مغلوب ساختن پیشی جستن را انکار می کند, درخواست سفیر ایران در کمک به حرکت انگلیسی ها به او متوسل

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انکار گزارش که از او پرسید: خود را سفیر بریتانیا به کاری به نفع با

توسط AKHBAREMAAAA در 2 مرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انکار گزارش که از او پرسید: خود را سفیر بریتانیا به کاری به نفع با پادشاهی متحده, دولت برای هدایت یک تورنمنت گلف به یکی از خود بیمار تفریحی در اسکاتلند Turnberry.

بازار را Nova Safo است که پس از این داستان. در زیر یک ویرایش متن صحبت خود را با میزبان صبری بن-Achour.

صبری بن-Achour: Nova دقیقا همان چیزی است که رئیس جمهور گفته که باید انجام شود ؟

نوا Safo: این است که در مورد انگلیسی, باز, یکی از عمده مسابقات گلف. رئیس جمهور در گزارش خود پرسید سفیر انگلستان رابرت وود جانسون IV برای دیدن اگر دولت بریتانیا می تواند کمک به هدایت این مسابقات به مغلوب ساختن پیشی جستن Turnberry رفت و آمد مکرر. جانسون گزارش آیا رویکرد اسکاتلند وزیر امور خارجه و مطرح این ایده. این گفته اتفاق افتاده است بیش از دو سال پیش است.

هر دو روزنامه نیویورک تایمز و وال استریت ژورنال گفت که سفیر گفت: چند نفر در زمان مورد تهمت درخواست.

بن-Achour: همانطور که اشاره کردم مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او بپرسید نه سفیر جانسون به انجام این کار. اما به ما یادآوری می کنند که چرا این امر می تواند یک مسئله اگر او ؟

Safo: رئیس جمهور است و نه واگذار شده از شرکت خود را. او همچنان خود را به این سازمان نسبت ناروا, اما تاکنون بیش از روز به عملیات روز به فرزند ارشد او دو پسر.

و ما در مورد شنیده ام قبل از این. این به این معنی قانون اساسی emoluments بند مسئله می شود.

من صحبت می کرد صبح امروز در این مورد با جسیکا Tillipman دستیار دین در جورج واشنگتن دانشگاه دانشکده حقوق که در آن او می آموزد در مورد مبارزه با فساد و انطباق. در اینجا چیزی است که او تا به حال به می گویند:

جسیکا Tillipman: زمانی که ما در حال برخورد با خارجی emoluments بند آن بسیار وسیع در طبیعت ممنوع است که به طور موثر یک مقام دولتی از پذیرش هر نوع هدیه و یا در حال حاضر از یک دولت خارجی بدون موافقت کنگره است.

Safo: و آنچه خواهد بود هدیه ای در این مورد ؟ خوب Turnberry گزارش شده است که سود آور نیست. و باز به طور بالقوه می تواند پمپ ده ها میلیون دلار به اقتصاد محلی. بنابراین وجود شما به آن را دارند: Turnberry میزبانی بریتانیا باز به نفع رئیس جمهور شرکت می باشد.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن