ایالات متحده و اتحادیه اروپا واکسن معاملات افزایش ترس از واکسن ناسیونالیسم'

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت امروز اعلام کرد فیلمهای $2.1 میلیارد واکسن-توسعه مقابله با مواد مخدر شرکت سانوفی و

توسط AKHBAREMAAAA در 11 مرداد 1399

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت امروز اعلام کرد فیلمهای $2.1 میلیارد واکسن-توسعه مقابله با مواد مخدر شرکت سانوفی و گلاکسو. اگر واکسن سرمایه گذاری موفق آمریکایی را طاس تخته نرد در 100 میلیون دوز واکسن. ساعت بعد اتحادیه اروپا زده شبیه ترتیب با شرکت سانوفی در ازای 300 میلیون دوز.

است واکسن توسعه تبدیل شدن به یک وضعیت که در آن هر کشور است که خود را در آن? اگر چنین است به چه معنا برای بقیه جهان است ؟

در صنعت بیوتکنولوژی کنفرانس ماه گذشته پیتر علائم مدیر غذا و داروی آمریکا بدست آورد که بررسی واکسن دفاع آمریکا قصد دارد برای حمله به فرد معاملات با شرکت های دارویی.

"در یک معنا آن را اکسیژن-ماسک-روی-یک-هواپیما قیاس" مارکس گفت زیستی دیجیتال 2020 کنفرانس ژوئن 8. "اکسیژن ماسک ها فقط مستقر شده اند. میخوای قرار داده و خود را اول و سپس کمک به دیگران. ما می خواهیم برای کمک به دیگران به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است."

منتقدان اما استدلال قیاس نیست نگه دارید تا.

"ماسک را تنها رها کردن در کلاس اول گفت:" تام Bollyky مدیر بهداشت جهانی در شورای روابط خارجی. "و آن را ترک خواهد کرد هر کس دیگری در انتظار برخی از زمان برای به دست آوردن دسترسی به آنها را."

Bollyky گفت که او نگران است که کشورهای غنی و انحصاری واکسن دوز تلقیح ممکن است کل جمعیت از جمله کم ریسک شهروندان قبل از به اشتراک گذاری منابع با کشورهای دیگر است.

در بسیاری از کشورها از جمله چین و آلمان, آیا ذخیره کردن لوازم, پنکه, ماسک های پزشکی و قطعات و ماشین آلات.

"این واقع شده است تاریخچه تمام بیماری های همه گیر" گفت: دکتر ربکا Weintraub استادیار بهداشت جهانی در دانشکده پزشکی هاروارد. او تایید و جایگزین مدل برای هر کشور رفتن راه خود را.

گروه Covax سازماندهی شده توسط سازمان بهداشت جهانی و دیگر گروه های بین المللی مصالح سرمایه گذاری از دولت بودجه واکسن شرکت ها و برنامه های به اشتراک گذاری واکسن لوازم با همه کشورهای شرکت کننده.

"ما می توانیم استخر سرمایه گذاری" Weintraub گفت. "ما می تواند به حفاظت از خط مقدم نیروی کار و کسانی که در معرض خطر است. کسانی که در بحث اعتبارات می تواند انجام شود در یک جهانی جدول مقابل در سطح ملی است."

چین و هند و آمریکا را نمی پیوست Covax.

کارشناسان هشدار می دهند که اگر واکسن ناسیونالیسم طول می کشد نگه دارید از آن می تواند نتیجه معکوس: کشورهایی که از سمت چپ می تواند بلوک صادرات واکسن سرنگ و ویال و دیگر اجزای حیاتی برای صرفه جویی در زندگی.

آن را هنوز هم این سوال در ذهن همه را: چه خبر فوق العاده با COVID-19 مزایای بیکاری?

$600-یک-هفته پرداخت کرده اند به پایان رسید و رسما به عنوان ژوئیه 31. در حال حاضر وجود دارد هیچ اضافی فدرال همه گیر کمک های بیکاری. خانه دموکرات می خواهید به تجدید 600 دلار پرداخت. جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد به بیکاران 70% اخیر حقوق و دستمزد در ماه اکتبر زمانی که دولت نرخ بیکاری در دفاتر را در زمان حال به پیکربندی مجدد سیستم های کامپیوتری خود را به انجام این محاسبات است. تا آن بیکاری کارگران خواهد فقط یکی دیگر از $200. اما هیچ چیز امضا شده به قانون نشده است.

چه آخرین اخراج?

برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها همه چیز به دنبال تیره و تار. نرخ بیکاری بالا و همه گیر اخراج moratoriums شده اند و در کشورهای در سراسر کشور است. و به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر می دانیم اخراج چیزی است که می امد و شد زیاد زندگی یک فرد را برای سال. مثلا گرفتن اخراج می توانید آن را سخت به اجاره دوباره. و که می تواند منجر به فقر فزاینده.

که خرده فروشان نیاز است که مردم ماسک در هنگام خرید ؟ و چگونه آنها اجرای این قوانین است ؟

Walmart, Target, لاو, CVS, Home Depot, Costco — همه آنها سیاست هایی که می گویند خریداران ملزم به پوشیدن ماسک. هنگامی که یک کارمند در برابر یک مشتری که حاضر به تعامل می تواند از کنترل خارج شود بنابراین بسیاری از این خرده فروشان در حال گفتن کارگران خود را به اجرای این حکم. اما فقط داشتن آنها خواهد شد در واقع بیشتر مردم به پوشیدن ماسک.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن