امروز اعداد در COVID-19

همانطور که از ساعت 10:00 صبح به وقت شرق, مارس 10 سال 2020 (ما را به روز رسانی هر روز صبح). خوش آمدید به بازار

توسط AKHBAREMAAAA در 24 فروردین 1399

همانطور که از ساعت 10:00 صبح به وقت شرق, مارس 10 سال 2020 (ما را به روز رسانی هر روز صبح).

خوش آمدید به بازار را روزانه در یک نگاه به روز رسانی. مثل شما ما غیرمنتظره با اطلاعات در COVID-19 تحولات است. بنابراین در اینجا تلاش ما برای پیگیری چند شماره های مهم در این بیماری همه گیر و گسترده تر اقتصاد است.

جدید روزانه موارد دیروز, ایالات متحده: 34,799

جدید روزانه موارد 7 روز پیش آمریکا: 28,239

موارد جدید گزارش مارس 8, New York state: 10,621

روز آن را در زمان برای تایید مرگ به دو ایالات متحده: 6

تعداد موارد تایید شده در سراسر جهان: 1,617,204

مجموع بهبود موارد در سراسر جهان: 364,686

گالن گاز در ایالات متحده با متوسط: $1.85

منبع داده ها: Covid پیگیری پروژه

به خاطر داشته باشید: چوب خط حساب کردن از COVID-19 موارد نشان دهنده تنها آنهایی هستند که مستند شده است. از آنجا که بسیاری از باقی می ماند تست نشده قطعا تعداد واقعی بالاتر است.

اصلی ما قابل اعتماد منابع: سازمان بهداشت جهانی ، مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری, دانشگاه جانز هاپکینز, جهان ما در داده ها (بر اساس اطلاعات Covid ردیابی (دانشمند/روزنامه نگار همکاری), GasBuddy.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن