بار نیست رنگ سرخ برای آمریکا گل کشاورزان

امریکا را برش-گل کشاورزان که رشد چیزهای دسته گل ساخته شده اند دیده می شود کسب و کار خود را شاقول در طول COVID-

توسط AKHBAREMAAAA در 18 اردیبهشت 1399

امریکا را برش-گل کشاورزان که رشد چیزهای دسته گل ساخته شده اند دیده می شود کسب و کار خود را شاقول در طول COVID-19 بیماری همه گیر. فروشگاه های مواد غذایی در حال ساخت اتاق بیشتر برای ملزومات مصرف کنندگان کاهش در خرید لوکس گل توقیف و مراسم عروسی و دیگر مراسم لغو شد.

نتیجه این شده است یک بحران بی سابقه ای برای $1.4 میلیارد دلار آمریکا صنعت در حال حاضر مبتلا به رقابت از واردات ارزان تر مجبور آمریکایی پرورش دهندگان گل — 75% از آنها خوشه در کالیفرنیا — برای دریافت خلاق برای زنده ماندن.

ارتفاع گل-خرید فصل است بین روز ولنتاین و روز مادر که در این سال بوده است blunted توسط رمان coronavirus و اجتماعی متعاقب آن فاصله اقدامات به سرعت گسترش آن.

کشاورزان شده بود برای کاشت یک بنر سال زمان محصولات به بلوغ فقط به عنوان تقاضا افزایش یافته است. با جا به ارائه بسیاری از محصولات خود کشاورزان به جای دادن دور گل و با استفاده از بقیه به عنوان کمپوست.

"گل وجود دارد ریخته می شود به صورت منظم گفت:" دیو Pruitt, مدیر عامل شرکت کالیفرنیا برش گل کمیسیون یک اداره دولتی.

Anecdotally کشاورزان می گویند حداقل یکی از عمده کالیفرنیا رشد در حال حاضر رفته از کسب و کار. Pruitt است که درگیر در گل-رشد صنعت پس از سال 1969 پیش بینی کرد که اگر تقاضای بازگشت نیست به 80% از آنچه در آن به طور معمول نسبتا به زودی بسیاری از مزارع خواهد دید.

"من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این" او گفت:.

نه رنه VanWingerden که رشد کرده گل برای 48 سال در کارپینتریا در کالیفرنیا یک شهر کوچک ساحلی در شمال لس آنجلس. او مزرعه بزرگ تولید 100,000 ناشی از یک روز. به طور معمول یک چهارم را به عمده فروشان و بقیه به سوپر مارکت.

"دولت گفت:" خوب همه باقی می ماند خانه,' [و] ما در واقع از دست داد 95 درصد از تمام بازار ما" VanWingerden گفت. "ما کاملا به خوبی انجام در ماه ژانویه ، فوریه و ما به دنبال به جلو به یک سال خیلی خوبی."

VanWingerden گفت: او گذاشته 50 کارگران و غوطه ور خود را به پس انداز بازنشستگی برای پرداخت حقوق 170 دیگران است. او فکر می کند او به اندازه کافی پول برای پرداخت چهار چرخه.

در دو ماه گذشته کشاورزان را کشف آسیب پذیری جدید در کسب و کار خود را و در حال کار به ساحل آنها را. برای مثال با عمده فروشان و فروشگاه های مواد غذایی لغو سفارشات چند دستور کشاورزان بود که نمی شد به اندازه کافی برای پر کردن کامیون های بزرگ را سنتی حمل و نقل خطوط در دسترسشون نبود.

جالب اینجاست که نسبتا کوچکتر مزارع خارج از کالیفرنیا مراتب بهتر است که آنها کمتر به سنتی زنجیره تامین تغذیه عمده فروشان و مواد غذایی در بازار.

وجود دارد هفتگی جلسات آنلاین در میان کشاورزان از سراسر کشور برای به اشتراک گذاشتن ایده ها و پیدا کردن راه حل و جدید با لينک مستقيم-فرصت های فروش — مانند باز کردن مزارع به بازدید کنندگان که مشتاق به پیدا کردن امن فعالیت و فروش دسته به طور مستقیم به آنها.

"پس از به اشتراک گذاشتن آنچه که افراد دیگر انجام می دهند ما قادر به تکرار است که گفت:" ریتا جو Shoultz که صاحب یک مزرعه گل صد تومانی در هومر آلاسکا.

Shoultz که حقوق و دستمزد بسیار کوچکتر در 17 نفر از جمله خودش مستقیم کشتی های گل خود را از طریق فدرال اکسپرس اجتناب سنتی زنجیره تامین و خدمت بالا پایان مشتریان خارج از آلاسکا. در طول خاموش کردن او در حال کار به گسترش تجارت الکترونیکی با یک وب سایت است که اجازه خواهد داد که او را به توسعه بیشتر one-on-one روابط با خریداران است.

"و خواهد شد که برای سفارشات کوچکتر," او گفت:. "ما برای انجام بسیاری از سفارشات کوچکتر. و ما دور از آن است. ما خوشحال به دور از آن است. در حال حاضر ما در حال رفتن به مبارک برای بازگشت به آن است."

فرانک Arnosky مزرعه در Blanco, Texas, است, همچنین, اجتناب از سرنوشت بزرگ کالیفرنیا تولید کنندگان با در نظر گرفتن کنترل خود را حمل و نقل نیاز دارد. Arnosky استخدام 10 کارگران در 20 هکتار مزرعه ای که از لحاظ جغرافیایی خوبی واقع به طور مستقیم در خدمت به عنوان بسیاری از 50 فروشگاه های مواد غذایی در منطقه مرکزی تگزاس.

"ما خوش شانس هستید چرا که ما یک محلی تحویل سیستم است که ما می توانیم خودمان را بنابراین ما لازم نیست به تعداد کامیون خطوط," او گفت:. "بنابراین ما در حال رفتن به استفاده از کامیون کوچک و در جاده ها و سر تا به دالاس و روز مادر تحویل به فروشگاه وجود دارد."

VanWingerden است کار به اتخاذ برخی از ایده های جدید خود را به صرفه جویی در کالیفرنیا ، اصولا او را توسعه مستقیم-فروش عملیات برای ارتباط با گل و رویداد برنامه ریزان و سپس در نهایت گسترش به مصرف کنندگان با یک گل-خرید طرح اشتراک.

در این میان دیوید سامنر که هدایت دانشگاه کالیفرنیا در مورد مسائل کشاورزی در مرکز دیویس گفت که او نگران است farmworkers. رتبه و فایل که در حال گذاشته شدن به مزارع مبارزه هستند "آسیب پذیر" او گفت:.

"کسانی که مردم واقعا در شکل وحشتناک. بسیاری از آنها مهاجران و برخی از آنها مستند نشده," او اضافه شده است. "که به معنی کمک های عمومی ممکن است برای آنها موجود است."

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب