحظه ای است."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا برای شنیدن مصاحبه.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de