مغلوب ساختن پیشی جستن نوبت توجه به مراقبت های بهداشتی با دستور اجرایی او می گوید: کاهش قیمت مواد مخدر

صنعت داروسازی مدیران انتظار می رود در کاخ سفید سه شنبه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او می

توسط AKHBAREMAAAA در 6 مرداد 1399

صنعت داروسازی مدیران انتظار می رود در کاخ سفید سه شنبه. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او می نشست و با آنها به بحث قیمت دارو پس از امضای چندین دستور اجرایی که کاخ سفید می گوید کمک خواهد کرد که آن را به کسانی که قیمت پایین.

بازار را Nova Safo است که پس از این داستان. در زیر یک ویرایش متن صحبت خود را با میزبان صبری بن-Achour.

صبری بن-Achour: آنچه در این جلسه این هفته در مورد دقیقا ؟

نوا Safo: این مورد یکی از این تغییرات تغییر رئیس جمهور پیشنهاد و آن را در صنعت داروسازی در آغوش. آن را با آنچه به نام "بیشتر مورد علاقه-ملت", وضعیت, که بدان معنی است که مواد مخدر آمریکا قیمت خواهد بود مجموعه ای بر اساس پایین ترین قیمت در کشورهای دیگر پرداخت. این امر تنها به اعمال مدیکر بیماران و داروهای تجویز شده در یک مطب است.

صحبت من این صبح با جرارد اندرسون استاد سلامت, سیاست و مدیریت در دانشگاه جانز هاپکینز و من از او پرسیدم که چرا صنعت داروسازی مخالف است به این تغییر.

جرارد اندرسون: از آنجا که ما پرداخت سه تا چهار برابر آنچه در کشورهای دیگر پرداخت برای داروهای مشابه این است که چرا آنها کسب سود خود را. بنابراین اگر شما را به قیمت پایین به آنچه در کشورهای دیگر پرداخت, آنها در حال رفتن به از دست دادن قابل توجه حاشیه سود.

Safo: مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به تأخیر انداختن این قانون تغییر برای یک ماه. او می خواهد به شنیدن از صنعت داروسازی مدیران و این چیزی است که در این جلسه قرار بود در مورد فردا.

بن-Achour: رئیس جمهور امضا چند دستور اجرایی در روز جمعه با هدف قیمت دارو. آنچه را که دیگران انجام دهید ؟

Safo: در میان دیگر دستورات این است که اجازه می دهد واردات ارزان تر مواد مخدر از کشورهای دیگر است. همچنین نیاز به مواد مخدر تخفیف پرداخت به شرکت های بیمه و به دیگران منتقل شده به بیماران است. از نظر تاثیر اندرسون می گوید آن می تواند سال ها طول بکشد برای این دستور به اجرا در آمد.

اندرسون: آنها را به هیچ وجه تاثیر تا زمانی که تبدیل شدن آنها به نهایی قوانین. آنها فقط ایده ها مانند یک دانشگاهی مثل خودم می توانست و می گویند: "این است آنچه شما باید انجام دهید." اما تا زمانی که تبدیل شدن آنها به واقعی قوانین و مقررات, آنها را بدون تاثیر است.

Safo: همچنین این ایده پیشنهاد شده است اما نه بدست مقدار کشش. و دموکرات ها انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات به رفتن نیست به اندازه کافی دور.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن