Infinite طرفداران K-pop ستان سیل تهمت مبارزه با بد داده

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع در Tulsa, اوکلاهما, آخر این هفته به خود جذب کمتر از تعداد م

توسط AKHBAREMAAAA در 3 تیر 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع در Tulsa, اوکلاهما, آخر این هفته به خود جذب کمتر از تعداد مورد انتظار از شرکت کنندگان. نگرانی در مورد COVID-19 نگه داشته و به احتمال زیاد برخی از افراد در خانه, اما Infinite کاربران آنلاین و طرفداران K-pop در حال دادن خود برخی از اعتباری بیش از حد.

آنها محفوظ بلیط برای این رویداد با هیچ برنامه ای به نشان می دهد تا. آیا شوخی که واقعا افسرده مردم در انتخابات است تا در هوا اما یک چیز آن هم انجام شد تغذیه تهمت کمپین یک کل خیلی بد داده. و این است که احتمالا رفتن به هزینه انتخاباتی برخی از پول است.

بین مبارزات انتخاباتی در Infinite و بسیج از طرفداران K-pop در سراسر رسانه های اجتماعی مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در حال حاضر به احتمال زیاد ده ها هزار نفر — شاید حتی صدها هزار نفر از مردم در پایگاه داده خود را که به احتمال زیاد مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان بالقوه فساد پایگاه داده در مبارزات انتخاباتی استفاده می کند برای پیگیری کرد.

"این نوع از رای دهندگان مدل های که ساخته شده اند نیاز به اطلاعات دقیق برای دو چیز" گفت: Anjana Susarla استاد در دانشگاه ایالتی میشیگان گسترده ای دانشکده کسب و کار. "یکی این است که آنها به آن نیاز دارید را برای مشارکت و همچنین در قانع کردن persuadable رای دهندگان."

مبارزات صرف پول در متن پیام و ایمیل انفجار برای رسیدن به آن persuadable رای دهندگان و برای جلوگیری از هدر رفتن پول جعلی حامیان. آنها را به صرف پول برای آنها را علف هرز.

"شما درخواست اطلاعات فروشنده به تمیز کردن آن سعی کنید به بازی در چیزی مانند ایمیل و کد پستی گفت:" لوسی کالدول سیاسی داده استراتژیست که مشغول به کار با جمهوریخواهان در مبارزات انتخاباتی از جمله تهمت اولیه حریف جو والش. "سپس شما مطابقت آن شما احتمالا صرف بین سه و 15 سنت در یک فرد است."

و مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین می توانید آن را استطاعت. با توجه به مرکز سیاست پاسخگو در مارس کمپین تا به حال بیش از 107 میلیون دلار پول نقد در دست — تقریبا دو برابر است که از بایدن اردوگاه. فاصله تنگ در ماه مه با مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین برگزاری $108 میلیون دلار پول نقد به بایدن را 82 دلار میلیون نفر است.

به علاوه وجود پول و زیرساخت های کمیته ملی حزب جمهوری خواه.

"ما سرمایه گذاری بیش از 300 میلیون دلار طی چندین چرخه های انتخاباتی گفت:" لیز Harrington یک سخنگوی RNC. "که همه به طور مستقیم می رود به نگه داشتن آن دسته از رای دهندگان فایل های تا به تاریخ. و به همان اندازه به عنوان دقیق که ممکن است."

Harrington گفت: "اکثریت" از ثبت نام برای تولسا رالی واقعی بودند. به علاوه با اطلاعات جمهوری خواهان در حال حاضر, او گفت: آن را باید آسان برای مرتب کردن طرفداران تهمت از K-pop ستان.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن