در این سال بوده است "غلتکی coaster" برای خودروسازان

صنعت ناظران بیشتر در این هفته در مورد چگونگی coronavirus تحت تاثیر صنعت خودرو به عنوان بازیکنان بزرگ خود را گز

توسط AKHBAREMAAAA در 8 مرداد 1399

صنعت ناظران بیشتر در این هفته در مورد چگونگی coronavirus تحت تاثیر صنعت خودرو به عنوان بازیکنان بزرگ خود را گزارش درآمد سه ماهه دوم. جنرال موتورز در صبح روز چهارشنبه منتشر شد نتایج آن ارسال باریک تر از حد انتظار از دست دادن.

همه گیر مجبور فورد و جنرال موتورز و فیات کرایسلر برای بستن کارخانه و توقف تولید. در همان زمان مردم متوقف رانندگی و خرید ماشین در حالی که آنها تحت stay-at-home سفارشات.

تحلیلگران می گویند این می تواند یکی از سخت ترین محله برای خودروسازان در تاریخ مدرن است.

"من می خواهم به توصیف آن به عنوان یک غلتکی سوار coaster که صنعت خودرو شده است" گفت: جسیکا کالدول, مدیر اجرایی بینش در ادموندز. "من می گویند که در پایان ماه مارس اوایل ماه آوریل بود قطعا تاریک ترین دوره است."

خودروسازان تلاش برای شناور ماندن ارائه برخی از بهترین معاملات در دهه مانند 84 ماه بدون بهره تامین مالی است.

"ما شاهد فروش نوع بازگشت به دلیل انگیزه" Caldewell گفت: "تا جایی که در حال حاضر با آن مواجه هستیم کمبود موجودی به این دلیل که کارخانه تعطیل شد."

با وجود آن قله ها و فرورفتگی در coaster غلتکی از فروش فراگیر تصویر به شدت افت کرده. فروش برای کل سال پیش بینی می شود حدود 14 میلیون وسایل نقلیه از قبل از همه گیر برآورد از 17 میلیون.

فورد پیش بینی شده است به گزارش بزرگترین از دست دادن حدود 5 میلیارد دلار برای سه ماهه دوم.

شروع سال 2020 قرار بود زمان زیادی برای فورد با راه اندازی یک جدید F-150 پیکاپ بهترین فروشنده و همه در نسخه جدید بسیار دوست داشتنی و کلاسیک توسن SUV. کسانی که در راه اندازی تا به حال برگزار می شود عملا آنلاین.

"این قطعا مخاطره آمیز گفت:" نیک سپر تحلیلگر در سومین پل سرمایه گذاری شرکت تحقیقاتی. او گفت: فورد به احتمال زیاد مجبور به صرف بیش از حد معمول در بازاریابی و تبلیغات هزینه.

Suv ها و تقاطع شده اند و فروشندگان در حالی که برای, اما این بیماری همه گیر است که به احتمال زیاد برای سرعت بخشیدن به مرگ سدان. شرکت های اجاره شد مشتریان بزرگ, اما آنها نمی تواند جایگزین ناوگان خود را به سرعت در حالی که سفر هنوز محدود است.

گرایش های دیگر: ماشین آنلاین, خرید و تحویل خانه نگاه مجموعه برای تبدیل شدن به جریان اصلی بیشتر وجود دارد و افزایش تقاضا برای اتومبیل استفاده می شود.

"شده است وجود دارد بسیار آسیب برای مصرف کنندگان با تمام ضرر و زیان کار و furloughs در ایالات متحده آمریکا است که ما فکر می کنیم مصرف کنندگان در حال رفتن به نفع استفاده-خرید خودرو برای آینده قابل پیش بینی" گفت: گرت نلسون تحلیلگر در CFRA.

او گفت که خبر خوبی برای استفاده از خودرو در نمایندگی مجاز و فروش و همچنین تامین کنندگان قطعات خودرو به افراد نگاه کنید به نگه داشتن وسایل نقلیه قدیمی تر در حال اجرا است. آن را نه چندان بزرگ برای خودروسازان به دنبال فروش جدید ماشین ها و کامیون ها.

آن را هنوز هم این سوال در ذهن همه را: چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. خانه دموکرات ها می خواهند به گسترش پرداخت. جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد به بیکاران 70% اخیر حقوق و دستمزد در ماه اکتبر زمانی که دولت نرخ بیکاری در دفاتر را در زمان حال به پیکربندی مجدد سیستم های کامپیوتری خود را به انجام این محاسبات است. تا آن بیکاری کارگران خواهد فقط یکی دیگر از $200.

چه آخرین اخراج?

برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها همه چیز به دنبال تیره و تار. نرخ بیکاری بالا و همه گیر اخراج moratoriums شده اند و در کشورهای در سراسر کشور است. و به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر می دانیم اخراج چیزی است که می امد و شد زیاد زندگی یک فرد را برای سال. مثلا گرفتن اخراج می توانید آن را سخت به اجاره دوباره. و که می تواند منجر به فقر فزاینده.

که خرده فروشان نیاز است که مردم ماسک در هنگام خرید ؟ و چگونه آنها اجرای این قوانین است ؟

Walmart, Target, لاو, CVS, Home Depot, Costco — همه آنها سیاست هایی که می گویند خریداران ملزم به پوشیدن ماسک. هنگامی که یک کارمند در برابر یک مشتری که حاضر به تعامل می تواند از کنترل خارج شود بنابراین بسیاری از این خرده فروشان در حال گفتن کارگران خود را به اجرای این حکم. اما فقط داشتن آنها خواهد شد در واقع بیشتر مردم به پوشیدن ماسک.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن