وزارت خزانه داری ارائه می دهد راهنمایی های جدید در PPP بخشش وام

روز جمعه وزارت خزانه داری منتشر فرم درخواست جدید برای کسب و کار با چک برنامه حفاظت از وام به درخواست برای وام

توسط AKHBAREMAAAA در 30 اردیبهشت 1399

روز جمعه وزارت خزانه داری منتشر فرم درخواست جدید برای کسب و کار با چک برنامه حفاظت از وام به درخواست برای وام بخشش. جلسه دولت مورد نیاز می تواند پیچیده برای بسیاری از کسب و کار اما 11 صفحه نرم افزار ارائه می دهد برخی از راهنمایی های جدید.

وزارت خزانه داری پایگاه وام بخشش در مورد اینکه آیا یک کسب و کار استخدام برگشت کارکنان سابق خود را, و یا اینکه آیا آن را ارائه می دهد معادل آن شغل تمام وقت در ساعت است. برخی از کسب و کار فکر کرده اید اگر تمام وقت به معنای 30 ساعت در هفته بر اساس سازمان های دیگر' تعاریف در گذشته است. در حال حاضر وزارت خزانه داری می گوید کسب و کار باید با استفاده از 40 ساعت در هفته برای محاسبه خود را تمام وقت معادل ساعت.

دستورالعمل جدید به معنای کسب و کار می توانید به کارکنان کمتر و هنوز هم در دیدار با خزانه داری را به بخشش نیاز گفت: Matt Hetrick, اجرا می شود که یک شرکت حسابداری به نام هماهنگی گروه. برای مثال او گفت که یک کسب و کار است که ارائه شده 300 ساعت قبل از بحران تنها به بازگرداندن حدود هفت کارکنان با استفاده از 40 ساعت در هفته محاسبه است. در صورتی که همان کسب و کار با استفاده از 30 ساعت در هفته محاسبه آن را به 10 نفر از کارکنان واجد شرایط برای بخشش.

Hetrick نیز گفت: راهنمایی های جدید می آفریند نوار برای چند ساعت کارفرمایان ارائه می دهند کارمندان سابق به آنها را به بازگشت به کار. پله تا نیاز به 40 ساعت می تواند کمک به کسب و کار re-استخدام کارکنان استفاده می شود که به طور پاره وقت و در حال حاضر در بیکاری است.

"برای جلب مردم از آن من فکر می کنم تقریبا همه ارائه تمام وقت کار و تلاش برای نگه داشتن خود را headcounts کاهش به دلایل بهداشتی" Hetrick گفت.

Hetrick نیز اشاره کرد راهنمایی های دیگر از جمله جایگزین حقوق و دستمزد تحت پوشش دوره که اجازه می دهد تا کارفرمایان تغییر تاریخ شروع از هشت هفته آنها را به صرف خود PPP وام. این دوره هشت هفته به طور معمول شروع می شود در روز کسب و کار دریافت وام, اما جایگزین دوره اجازه می دهد تا کسب و کار حرکت تاریخ شروع به آغاز پرداخت بعدی خود را دوره. که می تواند به طور موثر اجازه می دهد کسب و کار و فشار بیشتر paydays به آن هشت هفته وام پنجره کمک به آنها برای دیدار با وام بخشش مورد نیاز است.

هنوز اضافه وضوح کمک نمی کند که بسیاری از کسب و کار است که باقی مانده بسته در طول همه گیر گفت: Ken Giddon شرکت مالک Rothmans نیویورک-بر اساس فروشگاه لباس.

"ما در حال باز ما هیچ کار برای ما مردم را به انجام و آنها ترجیح می دهند به ماندن در بیکاری," او گفت:.

Giddon یک PPP وام اما گفت که او را دچار مشکل هزینه به اندازه کافی از آن را در حقوق و دستمزد به واجد شرایط برای وام بخشش.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن