بلیط خریداران و فروشندگان می گویند StubHub مدیون آنها پس از گسترده رویداد لغو

چه اتفاقی می افتد به showgoers و طرفداران ورزش در هنگام حوادث در سراسر جهان لغو شد و بلیط ها خوب کنه ؟ این بس

توسط AKHBAREMAAAA در 24 فروردین 1399

چه اتفاقی می افتد به showgoers و طرفداران ورزش در هنگام حوادث در سراسر جهان لغو شد و بلیط ها خوب کنه ؟

این بستگی به جایی که آنها به آن دسته از بلیط.

نگاهی استفانی Moyles: او صرف $440 در StubHub برای دو بلیط برای Les Misérables در دورهام مرکز هنرهای نمایشی در کارولینای شمالی در مارس 14. حدود دو هفته قبل از رویداد Moyles آموخته DPAC شد و لغو آن را بیش از COVID-19 نگرانی

بیش از در نا امید نمی شود قادر به گرفتن دختر خود را به او نشان می دهد مورد علاقه او را برای تولد او عصبانی است که او مانند هزاران نفر دیگر خریداری بلیط ماه پیش از طریق StubHub با تضمین کند که در صورت لغو, او قادر خواهد بود به بازپرداخت -- و پس از آن فقط بیش از یک هفته پیش در گرمای جهانی همه گیر StubHub تغییر سیاست های خود. این دیگر به بازپرداخت فقط کوپن.

"من کالایی," Moyles گفت.

میلیون ها دلار آویزان در برزخ در سراسر StubHub و دیگر ثانویه بلیط بازار است که در حال مبارزه مالی حلال باقی می ماند. در ضمن بلیط خریداران و فروشندگان که می تواند با استفاده از تمام پول آنها می توانند در طول این زمان نامشخص می گویند که آنها در حال مبارزه با شرکت ها برای جبران نقدی آنها بدهکار است.

کوپن نه بازپرداخت: یک سیاست جدید برای خریداران

StubHub بود ضربه با یک دعوی در دادگاه اقدام کلاس توسط یک ویسکانسین اقامت یک هفته پیش ادعا آن است که "reneging در آن به ارائه تضمین بازپرداخت نقدی به عنوان بسیاری از آنها به دنبال دریافت پول خود را برای هزاران نفر از وقایع لغو شد با توجه به COVID-19 بیماری همه گیر."

"امروز زنده رویداد های چشم انداز به نظر می رسد به مراتب متفاوت تر از آن ماه یا حتی چند هفته پیش" یک StubHub سخنگو گفت: بازار در ایمیل. "ده ها هزار نفر از حوادث لغو شده اند (بیشتر در راه) و بسیاری اولیه صادر کنندگان در حال ارائه نشده بازپرداخت نقدی به خریداران خود در همه, که بدان معنی است که ما نمی توانیم جبران آن پول از فروشندگان ما بلافاصله هر دو. است که چرا ما به روز شده سیاست ما برای ارائه به تمام مشتریان 120% اعتبار برای حوادث پس از لغو مارس 23."

تا این اواخر StubHub تضمین 120% کوپن و یا بازپرداخت اصل مبلغ سفارش. تقریبا هر کس تماس گرفت برای این داستان ذکر شده این سیاست به عنوان یک دلیل برای خرید بلیط از StubHub در وهله اول.

"دلیل من خرید بلیط StubHub تضمین" گفت: Joshua چوبی که خریداری مارس 13 بلیط به Lizzo کنسرت در هوستون در ماه فوریه است. "من قطعا می تواند خریداری بلیط های ارزان تر در Craigslist اما من فکر پرداخت StubHub بیش از حد هزینه شد و ارزش آن به یک تضمین در بلیط."

وودی شنیده از StubHub دو بار پس از صرف $1,748 فتح کرد گرفته شد.70 برای خرید هشت بلیط به رویداد: یک بار در مارس 7, پیشگیرانه به توضیح است که اگر یک رویداد بودند به لغو و او را گزینه ای برای دریافت بازپرداخت و یا یک کوپن و دوباره در مارس 14, می گویند این کنسرت لغو شد و یک بار دیگر -- او تا به حال این گزینه برای بازپرداخت و یا کوپن.

او بلافاصله درخواست بازپرداخت را انجام دهید. StubHub تایید آن را دریافت کرده بود درخواست بازپرداخت و گفت: پردازش را بین دو تا سه هفته.

"دلیل من خرید بلیط StubHub شد تضمین کند. من قطعا می تواند خریداری بلیط های ارزان تر در CraigsList اما من فکر پرداخت StubHub بیش از حد هزینه شد و ارزش آن به یک تضمین در بلیط."

جاشوا چوبی

Moyles تا به حال تجربه مشابه: او درخواست بازپرداخت را انجام دهید در مارس 17 و گفته شد به قطع تنگ برای پردازش.

امیلی Kreifels از نیوجرسی که صرف $145 برای سه بلیط به Disney on Ice, برنامه ریزی برای مارس 29, رفت و از طریق همان عقب و جلو. او می گوید: او به نام و گفتگو آنلاین با StubHub نه بار از مارس 16 به بعد و پس از او دولت خانه رفت و روی زمین افتاده و این مراسم لغو شد. این شرکت وعده داده او را "یک ایمیل با لینک به تایید [خود را] استرداد" "یک استاد راهنما به شما یک تماس" و "هنگامی که محل به ما اطلاع این مراسم لغو شده است ما می توانید وجوه خود را."

این یک بازی انتظار — تا مارس 30. این زمانی است که وودی Moyles, Kreifels و بسیاری از دیگران آموخته است که بازپرداخت نمی آیند.

در نامه StubHub جمهور Sukhinder سینگ کسیدی گفت: روشهای استاندارد عملیاتی شد دیگر قابل کنترل با زنده رویداد صنعت در وقفه. که او گفت:, شامل سیاست استرداد خریداران قبل از recouping پول StubHub پرداخت اصلی فروشندگان از کسانی که بلیط.

StubHub ساخته شده یک استثنا در یک مورد: اگر "خریدار آدرس صورتحساب و یا رویداد است که در یکی از 14 متحده با قوانین مصرف کننده در سراسر استرداد" مشتریان هنوز هم می تواند بازپرداخت.

فروشندگان مبارزه بیش از حد

از Cassidy مصاحبه با Axios: "در علاوه بر این به ما خریداران ما نیز یک میلیون و فروشندگان بر روی پلت فرم ما همه آنها در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه آنها در حال رفتن به جبران از اصلی فروشنده — محل برگزاری تیم های هنرمند و زمان تاخیر در حال رفتن به طور قابل توجهی."

"در زمان عادی ما را به خطر دادن بازپرداخت به خریداران قبل از recouping همان بازپرداخت از فروشنده. به طور منظم در دوره ما می توانیم که در معرض خطر. اما اینها بی سابقه ای ،

از لحاظ تاریخی StubHub پرداخت کرده است فروشندگان در عرض یک هفته از بلیط های خریداری شده توسط کسی که در بازار اغلب قبل از حوادث در واقع اتفاق می افتد.

اما فروشندگان در حال دیدن نیست پرداخت برای فروش آنها می گویند گرفت قبل از هر گونه تغییر در سیاست شرکت رخ داده است. است که آنها انتظار می رود به پرداخت در مدت کوتاهی پس از خرید بلیط نیست پس از مدت کوتاهی (در حال حاضر با تاخیر و یا لغو) حوادث صورت گرفت.

یک کارگزار در لس آنجلس که نخواست نامش فاش شود به خاطر ترس از اقدامات تلافی جویانه از این شرکت گفت: Stubhub بدهکار او بیش از $40,000.

"Stubhub است گفت: آنها می توانند بازپرداخت خریداران و فروشندگان به دلیل به آنها مدیون پول برای لغو فروش," او گفت:. "در مورد من و دیگران آن مخالف است."

"آن را این راه: آنها به من بدهکار $40,000, و من تا به حال کمتر از 2000 $ارزش فروش لغو شد," ناشناس کارگزار گفت. "پس چگونه می تواند به آنها می گویند که دلیل آنها قادر به بازپرداخت خریداران است چرا که از فروشندگان؟"

StubHub در پاسخ به این سوال گفت: "به روشنی ما در حال قرار دادن تقصیر را به گردن فروشندگان ما برای تغییر سیاست های ما. این استدلال نادرست فرض می شود که StubHub نیست در حال حاضر پرداخت می شود فروشندگان برای بلیط به فروش می رسد که قبل از موج بی سابقه ای از لغو یا این که همه فروشندگان خالص تعادل مثبت با StubHub. درست است که فروشندگان بدهکار هستند این پول ارائه شده است که این حوادث در واقع می گیرد. ما قطعا امیدواریم که آنها انجام می دهند. اما تا زمانی که ما می دانیم آن را حس می کند کمی برای ما به موضوع پرداخت در حال حاضر تنها باید به جبران آن است."

قبل از, اگر یک رویداد لغو شد قبل از آن اتفاق افتاده است StubHub خواهد سپس بازگشت و اساسا معکوس معامله شارژ فروشنده برای بازپرداخت آن را به عنوان انجام می دهند در حال حاضر در بسیاری از موارد.

"به جای سازماندهی مسئول تراکنش های مالی, سیاست متهمان ساخته شده و این عمل خود را به پرداخت بلیط فروشندگان قبل از این رویداد تا به حال رخ داده است در معرض خود را به این احتمال که آنها خواهد بود و برگزاری کیسه باقی مانده (و یا مجبور به چشم پوشی خود را تضمین و تقلب مشتریان خود را) اگر یک رویداد لغو شد و آنها نمی تواند به سرعت جمع آوری از فروشندگان" طرح دعوی در دادگاه در ویسکانسین دادگاه فدرال گفت.

StubHub در حال حاضر می گوید آن را پرداخت فروشندگان پنج تا هشت روز پس از حوادث گیرد. این شرکت گفت بازار که همه از آن سیاست های اخیر تغییرات در نظر گرفته شده به طور موقت.

پرداخت با تاخیر برای حوادث قبل از COVID-19 خاموش شدن ناگهانی

جیم سفید بریزبن کالیفرنیا یک فروشنده به طور منظم در StubHub گفت که او "مواجه می شوند مسائل مربوط به دریافت و پرداخت" نه برای حوادث است که تنها به فروش می رسد قبل از "COVID-19 اختلال" اما وقایع که قبل از آن آغاز شده است.

سفید به فروش می رسد دو جفت بلیط برای San Jose Sharks بازی هاکی که هر دو اتفاق افتاده در 7 مارس و 8 مارس بود. StubHub او بدهکار $111.36.

سفید می گوید او موفق به دریافت تعدادی از دلایل که چرا این شرکت هنوز پرداخت نشده او را نزدیک به یک ماه بعد: مسائل با پی پال تغییرات در روش پرداخت.

جمعه, آوریل 3 او مواجه خدمات مشتری سرپرست با فرضیه که "StubHub آیا نقدینگی به پرداخت خود را از فروش فوق العاده." به زودی پس از او دریافت یک ایمیل از StubHub که گفت: شرکت پردازش پرداخت از طریق پی پال و دیگر از طریق واریز مستقیم.

یک Stubhub سخنگو گفت: این شرکت به طور موقت متوقف شد و همه پرداخت ها در اوایل ماه مارس به دلیل افزایش تعویق و لغو شد. اگر فروشندگان به حال حوادث لغو StubHub دیگر مجبور به پرداخت آنها را برای کسانی که بلیط.

"هنگامی که ما متوقف شد پرداخت و آن را ناشی از یک خطا در سیستم پرداخت, راه اندازی یک ایمیل به فروشندگان درخواست از آنها برای ارائه یک به روز رسانی روش پرداخت زمانی که آنها در حال حاضر یک" سخنگوی گفت. "هنگامی که ما از سر پرداخت ما قادر به مسیر پرداخت به این مشتری برای خود و یا فروش."

یکی دیگر از فروشنده که نخواست نامش فاش شود می گوید او به فروش یک جفت بلیط بر روی پلت فرم به یک رویداد محبوب در لس آنجلس برنامه ریزی برای 8 مارس و نه دریافت پرداخت خود را برای بیش از یک ماه و تنها پس از "بالا بردن مقدس جهنم است." او می گوید: او به نام 10 بار و شنیده مشابه دلایل تاخیر پرداخت: مسائل با پی پال. او نیز در نهایت دریافت پرداخت خود را در شب آوریل 3.

خریداران به نوبه خود به کارت اعتباری اختلافات به جبران نقدی

جاشوا وودی — خریداری شده که Lizzo بلیط — ثبت اختلاف با شرکت کارت اعتباری امریکن اکسپرس بیش از $1,748 فتح کرد گرفته شد.70 او می گوید: او بدهکار و آن را به نفع خود. StubHub سیاست است که آن را غیر فعال کردن حساب از کسانی که فایل اختلافات و حساب را غیر فعال باقی می ماند تا زمانی که کاربران رها کردن اختلاف.

استفانی Moyles در کارولینای شمالی نیز پول خود را به عقب با ابراز مخالفت با این معامله از طریق پی پال اما تنها پس از صرف ساعت ها بیشتر بر روی گوشی با StubHub توضیح آنها در حال حاضر فرستاده او را به می گویند آنها پردازش خود را بازپرداخت.

"که تقریبا 500 دلار است که می تواند قرار داده می شود نسبت به من وام مسکن در این ماه" Moyles گفت.

هوازدگی طوفان

Stubhub به تازگی furloughed حدود 450 کارکنان دو سوم از نیروی کار خود را. (در مصاحبه با Axios کسیدی گفت: از کردند "من افتخار داشتن آن را انجام دهد اما به منظور برای ما به وجود داشته باشد برای مشتریان ما پس از بهبودی ما باید به این تصمیم گیری های دشوار در حال حاضر.")

با چند خرید در حال وقوع در آن پلت فرم در حال حاضر هزینه های StubHub معمولا جمع آوری از هر دو خریداران و فروشندگان در هر معامله — که در کل می تواند در هر نقطه از 25 درصد به 35 درصد — هستند و چند دور بین. StubHub به طور معمول به فروش می رساند تقریبا 5 میلیارد دلار در بلیط یک سال است.

وقتی پرسید که آیا یا نه این شرکت در مواجهه با بحران نقدینگی یک StubHub, سخنگوی, گفت, بازار, "ما حلال کرده اند و تعداد مراحل برای اطمینان از که ما می توانیم آب و هوا تاثیر coronavirus داشتن در کل زنده رویداد صنعت است."

چگونه دیگران در این صنعت دست زدن به این?

یک بررسی سریع از گسترده تر ثانویه بلیط صنعت نشان می دهد که دیگر بازار نیز تغییر سیاست های خود را اما تا کنون به نظر می رسد هیچ کدام از آنها گرفته شده, بازپرداخت کردن جدول مانند StubHub.

StubHub یادداشت آن را برای اولین بار ارائه شد 120% اعتبار برای لغو خرید. مکان هایی مانند زنده کرسی Gametime و SeatGeek هنوز ارائه بازپرداخت و یا اعتبار از ارزش برابر برای استفاده در آینده. اما مربوطه شرایط و ضوابط سرویس به نظر می رسد به ترک درب باز برای خاموش کردن بازپرداخت اگر نیاز بود به عنوان پیشرفت.

این به این معنا نیست البته که مردمی نیست با داشتن هر گونه مشکل با برخی از این دیگر بازارهای اصلی است. یک جستجوی سریع در توییتر بازده ده ها تن از حساب شاکی که آنها را دریافت بازپرداخت برای رویدادهای است که لغو شد و یا پرداخت برای اتفاقاتی که در حال حاضر اتفاق افتاده است.

اما یکی دیگر از نقطه sticking در تمام این رویداد تعویق به طور کامل جداگانه دسته از موارد است. در حالی که کنسرت قطعا تعویق افتاده است این است که به ویژه مربوط به رویدادهای ورزشی: هیچ یک از ورزش های اصلی لیگ در ایالات متحده رسما تعطیل فصل خود را. آنها تنها به حالت تعلیق آنها.

این بدان معناست که تمام کسانی که باقی مانده و یا در عین حال-به-می شود-بازی بازی های آویزان در برزخ است. اما مردم می خواهند نقدی خود را به عقب در حال حاضر.

در این موارد هیچ چیز وجود دارد مردم می توانند انجام دهند اما صبر کنید تا همه چیز به حالت عادی بازگشت و حوادث رزومه. هر زمان که ممکن است.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب