حرکت یا کشش ناگهانی مدیر عامل امت برشی: "مردم نیاز به اتصال آنلاین'

به عنوان نگاه مردم بیشتر برای سرگرمی به منظور خب زمان عبور جریان خدمات و بازی های ویدئویی در یک لحظه. و پس از

توسط AKHBAREMAAAA در 24 اردیبهشت 1399

به عنوان نگاه مردم بیشتر برای سرگرمی به منظور خب زمان عبور جریان خدمات و بازی های ویدئویی در یک لحظه. و پس از آن وجود دارد, حرکت یا کشش ناگهانی یک پلت فرم است که ترکیبی از این دو است.

Twitch بهترین و شناخته شده به عنوان محل که در آن مردم می توانید افراد دیگر بازی های ویدئویی در زمان واقعی است. در سن اجتماعی فاصله گرفتن بیشتر مردم از همیشه در حال تنظیم است.

"ما شاهد یک افزایش قابل توجه در مصرف" گفت: حرکت یا کشش ناگهانی مدیر عامل امت برشی در مصاحبه با بازار میزبان کای Ryssdal. "آن 57 درصد افزایش برای چهار هفته بعد اجتماعی فاصله در مقابل pre-اجتماعی فاصله."

با توجه به وب سایت Twitch ردیاب بیننده بیش 1.79 میلیارد ساعت از پخش در ماه آوریل از 1.2 میلیارد دلار در ماه مارس است. اما در حالی که این تعداد ممکن است به نظر می رسد بسیار بزرگ برای آمازون متعلق به شرکت آنها به احتمال زیاد به ماندن به عنوان بالا هنگامی که نگرانی بیش از COVID-19 فروکش?

برشی است که به دنبال به جلو به اقتصاد بازگشایی نه هراس آن است.

"از آن شده است به خوبی برای کشش چرا که با همه توان در خانه ما خیلی بیشتر نیاز به خدمات ما" برشی گفت. "ناگهان مردم نیاز به اتصال آنلاین. آنها نیاز به پیدا کردن جامعه است. و من فکر می کنم بسیاری از مردم را پیدا خواهد کرد زمانی که آنها شروع به استفاده از کشش این است که یک مکمل خوب برای خود در دنیای واقعی نامزدی."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا برای شنیدن مصاحبه.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن