ایالات متحده را متهم به هکرها از سرقت اسرار تجاری واکسن داده ها برای چین

وزارت دادگستری ایالات متحده است متهم چین با هکرها برای سرقت اسرار تجاری و هدف شرکت های ایالات متحده کار بر روی

توسط AKHBAREMAAAA در 1 مرداد 1399

وزارت دادگستری ایالات متحده است متهم چین با هکرها برای سرقت اسرار تجاری و هدف شرکت های ایالات متحده کار بر روی یک coronavirus واکسن.

بازار را نانسی مارشال-Genzer آخرین در این داستان. به دنبال یک ویرایش متن مکالمه خود را با بازار را صبری بن-Achour.

صبری بن-Achour: نانسی ایالات متحده است که با اشاره انگشت در دو هکرها در خاص است. چه ما در مورد آنها را می دانیم?

نانسی مارشال-Genzer: وزارت دادگستری می گوید کیفرخواست دو وجود دارد هکرها در چین است. آن را می گوید آنها کار کرده و با دولت چین به سرقت میلیون ها دلار از اسرار تجاری و مالکیت معنوی از شرکت های سراسر جهان است. دادستان ها می گویند هکرها هدفمند ایالات متحده دفاع و مراقبت های بهداشتی شرکت ها از جمله حداقل چهار شرکت های آمریکایی کار در coronavirus تست و درمان است.

بن-Achour: و چگونه موفق شد این هکرها ؟

مارشال-Genzer: کیفرخواست نمی گویند. اما وزارت دادگستری می گوید این هک می توانید به عقب در ایالات متحده تحقیقات واکسن و یا کاهش سرعت آن پایین است. چرا که هدف شرکت در حال حاضر به امن تحقیقات خود را. آنها همچنین باید مطمئن شوید که داده های خود را ندارد خراب توسط کاربران ،

بن-Achour: و چگونه نزدیک شد هکرها متصل به دولت چین?

مارشال-Genzer: وزارت دادگستری می گوید آنها کمک و راهنمایی از سازمان های اطلاعاتی و همچنین هک شده برخی از فعالان دموکراسی در هنگ کنگ.

بن-Achour: چه چین باید بگویم در این مورد ؟

مارشال-Genzer: چینی سفارت نمی خواهد در مورد آن اظهار نظر به طور مستقیم به جای اشاره به اظهارات یک سخنگوی وزارت خارجه. او می گوید دولت چین مخالف حملات سایبری و اتهامات که چین با استفاده از هکرها به سرقت تحقیقات ایالات متحده هستند "مضحک است.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن