آمریکا به دنبال "یک سونامی اخراج" را به عنوان moratoriums منقضی

بازگشت در ماه مارس به عنوان نرخ بیکاری شروع به بالا رفتن سرسام آور ایالات متحده آغاز شده و قرار دادن اخراج mor

توسط AKHBAREMAAAA در 9 خرداد 1399

بازگشت در ماه مارس به عنوان نرخ بیکاری شروع به بالا رفتن سرسام آور ایالات متحده آغاز شده و قرار دادن اخراج moratoriums در محل برای نگه داشتن مردم از تبدیل شدن به بی خانمان در میان جهانی از همه گیر. دولت فدرال را بیش از حد, اما فقط برای خواص با فدرال حمایت وام مسکن.

در حال حاضر کسانی که moratoriums شروع به اتمام می رسد.

در حال حاضر بیش از ده ایالت از جمله ایالت کارولینای جنوبی،, ویرجینیا, تگزاس و ویسکانسین اجازه داده اند اخراج رسیدگی به رزومه. با آغاز ماه ژوئن بیش از نیمی از ایالات را بدون حمایت در محل برای اجاره. در پایان ماه ژوئیه تقریبا هیچ کدام.

"ما در پرتگاه عظیم اخراج بحران یک بحران مسکن خواهد شد که عواقب اجتماعی برای آینده نامحدود مگر ما دخالت بلافاصله گفت:" امیلی Benfer یک استاد مدعو در دانشکده حقوق کلمبیا و مدیر سلامت عدالت وکالت درمانگاه. "این اقدامات موقت هستند که فقط. لحظه ای که آنها برداشته مستاجرها که در حال حاضر سخت و فشرده خواهد شد مبارزه برای حفظ مسکن."

این moratoriums در حال انقضای به عنوان تلفات از COVID-19 و نرخ بیکاری همچنان به افزایش است. بیش از 40 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری فقط در دو و نیم ماه پس از همه گیر آغاز شد از جمله 2.1 میلیون در هفته گذشته. که حدود 25 درصد از کل نیروی کار است.

در ضمن کمک مالی که از اهمیت قانون در حال اجرا است. اکثر مردم در حال حاضر خود را صرف محرک چک و اضافی 600 دلار در هفته مزایای بیکاری از دولت فدرال متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه.

"در آن زمان ما را ببینید قدر واقعی از دست رفته اجاره و بدهی است که تعلق هر ماه و ادامه خواهد داد به رشد و تشدید" گفت: Benfer شده است که پیگیری اخراج moratoriums در سراسر کشور.

پاتریس Paldino مدیر اجرایی ساحل به ساحل کمک حقوقی از جنوب فلوریدا می گوید: "اتاق انتظار "سونامی اخراج" پس از فلوریدا توقف منقضی می شود در ژوئن 2. در حال حاضر کمک های قانونی است و شنیدن از مردم دریافت کرده اند که اعلامیه که صاحبخانه خود در نظر دارد به حرکت به جلو با اخراج.

"در حال حاضر همه از ناگهانی ما تصمیم گرفتیم در این تاریخ دلخواه از اوایل ماه ژوئن و ما در حال رفتن به خوب با همه بی خانمان بودن که از اوایل ژوئن؟"

پاتریس Paldino ساحل به ساحل کمک حقوقی از جنوب فلوریدا

"در طول این دوره ما امیدوار به نگه داشتن مردم از بی خانمان بودن و در حال حاضر همه از ناگهانی ما تصمیم گرفتیم در این تاریخ دلخواه از اوایل ماه ژوئن و ما در حال رفتن به خوب با همه بی خانمان بودن که از اوایل ژوئن؟" Paldino گفت. "چه اتفاق می افتد ؟ مردم در حال رفتن به بیرون کردند و ما فقط در حال رفتن به آنها را به حرکت از یکی از خانه آنها نمی توانند برای پرداخت به یک دیگر آنها را پرداخت نمی کند ؟ هیچ راه حل نشده است."

حزب دموکرات به رهبری مجلس نمایندگان اخیرا به تصویب یکی دیگر از coronavirus امداد بسته که شامل 100 میلیارد دلار اجاره کمک 75 میلیارد دلار در وام مسکن تسکین دور دیگری از 1200 دلار محرک پرداخت و گسترش $600 هفتگی فدرال بیکاری چک از طریق ژانویه 2021 اما با آن مخالفت های شدید از جمهوری خواهان مجلس سنا و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

"اگر وجود ندارد یک بسته محرک است که می آید به جلو آنچه که ما در حال رفتن به دیدن آن افزایش می یابد در بی خانمانی یک افزایش بزرگ در بی ثباتی برای خانواده ها است, اما آن را نیز به سنگ بازار مسکن گفت: Shamus غلتک مدیر اجرایی ملی مسکن قانون پروژه. "این رفتن به صدمه زدن به صاحبخانه آن را به صدمه زدن به بانک ها آن را به صدمه زدن به کل سیستم ارائه مسکن هر دو در سمت مالی و انسانی طرف است."

تعدادی از ایالات و شهرستانها تعیین کرده اند تا خود را اجاره کمک بودجه, اما آنها "یک قطره در سطل" غلتک گفت: با توجه به سطح نیاز دارید. هوستون $15 میلیون اجاره صندوق زد در کمتر از دو ساعت.

"وجود ندارد و دولت فدرال پله و ارائه قابل توجهی اجاره کمک به مردم در سراسر کشور, من واقعا نگران مسکن ثبات برای یک نوار زیادی از کشور" غلتک گفت.

در ویسکانسین که در آن ایالت اخراج توقف تمام شده سه شنبه هری Mazurkiewicz, 61 است که فقط در حال انتظار برای توجه به نظر می رسد بر روی درب خود را. او را وحشت زده است.

او شده است قادر به پرداخت اجاره بها پس از او گذاشته شد و از کار خود را به عنوان یک نقاش در پایان ماه مارس.

"نبود یک تصمیم این یک واقعیت بود," او گفت:. "من نمی باید پول است. آن را فقط ویرانگر بود. این افتضاح است. آن را تحقیر آمیز."

خود محرک چک رفت و بیشتر به مواد غذایی او اجرا از طریق پس انداز خود را و او را مجبور به قرض گرفتن پول از دوستان و تکیه بر بانک های مواد غذایی برای زنده ماندن. او هرگز قادر به دریافت از طریق به دفتر بیکاری به درخواست برای مزایای.

"من سعی کردم و سعی کردم و سعی کردم" Mazurkiewicz گفت. "من به نام و به نام و به نام و نشسته در آن تلفن برای ساعت ها و ساعت ها و ساعت ها در انتظار نگه داشته و هرگز از طریق به هیچ کس. احتمالا این کار را شاید 20-برخی از زمان. من خیلی دلسرد من فقط خواستار متوقف."

هنگامی که او را برای صاحبخانه که در طبقه بالا زندگی می کند از او را که او می خواهم گذاشته شده است و نمی باید پول برای آوریل اجاره, او گفت:, آن نمی باشد. پس از آن احساس پر تنش و ستیز بین آنها را در هر زمان آنها در تعامل است. در حال حاضر که دولت این است که اجازه می دهد اخراج به جلو حرکت کند دوباره او نمی داند آنچه که صاحبخانه خود را انجام خواهد داد.

"من بسیار نگران است زیرا او می تواند با کف دست زدن که متوجه اخراج در درب من, و من ندارم یکی رتبهدهی نشده است اما من انتظار آن را" Mazurkiewicz گفت.

گرافیتی درخواست برای اجاره بخشش در لس آنجلس ، پس از دولت اخراج moratoriums منقضی مستاجران را مجبور به پرداخت اجاره و یا حرکت است. (والری مکن/خبرگزاری گتی ایماژ)

Corina Eufinger صاحب یک شرکت مدیریت املاک در ویسکانسین به عنوان به خوبی به عنوان یک آپارتمان ده که او اجاره در سنگ شهرستان است. دو تن از مستاجران مشغول به کار در صنعت رستوران و نمی دانم که چگونه آنها را اجاره پس از آنها شغل خود را از دست مارس. هر دو نام او را از حق دور.

"ما در حال کار با آن مردم است. که بخشی از بودن یک صاحبخانه در حال حاضر," او گفت:. "این مورد در حال اجرا به ... اخراج در حال حاضر آن را در مورد کار با آنها در مجموع از آنجا که این یک مشکل است که واقعا ما نیاز به کار بر روی هم با توجه به تمام شرایطی که ما در آن هستیم."

بسیاری از صاحبخانه او با این نسخهها کار میکند نیز در تلاش برای انعطاف پذیر با مستاجران که کار از دست داده اند و در حال تلاش برای نگه دارید تا با اجاره, او گفت:.

"اکثریت مردم صحبت کردم به عنوان طولانی به عنوان مستاجر در برقراری ارتباط با آنها در خط اول زمانی که دادگاه باز هستند."

پل Howard تعدادی از مستاجران در جکسون ویل فلوریدا که در برقراری ارتباط با او و کسی که نمی پرداخت اجاره بها در دو ماه.

"ما رسیده واقعا بسیار به شدت به سعی کنید به انجام دو چیز است. اول مطمئن شوید که آنها می دانند که فرماندار اقامت در اخراج در فلوریدا معنی نیست که آنها لازم نیست که به پرداخت اجاره خود را," او گفت:. "اما در همان زمان ما می خواهیم آن را بسیار روشن است که ما در حال حاضر به گوش دادن به تقریبا هر نوع پیشنهاد به لحظه دریافت کنید. اگر آن زمان کسی شش ماه تا لحظه دریافت کنید من خوشحال به آن را انجام دهد. منظور من, من نه میخوام دریافت پول به هر حال. بنابراین من خوشحال به آن را انجام دهد و من تشخیص مشکلات شما هستیم."

اما از 12 مستاجران که پشت در اجاره او گفت: تنها دو پاسخ داده اند را تکرار تلاش برای در تماس گرفتن. اگر او نمی شنیدن از دیگران توسط مه 31, با یک طرح برای چگونه آنها پیشنهاد پرداخت پایین پشت اجاره "ما هیچ انتخاب" او گفت:. او قصد دارد تا فایل برای اخراج به عنوان به زودی به عنوان ژوئن 3.

"چه گزینه های من هستند ؟ در این مورد ما در حال صحبت کردن در مورد تعداد زیادی از مردم که در حال حاضر دو ماه پشت در اجاره نمی دهد ما یک برنامه تمرین و ژوئن آینده در اطراف. چه چیز دیگری می توانم انجام دهم ؟ "گفت:" هوارد " که همچنین رئیس جمهور از فلوریدا صاحبخانه شبکه. "وام مسکن به پرداخت مالیات بر املاک را به پرداخت همه چیز را باید پرداخت. و من فقط نمی تواند اجازه می دهد که ادامه پیدا کند."

حتی با رکورد بیکاری در حدود 90 درصد از مستاجرها در بر داشت یک راه برای پرداخت تمام یا بعضی از اجاره بها را در هر دو مارس و ممکن است با توجه به ملی مسکن چند شورای.

"من فکر می کنم که ما می توانیم اخراج واصل در یک سطح است که ما هرگز قبل از دیده می شود."

کریستین Donahoe قانونی عمل ویسکانسین

"بسیاری از که می تواند تا به حال با محرک چک گفت:" کریستین Donahoe مسکن اولویت هماهنگ کننده به صورت غیر انتفاعی اقدام قانونی ویسکانسین. "اما من نیز می دانم که بسیاری از مشتریان هنوز دریافت نکرده محرک چک. بسیاری از افراد کم درآمد که اصلا حساب های بانکی و یا اصلا مستقیم سپرده دریافت نکرده خود محرک."

هر چند توقف تمام شده این هفته ویسکانسین نیاز به صاحبخانه به مستاجر پنج روز اطلاع یا پرداخت و یا ترک قبل از آنها فایل برای اخراج بنابراین دولت هنوز دیده می شود سنبله. اما Donahoe گفت که او نگران است در مورد آنچه اتفاق می افتد در هفته آینده پس از آن پنج روز گذشت.

"من فکر می کنم که ما می توانیم اخراج واصل در یک سطح است که ما هرگز قبل از دیده می شود," او گفت:. "مستاجرها باید راه کمتر از حقوق مالکان در طول روند و بنابراین من فکر می کنم که این بحران در حال رفتن به ضربه سخت تر و ضربه سریع تر از مالکان بحران [در سال 2008]."

چند صاحبخانه اجاره را به افرادی که بیکار هستند و حتی کمتر برای کسانی که با اخراج خود را ضبط. با پناهگاه بی خانمان در حال حاضر در ظرفیت در بسیاری از نقاط کشور و خطر گسترش این ویروس هنوز هم بالا و وکلا و طرفداران مسکن و مقامات بهداشت عمومی نگران است که بسیاری از کسانی که اخراج خواهد شد که هیچ جایی برای رفتن.

"مسکن میباشد به حفظ عمومی سلامت به خصوص زمانی که پاسخ به همه گیر شده است به پناهگاه در محل" Benfer گفت. "بنابراین استحکام moratoriums واقعا مهم است به منظور حفاظت از سلامت عمومی بلکه به دفع موج دوم اپیدمی در ارتباط با عدم امن و مسکن مناسب و معقول."

Niklaus Salvatore, 28, نقل مکان به آپارتمان او زندگی می کند در حال حاضر در ماه فوریه تنها چند هفته قبل از او از دست داده و کار خود را به عنوان یک صبحانه دستیار در هتلی در ساحل میامی. قبل از آن او شده بودم در گذار زندگی با یک دوست برای شش ماه اجاره-بنابراین او می تواند ساخت تا برخی از پس انداز.

در حال حاضر او با استفاده از صرفه جویی که به نگه داشتن به پرداخت اجاره — هنگامی که او را برای صاحبخانه او می خواهم خود را از دست داد و پرسید که آیا او ممکن است قادر به کاهش اجاره بها برای یک بیت او گفت: در اثر: اگر شما نمی توانید پرداخت را به من می دهد یک ماه توجه کنید و شروع به دنبال یک مکان جدید.

"من دوستان که به من گفت که در مورد تمام توقف, 'شما نمی مجبور به پرداخت اجاره بها به دلیل شما می دانید که از لحاظ فنی خود را مالک نمی تواند فایل به اخراج شما بنابراین شما خوب,'" سالواتوره گفت. "گفتم:" آره تا حد معینی,' زیرا هنگامی که شما مجبور به پرداخت این پول است."

او از ترس داشتن که اتفاق می افتد و یا بدتر از داشتن صاحبخانه خود نگه کینه و تمدید اجاره نامه خود را بعد از آن.

"سپس شما گیر در یک بیماری همه گیر در تلاش برای پیدا کردن جایی دیگر به حرکت می کند و با شما نداشتن کار که میخوام اجاره به کسی که کار نمی کند ؟" او گفت:. "آن را کاملا به ارزش خطر است."

اما وجود دارد میلیون ها نفر از آمریکایی ها که اصلا پس انداز به سقوط. اخیر بازار-ادیسون نظرسنجی دریافتند که نزدیک به 60 درصد از آمریکایی ها نمی تواند پرداخت غیر منتظره 1000 $در هزینه; بیش از 40 درصد نمی تواند حتی پوشش 250 دلار هزینه.

"من فکر می کنم این نگرانی واقعی است و یک ماه از هم اکنون و یا در اواخر تابستان به عنوان مردم اجرا از بیکاری است. آن را بیشتر و بیشتر دور از محرک پرداخت چه اتفاقی می افتد به کسانی که به مردم؟" غلتک گفت.

اجماع میان مسکن وکلا و طرفداران است که وجود دارد در حال رفتن به یک موج بزرگ از اخراج در سراسر کشور به عنوان moratoriums پایان می رسد و بعد از آن به عنوان مزایای بیکاری را اجرا کنید.

پل Howard فکر می کند آن را به شروع به سمت راست دور در فلوریدا.

"من نمی دانم که چگونه بسیاری از اخراج در انتظار نگه داشته در حال حاضر در انتظار ژوئن 3, از دیگر صاحبخانه. منظورم این است که تعداد زیادی از آنها گفت:" هوارد اجرا می شود که اخراج خدمات به عنوان بخشی از کار خود را با صاحبخانه فلوریدا شبکه. "ژوئن خواهد بود بسیار شلوغ در مرکز شهر در دادگاه است."

هری Mazurkiewicz نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد اگر صاحبخانه تصمیم به اخراج او. او مصرف با ترس و اضطراب است.

اگر او می کند به نام بازگشت به کار به زودی اگر چیزی تغییر نمی کند, او گفت:, "من فقط در واقع فکر کردن در مورد گاز گرفتن گلوله و فقط در تلاش برای رفتن به گرفتن برخی از نوع کار در اینجا," او گفت:. "اگر من مریض سپس من مریض, اما من نمی تواند رفتن بسیار طولانی بود."

این همه او می تواند فکر می کنم در مورد هر دقیقه از روز. او رویاهای در مورد آن. با خانواده و دوستان خود را در به طور مشابه مواضع او نمی داند که در آن او را اگر او اخراج می شود.

"من هیچ ایده," او گفت:. "من می توانم به شما بگویم. من حتی نمی خواهم در مورد آن فکر می کنم."

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب