ایالات متحده کسب و کار لابی هشدار دولت در برابر پایان دادن به هنگ کنگ وضعیت

سرنوشت هنگ کنگ به عنوان یک مرکز مالی جهانی می ایستد در تعادل است. هنگ کنگ می افتد در یک منحصر به فرد دیپلماتیک

توسط AKHBAREMAAAA در 7 خرداد 1399

سرنوشت هنگ کنگ به عنوان یک مرکز مالی جهانی می ایستد در تعادل است.

هنگ کنگ می افتد در یک منحصر به فرد دیپلماتیک فضا: این بخشی از چین است اما وعده آزادی بیان و رسانه ها و اعتراض. هفته گذشته حزب کمونیست چین ساخته شده است قصد دارد به طور مستقیم در سرکوب مخالفان در هنگ کنگ پس از یک سال از تظاهرات مرگبار وجود دارد.

زمانی که برگ برنده دولت را تهدید به لغو سیاست ایالات متحده در هنگ کنگ که به قلمرو ویژه اقتصادی درمان است.

ایالات متحده کسب و کار جامعه خواست آمریکا را روز سه شنبه گفت: این امر صدمه زدن به منافع برخی از 1300 شرکت های آمریکایی وجود دارد.

برای نزدیک به سه دهه در ایالات متحده داده است هنگ کنگ وضعیت ویژه — اجازه کالاهای جریان عقب و جلو بدون تعرفه و مردم را به پرواز در داخل و خارج بدون ویزا. کشورهای دیگر انجام همان. که باعث هنگ کنگ حیاتی مرکز کسب و کار با توجه به فریزر Howie مستقل تحلیلگر مالی در سنگاپور است.

آن را "بسیار منحصر به فرد محیط های مختلف از سرزمین اصلی" Howie گفت. "هنگ کنگ بود که همیشه دیده می شود به عنوان مالیات کم, هیجان انگیز, مقصد, can-do نوع محل."

اگر واشنگتن خندق هنگ کنگ وضعیت ویژه ای دارد و می تواند "پیامدهای جدی" در آمریکا اتاق بازرگانی هشدار داد.

یک چیز در خطر: هنگ کنگ شهرت به عنوان یک بالا-اعتماد مکان برای سرمایه گذاری, برگزاری کلاهبرداران پاسخگو و اجرا می پردازد. Jean-Pierre Cabestan می آموزد علوم سیاسی در هنگ کنگ باپتیست دانشگاه.

"بسیاری از شرکت ها را انتخاب کنید هنگ کنگ به داوری اختلافات خود را با شرکت های چینی," Cabestan گفت. "وجود دارد قضات از استرالیا یا کانادا نشسته همراه با محلی هنگ کنگ قضات است."

هنوز مقامات ایالات متحده را تهدید به لغو هنگ کنگ وضعیت برای مقابله با آنچه آنها را به عنوان پکن پرخاشگری است. خواهد بود که "گزینه هسته ای" گفت: هو علم آویزان استاد اقتصاد سیاسی در دانشگاه جانز هاپکینز.

"اگر آمریکا واقعا لغو وضعیت معاملاتی به طور دائم خواهد بود وجود دارد هیچ عطف بازگشت. چین قطعا تغییر سیاست خود در قبال هنگ کنگ" آویزان گفت.

به عبارت دیگر سرعت بخشیدن به پایان مالی هنگ کنگ به عنوان ما آن را می دانم. آویزان و دیگران فکر می کنم برگ برنده دولت ممکن است انتخاب جزئی تحریم ها در عوض مانند محدود کردن ایالات متحده-صادرات به هنگ کنگ.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن