گوشت ایالات متحده آمریکا به طور فزاینده ای در حال حمل به چین, تحلیل رویترز نشان می دهد

ما شده ایم گزارش کمبود در سوپر مارکت های آمریکا با, گوشت, گیاهان پردازش بسته پس از کارگران بیمار شدن از corona

توسط AKHBAREMAAAA در 22 اردیبهشت 1399

ما شده ایم گزارش کمبود در سوپر مارکت های آمریکا با, گوشت, گیاهان پردازش بسته پس از کارگران بیمار شدن از coronavirus.

در حال حاضر اطلاعات پدید آمده است که گوشت ایالات متحده آمریکا است که هنوز هم در حال حمل به خارج از کشور به ویژه به چین است.

چین شده است ramping تا خرید خود را از آمریکا یک از محصولات گوشت, چرا که آن را در مواجهه خود با کمبود "با توجه به یک خوک بیماری به نام تب خوکی آفریقایی که منجر به مرگ نیمی از کشور گله بیش از دو سال گذشته" رویترز گزارش.

همچنین در ماه ژانویه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت یک قرارداد امضا شده به سهولت جنگ تجاری با چین که شامل تعهدات از چینی برای خرید بیشتر آمریکا صادرات مزرعه.

با توجه به دولت دادهها توسط رویترز چین شده است خرید.

گوشت خوک منابع در مورد 40 درصد از اواسط ماه مارس در ایالات متحده, اما گوشت خوک قزاقستان به چین را چهار برابر شد و در همان مدت زمان ، حدود یک سوم از تمام ایالات متحده تولید گوشت خوک صادر شده است تا کنون این سال است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن استناد دفاع تولید عمل در ماه گذشته برای حفظ گیاهان گوشت باز به تقویت متحده لوازم. چگونه است که مربع با آنچه روی داده است ،

اگر شما نگاه کنید در اولین سه ماهه ژانویه تا مارس این شرکت اسمیتفیلد است که متعلق به یک شرکت چینی بود که بزرگترین صادر کننده آمریکایی گوشت خوک به چین است. نگه داشتن در ذهن وجود دارد چیزهایی که در حال حمل است که آمریکایی ها نمی خورند مانند خوک ،

Smithfield می گوید آن را در حال حاضر تجهیز نشدن یکی از گیاهان خود را در اینجا در ایالات متحده را بیشتر گوشت برای مصرف کنندگان آمریکایی. یکی دیگر از عمده گوشت پردازنده, JBS, می گوید که کاهش صادرات آن برای پاسخگویی به تقاضای ایالات متحده.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن