"نکته طعمه" فقط آخرین نبرد بیش از نکات میان فرفره کارگران

یک پدیده شناخته شده به عنوان "نکته طعمه" شده است و گرفتن مقدار زیادی از توجه. وقتی یک Instacart کاربر تلاش برا

توسط AKHBAREMAAAA در 24 فروردین 1399

یک پدیده شناخته شده به عنوان "نکته طعمه" شده است و گرفتن مقدار زیادی از توجه. وقتی یک Instacart کاربر تلاش برای القاء یک خریدار به قبول سفارش با وعده یک نکته تنها به کاهش و یا حذف این مقدار به طور کامل پس از تحویل شده است.

Instacart گفت: این یک اتفاق معمول است اما فرفره کارگران بر روی پلت فرم باید به نام شرکت برای تغییر برنامه خود را برای جلوگیری از این عمل است. و جنجال برجسته دیرینه نبرد بیش از در-برنامه در اوج گیگ سیستم عامل است.

پایه دستمزد فرفره کارگران کسب درآمد از سیستم عامل مانند Uber و یا Instacart متغیر بر اساس فواصل سطح تقاضا و مرموز الگوریتم های تعیین شده توسط نرم افزار. به همین دلیل تمام وقت لا تحویل مواد غذایی راننده Skylar Aud می گوید: نکته بسیار مهم است.

"راهنمایی در 50 درصد از درآمد من در حال حاضر" Aud گفت. "بدون راهنمایی کسانی که من احتمالا می تواند عامل زیر سطح فقر."

بنابراین او می پردازد توجه به برنامه. برخی از سیستم عامل به طور پیش فرض تنظیم نکته, در حالی که دیگران آن را یک انتخاب برای انتخاب کردن در.

"چه شما بخواهید و چه شما بخواهید برای آن می تواند تاثیر مقدار که مردم ترک گفت:" مایکل لین یک رفتار مصرف کننده استاد در دانشگاه کرنل.

چرا که بزرگترین عامل در اوج فشار اجتماعی. در یک رستوران است که می آید از یک فرد از نظر فیزیکی به دنبال بیش از شانه خود را. اما آن می تواند ساخته شده به برنامه.

"بزرگتر آن نوع از گزینه های پیش فرض هستند کسانی که از نوک ترک یک مقدار بزرگتر," لین گفت.

اما گرفتن وجود دارد. به عنوان درخواست می شود بزرگتر و بالاتر از مردم را انتخاب کنید به نکته. آنها یک واکنش منفی به فشار اجتماعی و ترش مزه است چه گیگ سیستم عامل امیدوار هستند برای جلوگیری از, با توجه به Ravi Dhar بازاریابی استاد در دانشگاه ییل.

"زمانی که پول شما را از یک رابطه که رابطه می رود از بودن بیشتر معاملاتي به بیشتر های اجتماعی و مردم باید بالاتر تجربه مشتری به طور کلی" دهار گفت.

در نظریه وادار کردن کاربران به فکر کردن در مورد یک نکته می تواند آنها کمتر به احتمال زیاد به استفاده از خدمات. همه که گفت: راننده تحویل Aud نقاط خارج وجود دارد را یکی دیگر متغیر او غافلگیر شده توسط بینم.

"مردم باید فقط باور نکردنی است," Aud گفت. "من تا به حال بسیاری از, بسیاری, سخاوتمندانه راهنمایی — بسیاری از آنها بیش از 100 دلار برای ساده مواد غذایی اجرا شود."

و نیشگون گرفتن و کشیدن از برنامه نبود و حتی مورد نیاز است.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن