مغلوب ساختن پیشی جستن تغذیه نامزد پیشرفت در سنا با وجود پشتیبانی از استاندارد طلا

این کمیته بانکی سنای فقط رای به تایید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دو نامزد به فدرال رزرو هیئت مدیر

توسط AKHBAREMAAAA در 1 مرداد 1399

این کمیته بانکی سنای فقط رای به تایید رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دو نامزد به فدرال رزرو هیئت مدیره.

این کمیته رای 18 تا 7 برای تایید نامزدی اقتصاددان کریس والر حاضر معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس تحقیقات در سنت لوئیس فدرال رزرو است. دیگر نامزد — اقتصاددان جودی Shelton — تصویب شد با بسیار نازک حاشیه 13 به 12 و در امتداد خطوط حزبی با تمام دموکرات ها در کمیته رای گیری در برابر نامزدی.

شلتون جذب مخالفان به دلیل برخی از نمایش ها که او بیان یعنی که فدرال رزرو باید روابط نزدیک تر به دولت.

یکی دیگر از نظر او است که آن نیز بحث برانگیز: او می خواهد به بازگشت به ایالات متحده به استاندارد طلا, که ما به عنوان یک کشور رها شده نزدیک به 50 سال پیش است.

بیایید اکتشاف چرا استاندارد طلا مانند یک سیب زمینی داغ در جهان مرکزی بانکی.

نگاهی به 5 دلار در لایحه. درست در زیر مهر و موم از ایالات متحده فدرال رزرو در کنار آبه لینکلن سر آن آمده است: "توجه داشته باشید این است که قانونی مناقصه برای همه بدهی های عمومی و خصوصی است."

آنچه در آن نمی گویند: این تکه کاغذ را می توان بازخرید 5 دلار به ارزش طلا برگزار شده توسط دولت ایالات متحده.

یک بار پس از یک زمان می تواند باشد. دانشگاه اوکلاهما اقتصاددان گری هوور می تواند با ارائه یک نسخه کوتاه از این پولی تاریخچه:

"در ابتدا ما در واقع چاپ طلا سکه," او گفت:.

اما حمل در اطراف تمام کسانی که سنگین, سکه, دست و پا گیر بود به طوری که در اواسط 1800s دولت تصمیم گرفت به می گویند با توجه به هوور "خوب اجازه چاپ پول کاغذی, اما آنها خواهید بود در اوردن از گرو برای مقدار معینی از طلا است."

که استاندارد طلا پشتوانه هر دلار در گردش به طول انجامید تا اوایل 1900s اما پس از جنگ جهانی اول و رکود بزرگ و جنگ جهانی دوم اتفاق افتاده است — دولت نیاز به قرض گرفتن مقدار زیادی و چاپ پول بیشتر. در اوایل دهه 1970 ریچارد نیکسون رئیس جمهور گرفته شده بود که ایالات متحده کاملا استاندارد طلا.

"و در حال حاضر ما به سادگی کاغذ دلار که با حسن نیت ایالات متحده و دولت های" هوور گفت.

در حال حاضر هوور و هر اقتصاددان صحبت کردم امروز اخراج از دست این ایده که ایالات متحده قصد بازگشت به استاندارد طلا. آنها آن را به نام "آجیل" یک "افشا و خنثی ایده" "یک اشتباه است."

اما درخواست تجدید نظر از بازگشت به یک مقدار ثابت و ارزش فلز گرانبها مهار دلار سخت است نه به درک گفت: اسکات سامنر در دانشگاه جرج میسون را Mercatus مرکز.

"تا حدودی این سرخوردگی با زمان سیستم پولی," او گفت:.

که در آن 19 غیرمنتخب حکام فدرال رزرو باید از این قدرت برای تغییر نرخ بهره دستکاری عرضه پول خرید یا فروش میلیاردها دلار دارایی — به سرعت و یا کم کردن سرعت و یا در غیر این صورت هدایت اقتصاد است.

"حفظ ارزش پول قوی و در برخی از حس از بین بردن نقش دولت از سیستم پولی آن چیزهایی است که جذب افراد به استاندارد طلا" سامنر گفت.

او اضافه کرد که در یک مجموعه به هم پیوسته مالی جهانی آن خواهد بود مانند تلاش برای نجات اقتصاد در یک رکود اقتصادی بزرگ یا COVID-19 همه گیر رکود اقتصادی — با دستبند ،

همانطور که برای سیستم فعلی "بانک مرکزی — فدرال — تزریق بیشتر دلار به اقتصاد," او گفت:. "تحت استاندارد طلا که به دلار باید حمایت [توسط] طلا وجود دارد بسیار کمتر توانایی به انجام این کار است. و سپس شما را کاهش افسردگی و غیره اگر به اندازه کافی پول در اقتصاد است."

استاندارد طلا نیز برگ بانک مرکزی بدون ابزار دیگری برای پاسخ دادن به رکود اقتصادی گفت: David Wilcox مدیر سابق پژوهش در تغذیه: تنظیم ارزش دلار به آمریکا صادرات رقابتی تر است.

"با قرار دادن این محصولات در فروش. و در این راه اتفاق می افتد که برای آن ارز به مستهلک تضعیف در بازارهای مالی جهانی."

که او گفت: توسط یک کلید برای صرفه جویی در کسب و کار و افزایش اشتغال در رکود.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن