خزانه انتظار دارد به قرض گرفتن 3 تریلیون دلار بیش از 3 ماه آینده

وزارت خزانه داری می گوید آن را به قرض گرفتن حدود 3 تریلیون دلار در طول سه ماه آینده. که تقریبا سه برابر آنچه د

توسط AKHBAREMAAAA در 16 اردیبهشت 1399

وزارت خزانه داری می گوید آن را به قرض گرفتن حدود 3 تریلیون دلار در طول سه ماه آینده. که تقریبا سه برابر آنچه در خزانه قرض گرفته شده برای همه 2019 حسابداری سال است.

پس چرا ما نیاز به قرض گرفتن بسیار در حال حاضر ؟

خزانه داری نیاز به پول برای پرداخت برای همه جدید محرک هزینه به نگه داشتن اقتصاد شناور در COVID-19 بحران است. تا کنون کنگره مجاز است بیش از 3 تریلیون دلار در امداد هزینه می شود. برخی از این پول استفاده می شود برای پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها در زیر برخی از درآمد آستانه و گسترش بیکاری است.

این پول نیز صرف کسب و کار کوچک وام و کمک های اولیه به بیمارستان. به علاوه وزارت خزانه داری است backstopping فدرال رزرو تلاش ها برای تقویت اقتصاد است.

تنها راه برای پرداخت این است که بیشتر استقراض به دلیل کسری بودجه در حال حاضر در حال گسترش قبل از coronavirus بحران -- به پرداخت برای چیزهایی مانند سال 2017 کاهش مالیات.

به علاوه دولت فدرال به تعویق افتاد مالیاتی مهلت ژوئیه پس از آن گرفتن آن معمول مارس پرداخت مالیات. کنگره نیز با توجه به یکی دیگر از کمک های مالی بسته است.

روز دوشنبه وزارت خزانه داری گفت که انتظار دارد به دیگری قرض $677 میلیارد دلار در این تابستان.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن