مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می پرسد دیوان عالی کشور برای پایان دادن به قانون مراقبت مقرون به صرفه

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست دیوان عالی کشور به پرتاب کردن کل قانون مراقبت مقرون به صرفه. سهام نمی تواند

توسط AKHBAREMAAAA در 6 تیر 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درخواست دیوان عالی کشور به پرتاب کردن کل قانون مراقبت مقرون به صرفه. سهام نمی تواند بالاتر برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها که از طریق پوشش Obamacare و برای صنعت مراقبت های بهداشتی است که بازسازی خود را در سراسر سال 2010 قانون است.

بازار را Nova Safo بیشتر از جزئیات. در زیر یک ویرایش متن صحبت خود را با بازار را صبری بن-Achour.

صبری بن-Achour: دیوان عالی کشور که قبلا حکم داد که Obamacare به قانون اساسی است. چه برگ برنده دولت استدلال در حال حاضر برای خلاص شدن از آن ؟

نوا Safo: این استدلال درست است که اصل تصمیم دیوان عالی کشور که در بر داشت که Obamacare قانون اساسی بود زیرا این مالیات بود. مردم تا به حال به پوشش و یا پرداخت جریمه به اصطلاح فرد دستور.

در سال 2017, زمانی که جمهوریخواهان کنترل کنگره تصویب کاهش مالیات آن را به طور موثر خلاص شدم فردی دستور تعیین مجازات برای داشتن بیمه درمانی در صفر درصد است.

این استدلال در حال حاضر این است که از آنجا که هیچ مجازات و سپس ACA است و دیگر مالیات و کل قانون نامعتبر است. در حال حاضر این بحث غالب در یک دادگاه منطقه ای فدرال در تگزاس و این حکم به تایید در دادگاه تجدید نظر. وزارت دادگستری نیز پشتیبانی می کند لغو آن در سطح استیناف.

در حال حاضر دیوان عالی کشور است در نظر گرفتن این مورد که در آن مدت است.

بن-Achour: چه اتفاقی می افتد اگر استدلال غالب در دیوان عالی کشور?

Safo: تصمیم به احتمال زیاد نمی خواهد آمد تا در سال آینده و زمانی که آن را ندارد, اگر لغو آن را مقدار زیادی از اثرات موج دار شدن.

برای یک وجود دارد بیش از 20 میلیون آمریکایی بیمه امروز تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه. اگر آنها از دست دادن پوشش است که می تواند هزینه بیمارستان 50 میلیارد دلار توسط یک برآورد.

همچنین مفاهیم برای صنعت مراقبت های بهداشتی است که به عنوان یک کل است که حدود 18 درصد از ملت تولید ناخالص داخلی. موسسه سیاست اقتصادی برآورد از دست دادن بیش از 1 میلیون شغل اگر قانون مراقبت مقرون به صرفه لغو شده است.

صحبت من این صبح با سینتیا Cox او انجام تحقیقات اقتصادی و سیاست در قانون مراقبت مقرون به صرفه در قیصر بنیاد خانواده:

"تغییر ACA بدون جایگزینی طرح در محل ارسال خواهد سیستم مراقبت های بهداشتی به هرج و مرج کامل در میان بی سابقه ای همه گیر و رکود اقتصادی است. بیمارستان ها و پزشکان و شرکت های بیمه شرکت های دارویی — هر کس باید به طور کامل تجدید نظر چگونه آنها انجام کسب و کار خود."

همچنین ACA آورده در یک شبکه پیچیده از حق بیمه یارانه پرداخت سازه های مالیات و تغییرات بیمه چگونه کار گیرند.

معروف ترین مثال از این است که ممنوعیت استفاده از شرایط موجود به انکار پوشش. برخی از 130 میلیون آمریکایی از آن بهره مند شوند در حال حاضر و که خواهد برود.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن