مغلوب ساختن پیشی جستن به هدف, توییتر, رسانه های اجتماعی تعصب با فرمان اجرایی جدید

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به امضای یک فرمان اجرایی پنجشنبه با هدف درک تعصب سیا

توسط AKHBAREMAAAA در 8 خرداد 1399

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است انتظار می رود به امضای یک فرمان اجرایی پنجشنبه با هدف درک تعصب سیاسی در رسانه های اجتماعی. این می آید پس از توییتر آغاز شده واقعیت-چک کردن توییت خود.

"برای مدت زمان طولانی تهمت انتقاد کرده است سیستم عامل رسانه های اجتماعی برای تعصب در برابر محافظه کار صدای" بازار را کریستین شواب گفت. "که به سر آمد و روز سه شنبه زمانی که او در توییتی یک سری از اظهارات اثبات نشده در مورد پست الکترونیکی-در رای گیری تقلب شده است."

توییتر پرچم این یک شعار است که می گوید "دریافت حقایق در مورد پست الکترونیکی-در برگه های رای." هنگامی که شما با کلیک بر روی آن شما در حال هدایت به داستان های بسیار رسانه های خبری تهمت تظاهرات علیه مانند سی ان ان و واشنگتن پست.

در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio.

دیوید Brancaccio: چه منظور اجرایی انتظار می رود انجام دهید ؟

کریستین شواب: یک پیش نویس به منظور نشان می دهد که این امر نیاز به کمیسیون ارتباطات فدرال برای روشن کردن بخش هایی از قانون ارتباطات نجابت. این یک قانون است که بهانه های سیستم عامل از مسئولیت برای آنچه که کاربران پست. و آن را خاص چشم به اینکه سیستم عامل ویرایش پست ها از جمله ویژگی های مانند توییتر واقعیت-چک کردن پرچم به معنی آنها جریمه کسانی که حمایت.

Brancaccio: و چگونه می توان این ای اداره?

شواب: تهمت می خواهد کمیسیون تجارت فدرال برای ایجاد چیزی به نام کاخ سفید با تکنولوژی تعصب ابزار گزارش بنابراین کاربران می توانند گزارش موارد سانسور مرتب کردن بر اساس مانند دکمه ها استفاده می کنید به پرچم توهین آمیز مطالب در این سیستم عامل است. کسانی که شکایت می تواند فرستاده شده به وزارت دادگستری و FTC.

Brancaccio: آیا این قوانین به رئیس جمهور توييتها ،

شواب: آره که بخشی از طنز در اینجا است که آن را به سیستم عامل مسئول همه پست ها از جمله خود. نکته دیگر این است که مغلوب ساختن پیشی جستن است متهم توییتر سانسور, اما در بسیاری از این نقض آزادی بیان خود را. اما خواهیم دید که اگر این دستور یک واقعیت تبدیل می شود. این انتظار می رود در دادگاه به چالش کشید. ما می دانیم بیشتر در زمانی که نگاه ما به منظور نهایی.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب