خودروسازان آمریکا فشار مکزیکی همکاران به راه اندازی مجدد دوباره پیوستن به زنجیره تامین

صنعت خودرو بازگشت به کار این هفته است. خودروسازان در آمریکا در حال باز کردن در بخشی از ظرفیت که بدان معنی است

توسط AKHBAREMAAAA در 30 اردیبهشت 1399

صنعت خودرو بازگشت به کار این هفته است. خودروسازان در آمریکا در حال باز کردن در بخشی از ظرفیت که بدان معنی است که حدود نیمی از نیروی کار خواهد بود در محل کار. که بیرون می آید به حدود 130.000 مردم در کار باشد.

چیزی است که برای ایجاد یک ماشین آمریکایی شما باید بارهای از قطعات از مکزیک است که آمار این بیماری همه گیر به خوبی پس از ایالات متحده آمریکا بود.

هنوز فشار در مکزیک برای عضویت در آمریکای شمالی عرضه زنجیره ای ASAP.

یک نمونه در ایالات متحده ساخته شده ماشین در حال عبور از مرز به کانادا یا مکزیک هشت بار قبل از مونتاژ نهایی.

خودروسازان آمریکا بستگی دارد بسیار در مکزیک همکاران که آنها برپا فشار مبارزات انتخاباتی برای آنها را به راه اندازی مجدد با توجه به Duncan, چوب, مدیر مکزیک موسسه در مرکز ویلسون فکر می کنم تانک.

"آنها سخن گفته اند به دولت مکزیک. آنها صحبت به انجمن های کسب و کار در مکزیک" چوب گفت. "ما نیز دیده می شود از طریق وزارت امور خارجه قوی تر و قوی تر پیام گفت که مکزیک نیاز به فکر می کنم در مورد راه های آن فکر می کند در مورد همکاری با آمریکای شمالی همکاران."

به نظر می رسید به کار می کنند. در هفته گذشته در مکزیک را به دولت اعلام خودکار گیاهان ضروری اجازه دادن به آنها را راه اندازی مجدد این هفته است. اما همه گیر خطر وجود دارد ممکن است بالا گفت: زنجیره تامین, مشاور Jeoff Burris در پیشرفته خرید پویایی است.

"مردم به معنای واقعی کلمه نشستن در عرض 2 تا 3 فوت یکی دیگر از آنجا که شما در حال عبور از یک مونتاژ محصول پایین خط" Burris گفت.

و در مکزیک ویروس آمار بعد از در ایالات متحده به طوری که موارد هنوز هم در حال بالا رفتن است.

"ما در حال در نظر گرفتن ما بیشترین تعداد موارد است. حداقل یک ماه در پشت در مقایسه با شهر نیویورک گفت:" فرناندو Alarid-Escudero دستیار استاد در مکزیک مرکز آموزش و پژوهش در اقتصاد است.

بنابراین برای تمام خطر می آمریکای شمالی خودکار زنجیره تامین خود را به عقب با هم با خیال راحت و سرعت ؟

بسیار وجود دارد حاشیه برای خطا به عنوان ایالات متحده آمریکا کارخانه نگه داشتن موجودی محدود. اقتصاددان تام فولرتون ساعت مرزی زنجیره تامین در دانشگاه تگزاس در ال پاسو.

"آنها احتمالا به اندازه کافی موجودی قطعات یدکی برای دریافت آنها از طریق بعد از 12 روز است. هر نوع اختلال در زنجیره تامین است که رفتن به کوتاه مدت در بهترین حالت" فولرتون گفت.

او خوش بین است. دیگران نمی, بنابراین مطمئن شوید. در آلاباما مرسدس بنز است متوقف عملیات به دلیل آن را نمی توانید قطعات آن را از مکزیک است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب