کسانی که از زندان آزاد شد پیدا کردن هنگام ورود دوباره بسیار سخت تر با توجه به COVID-19

برای زندانیان که خود را در خدمت جملات reentering جامعه پس از یک اقامت طولانی در زندان مشکل است و حتی در بهترین

توسط AKHBAREMAAAA در 24 تیر 1399

برای زندانیان که خود را در خدمت جملات reentering جامعه پس از یک اقامت طولانی در زندان مشکل است و حتی در بهترین زمان است. اما این روزها با COVID-19 همه گیر آن را سخت تر از حد معمول است. مشاغل کمیاب, منابع محدود هستند و پشتیبانی سیستم های تیره و تار است.

Bettie Kirkland, مدیر اجرایی پروژه بازگشت در نشویل گفت: بسیاری از افرادی که به تازگی از زندان رها شده در حال ضربه زدن به موانع. "در برابر آن دشوار است. در یک بیماری همه گیر از آن وحشتناک است," او گفت:.

کرکلند سازمان کمک می کند تا صدها تازگی منتشر شده Tennesseans انتقال به نیروی کار در هر سال. اما او گفت که بسیاری از کسانی که شغل در صنایع ضربه سخت COVID-19 مانند مهمان نوازی و تولید است.

زندانیان در خانه ترنر مرکز تادیبی در تنسی یادگیری به کد در آماده سازی برای آینده تکنولوژی-صنعت و مشاغل. اما در طول COVID-19 گیر مشاغل سخت است برای پیدا کردن برای کسانی که خروج از زندان است. (سامانتا Max/WPLN)

حتی قبل از همه گیر زندان ابتکار سیاست تخمین می زند که قبلا زندانی مردم بیکار بودند در حدود پنج برابر نرخ جمعیت عمومی است. در حال حاضر کرکلند تخمین می زند حدود 75 درصد از مشتریان خود را از دست داده اند شغل خود را.

او گفت: پروژه بازگشت تا به حال به تغییر چرخ دنده ها به آدرس بیشتر نیازهای فوری.

"ما در حال صرف پول بیشتر در خرید مردم چادر و کیسه خواب و قرار دادن افراد در هتل ها. آن را نسبتا وضعیت ناامید," او گفت:.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن