مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های اجرایی به منظور اجازه می دهد سازمان های فدرال برای دور زدن قوانین زیست محیطی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است با صدور یک فرمان اجرایی جدید اجازه می دهد سازمان های فدرال برای دو

توسط AKHBAREMAAAA در 16 خرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است با صدور یک فرمان اجرایی جدید اجازه می دهد سازمان های فدرال برای دور زدن الزامات از برخی از قوانین زیست محیطی. رئیس جمهور می گوید این در مورد انرژی, اقتصاد, اما محیط زیست اختلاف نظر دارند.

بازار را نانسی Marhsall Genzer جزئیات. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

نانسی مارشال-Genzer: رئیس جمهور می گوید ما نیاز به سرعت بالا در محیطی بررسی برای پروژه های زیربنایی — چیزهایی مانند معادن بزرگراه ها و خطوط لوله. او می گوید: محیط زیست بررسی است که بخشی از قوانین مانند گونه های در معرض خطر عمل می کند کردن این پروژه ها.

دیوید Brancaccio: چه گروه های زیست محیطی باید بگویم در این مورد ؟

مارشال-Genzer: آنها می گویند این محیط زیست بررسی مهم هستند زیرا آنها به مردم که می شود با گفتن یک خط لوله جدید رفتن را از طریق و یا در نزدیکی جامعه خود فرصت دارند در این پروژه است. ما با صحبت سامانتا ناخالص همکار در موسسه بروکینگز در مورد این:

"مطالعات نشان داده اند که COVID-19 سخت تر است در افرادی که بوده ام در معرض آلاینده های زیست محیطی. بنابراین در پاسخ به این, ما در حال رفتن به عقب یک قانون است که به طور بالقوه محافظت مردم از بیشتر آلودگی?"

Brancaccio: پس از این قوانین زیست محیطی فقط نورد با این اجرایی ،

مارشال-Genzer: ندارد – آن را نمی خواهد که آسان است. گروس می گوید هیچ سوالی وجود دارد که این حکم اجرایی خواهد بود در دادگاه به چالش کشید. او می گوید: گروه های زیست محیطی را به ارمغان خواهد آورد دعاوی برای قرار دادن بر روی آن باقی بماند برای جلوگیری از رفتن به اثر.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن