کسانی که بدون حساب های بانکی صورت چالش های خاص در طول یک بیماری همه گیر

بیش از 84 میلیون آمریکایی بودند unbanked یا underbanked در سال 2017, با توجه به آخرین شرکت بیمه سپرده فدرال بر

توسط AKHBAREMAAAA در 9 اردیبهشت 1399

بیش از 84 میلیون آمریکایی بودند unbanked یا underbanked در سال 2017, با توجه به آخرین شرکت بیمه سپرده فدرال بررسی معنی آنها یا اصلا یک رابطه با یک بانک یا آنها تکیه جایگزین خدمات مالی مانند چک cashers و وام دهندگان دیدار به صورت روزمره بانکی نیاز دارد.

Coronavirus همه گیر است بر چالش های ناشی از نداشتن دسترسی به یک حساب بانکی است که می تواند همه چیز را پیچیده تر از خرید ملزومات خانگی آنلاین برای گرفتن و تجاری — خود محرک اقتصادی دولت را بررسی کنید.

مسترکارت یک طرح را به 1 میلیارد نفر به اقتصاد دیجیتال تا سال 2025. پرداخت شرکت فناوری همچنین می خواهد به ثبت نام 50 میلیون کوچک و کسب و کارهای کوچک برای تکنولوژی مورد نیاز برای قبول پرداخت دیجیتال با تمرکز بر بستن شکاف جنسیتی در اقتصاد دیجیتال با رسیدن به 25 میلیون نفر از کارآفرینان.

مایکل Froman, معاون رئیس و رئیس جمهور از رشد استراتژیک در مسترکارت به صحبت کرد "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio در مورد اهمیت بانکی دسترسی داشته باشید.

"یکی از چیزهایی که گاهی اوقات دست کم گرفت این است که چگونه گران قیمت آن را به فقیر و انواع تعهدات و معاملات است که افرادی که از نظر مالی آسیب پذیر به در تکیه می کنند برای به دست آوردن دسترسی به پول خود را" Froman گفت.

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا برای شنیدن مصاحبه کامل.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن