"این در جریان بوده است برای تمام تاریخ این کشور"

نشان دادن ویدیو مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت مینیاپولیس افسران پلیس را برانگیخته تظاهرات در سراسر دنیا

توسط AKHBAREMAAAA در 17 خرداد 1399

نشان دادن ویدیو مرگ جورج فلوید در حالی که در بازداشت مینیاپولیس افسران پلیس را برانگیخته تظاهرات در سراسر دنیا آوردن تمدید توجه به سیستمیک نژاد پرستی در ایالات متحده است. اسیر در یک گوشی دوربین 10 دقیقه ای تصویری الهام بخش مردم را به خیابان ها عصبانی بیش از خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی است.

وسلی موریس فرهنگ منتقد نیویورک تایمز نوشت: این هفته که "فوری ترین فیلمسازی کسی در این کشور در حال حاضر توسط مردم سیاه و سفید با دوربین گوشی." او به "بازار" میزبان کای Ryssdal در مورد این وقایع و چگونه موسیقی Patti LaBelle به او کمک می کند روند این لحظه. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

Ryssdal: وسلی موریس از آن شده است یک زمان بسیار طولانی است.

موریس: من می دانم. سلام. من نمی دانم که چرا من خیلی راضی هستم با شما صحبت کنم. هیجان من فقط برای شما نیست برای هر چیز دیگری اتفاق می افتد در این کشور در حال حاضر است.

Ryssdal: من به طور کامل درک که و من flattered, اما من با خودم فکر کردم دیگر بعد بود که من اخبار را نگاه کردم به صحبت کردن با وسلی. و سپس شما نوشت: این قطعه روز دیگر ساخته شده است که به من می گویند ما باید به او در این رادیو در حال حاضر. من می خواهم شما به من بگویید در مورد Patti LaBelle.

موریس: پس Patti LaBelle. من در خانه در هفته گذشته از روز جمعه کار خود را انجام دهد نرمال یکشنبه ، من شده است گوش دادن به تمام Patti LaBelle سوابق فقط به خاطر من است که از زمان به زمان. من فقط رفتن را از طریق برخی از نویسنده یا هنرمند یا خواننده یا فیلمساز مسائل و فقط تجربه آن است. به هر حال من وجود دارد و پایان هفتمین آلبوم, آن را به نام "پتی" و این آخرین آهنگ زنده پوشش "اگر شما نمی دانید که من در حال حاضر." و او ایجاد خود بخش از این آهنگ که در آن او فقط به گفتن این مخاطبان زندگی می کنند در مورد اینکه آیا به ترک این مرد است. و چیزی در مورد راه او را تعبیر آن, که در آن شما مجاز به گوش او صحبت کردن در مورد کسی بزرگتر از هر یک نفر است. و چیزی وجود دارد که در مورد تماشای جورج فلوید تصویری و با داشتن تقریبا یک دهه از این اطلاعات بصری و آن را فقط به من رسید. مانند این جریان بوده است برای تمام تاریخ این کشور برخی از نسخه های این و آن همچنان ادامه دارد. و گروه کر از آهنگ "اگر شما نمی دانید که من در حال حاضر شما هرگز از من می دانید." آن را فقط مانند صدا عمیق ترین و عمیق و ابدی ادعای نا امیدی است که من تا کنون شنیده ام در آن لحظه.

Ryssdal: وجود یک خط در این قطعه که شما نوشتم و شما در این گفت: "این کشور از تولید کنندگان تنها یک محصول به اندازه کافی قدرتمند به قطع بزرگترین سلامت و بحران اقتصادی آن احتمالا تا کنون با آن مواجه است."

موریس: نژاد پرستی. من فکر می کنم که یکی از چیزهایی که خسته کننده برای بسیاری از مردم این است که جدید به مردم است. این جورج فلوید تصویری, منظور من, من همه نوع از نظریه ها که چرا این اما مردم در حال عبور از چیزی. من فکر بیشتر از سفیدپوستان به خصوص با توجه که من از دیدن در این تظاهرات آنها در یک سفر از حق در حال حاضر. و آنها در یک سفر برای گرفتن که در آن تعداد زیادی از افراد دیگر در این کشور شده است تمام وقت. و آن را فقط شده جذاب است.

Ryssdal: من می خواهم به می دانم که اگر شما فکر می کنم سفر این بار متفاوت است ؟ چرا که آن را احساس می کند متفاوت است.

موریس: من فقط شنیده ام این در رادیو و روز دیگر آن معرفی شد به عنوان یک گروه جوان سفید مردم ایستاده در برابر نژاد پرستی و بی عدالتی است. و آنها اساسا گفت: در میان خود اعتراض شعار "نمی توانم نفس بکشم." و راه این تظاهرات به طور معمول شعار می رود این است که "نمی توانم" و سپس یک فرد منجر به آن — آن را به یک تماس و پاسخ. "من نمی توانم" و سپس جمعیت را پاسخ "نفس بکشیم." و آنها آن را انجام راه آن را به طور معمول انجام می شود چیزی است که من می گویم. و آن را فقط مانند آنها بدست یادداشت و آنها در حال انجام آن است. منظورم این است که آنها منتقل شده است به انجام این کار. نکته من این است که این اتفاق نمی افتد زمانی که اریک گارنر درگذشت. این اتفاق نمی افتد در فرگوسن.

Ryssdal: بنابراین قرار دادن این برای من از لحاظ فرهنگی مناسب است ؟ آیا شما فکر می کنم این لحظه عبور می کند و یا آن را تحمل ؟

موریس: این سوال است. احساس من این راه قبل از ما بودند در خیابان ها اگر چه به روشنی من در تظاهرات. من نمی خواهم به مریض اما من حمایت کردند. من ایستاده در حاشیه تماشای. اما من فکر می کنم که ما را دیده اند بیش از حد بین ویروس و اعتراض در برابر این بی عدالتی علیه مردم سیاه و سفید. من واقعا معتقدم که ما آمده ایم از این متفاوت بهتر است. من احساس می کنم وجود دارد بیش از حد بسیاری از جوان عصبانی مردم از همه نژادها و گرایشهای سیاسی قاب از ذهن که در حال دیدن و تجربه همان چیزی که. و بد است و هیچ کس نمی خواهید باید آن را به ادامه.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن