اقتصاد ایالات متحده از دست می دهد 20.5 میلیون شغل نرخ بیکاری افزایش می یابد به 14.7%

کار وزارت مارس شغل گزارش نشان داد که اقتصاد ایالات متحده از دست 20.5 میلیون شغل و نرخ بیکاری به 14.7 درصد است

توسط AKHBAREMAAAA در 19 اردیبهشت 1399

کار وزارت مارس شغل گزارش نشان داد که اقتصاد ایالات متحده از دست 20.5 میلیون شغل و نرخ بیکاری به 14.7 درصد است که بالاترین درصد از زمان رکود بزرگ.

در سال 1933 نرخ بیکاری رسیده تقریبا 25٪. ماه گذشته نرخ نیز پیشی رکود بزرگ رکورد بالا از 10٪.

این دوره از سال 1929 تا سال 1947 شامل سالانه اطلاعات نظامی نیروی سن 14 و بالاتر. فراتر از آن سال داده های ماهانه و اشاره به غیر نظامی نیروی سن 16 سال و بالاتر.

ماهانه تغییر در اشتغال نیز شاهد کاهش رکورد بیش نزدیک به 2 میلیون شغل در سال 1945 در طول جنگ جهانی دوم و 800,000 از دست دادن شغل در طول رکود اقتصادی ،

چهره های دیگر نیز نشان می دهد که آسیب های ناشی از COVID-19 مانند وزارت کار هفتگی نرخ بیکاری گزارش. از آنجا که بحران آغاز شده بیش از 33 میلیون نفر را برای ثبت بیکاری است. اما مانند ما گزارش در گذشته این دولت آمار و ارقام تنها یک تصویر لحظهای.

استاندارد تعریف از یک فرد بیکار است که کسی که تا به حال کار پرداخت می شود و شده است به طور فعال به دنبال کار اما بسیاری از آنها در حال حاضر گذاشته شده و یا ترک شغل خود و نه به دنبال امکانات جدید نوشت بازار را Mitchell هارتمن.

همراه با از دست رفتن شغل بسیاری از آمریکایی ها نیز رو به کاهش در درآمد. حدود 26 درصد از آمریکایی ها که در حال حاضر کار می گویند که آنها تجربه paycut در حالی که 36 درصد در حال کار کمتر ساعت, با توجه به بازار ما-ادیسون تحقیقات نظرسنجی.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im