هزاران نفر از کارگران در حال راه رفتن به "اعتصاب برای زندگی"

هزاران نفر از کارگران ضروری هستند انتظار می رود به راه رفتن کردن کار دوشنبه در آنچه که در حال دوبله به عنوان ی

توسط AKHBAREMAAAA در 30 تیر 1399

هزاران نفر از کارگران ضروری هستند انتظار می رود به راه رفتن کردن کار دوشنبه در آنچه که در حال دوبله به عنوان یک "اعتصاب به صورت سیاه و سفید زندگی می کند." سازمان دهندگان می گویند این بیماری همه گیر بدتر شده نابرابری های اجتماعی و اقتصادی, و آنها می خواهند شرکت ها و سیاستمداران به انجام بیشتر برای رسیدگی به این مشکل است.

در مینیاپولیس لس آنجلس و نیویورک و برخی از دو دوجین دیگر شهرستانها ضروری کارگران در حال برنامه ریزی برای ایجاد یک طیف وسیعی از خواسته های دولت های محلی و شرکت های بزرگ مانند وال مارت و مک دونالد.

فرودگاه, پرستاری در خانه, مواد غذایی و تحویل کارگران و دیگران برنامه ریزی برای پیاده کردن کار و یا توقف کار در ظهر به مدت هشت دقیقه و 46 ثانیه است. که در طول زمان یک مینیاپولیس افسر پلیس که در حال حاضر از کار اخراج شده و متهم به قتل خود را برگزار زانو در جورج فلوید گردن.

سازمان — که شامل عدالت اجتماعی گروه ها و خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی — می گویند در میان خواسته های بهتر درمان کارکنان از رنگ $15 حداقل دستمزد و بیشتر تجهیزات حفاظت شخصی.

با توجه به مرکز بودجه و اولویت های سیاست های همه گیر فرستاده است درآمد 14 میلیون آمریکایی زیر خط فقر اکثر آنها سیاه پوست و لاتین.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن