اقتصاد آمریکا کاهش یافت در 4.8 درصد در سه ماهه اول

اقتصاد ایالات متحده کاهش یافت و در 4.8 ٪ نرخ سالانه سه ماهه گذشته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل خی

توسط AKHBAREMAAAA در 10 اردیبهشت 1399

اقتصاد ایالات متحده کاهش یافت و در 4.8 ٪ نرخ سالانه سه ماهه گذشته به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل خیلی از کشور و شروع به راه اندازی یک رکود اقتصادی است که پایان دادن به طولانی ترین توسعه در ضبط.

وزارت بازرگانی می گوید: تولید ناخالص داخلی کل خروجی کالا و خدمات, نوشته شده در سه ماهه رها برای اولین بار در شش سال. و این بیشترین سقوط از آنجا که رشد اقتصادی در یک 8.4 ٪ نرخ سالانه در سه ماهه چهارم سال 2008 در اعماق رکود اقتصادی ،

پیش بینی می گویند کاهش در ماه مارس سه ماهه خواهد بود و تنها یک پیشرو از دور گریمر تولید ناخالص داخلی گزارش آمده است در جریان ماه آوریل تا ژوئن دوره با کسب و کار خاموش شدن ناگهانی و اخراج قابل توجه با نیروی ویرانگر. این دفتر بودجه کنگره برآورد کرده است که تولید ناخالص داخلی سقوط خواهد کرد این سه ماهه در 40 ٪ نرخ سالانه.

خواهد بود که توسط یک نفس حاشیه bleakest سه ماهه از جمله سوابق شدند برای اولین بار وارد در سال 1947. این امر می تواند چهار برابر اندازه از بدترین سه ماهه انقباض در رکورد در سال 1958.

فقط در چند هفته کسب و کار در سراسر این کشور را تعطیل و گذاشته شدن دهها میلیون نفر از کارگران است. کارخانه ها و فروشگاه ها توقیف. فروش خانه در حال سقوط است. خانواده ها در حال کاهش هزینه های. ضریب اطمینان مصرف کننده در حال غرق شدن است.

به عنوان اقتصاد اسلاید به آنچه به نظر می رسد مانند یک رکود اقتصادی شدید برخی از اقتصاددانان در حال برگزاری امید که بهبودی می رسند به سرعت و استوار پس از بحران بهداشت و درمان حل شده است — چه برخی از تماس V شکل بازیابی. به طور فزاینده ای هر چند تحلیلگران می گویند که آنها فکر می کنم اقتصاد را به مبارزه برای به دست آوردن حرکت خود را حتی پس از شیوع ویروسی فروکش کرده است.

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن