آمریکا قیمت نفت به زیر صفر سقوط برای اولین بار

قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافته است به قلمرو منفی برای اولین بار. روز دوشنبه یک بشکه نفت وست تگزاس اینترمدیت (

توسط AKHBAREMAAAA در 2 اردیبهشت 1399

قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافته است به قلمرو منفی برای اولین بار.

روز دوشنبه یک بشکه نفت وست تگزاس اینترمدیت (استاندارد نفت تولید شده در آمریکا) کاهش یافته و به منفی $37.63. به عبارت دیگر اگر شما می خواهید یک بشکه نفت در حال حاضر کسی که به شما پرداخت -- و نه راه دیگری در اطراف.

این قیمت در مارس آتی قرارداد منقضی می شود که فردا بعد از ظهر. قراردادهای آتی یک نوع از امنیت مالی است که در آن دو طرف توافق برای خرید یا فروش یک دارایی در یک تاریخ از پیش تعیین شده در یک قیمت از پیش تعیین شده.

معامله گران برگزاری این قرارداد مجبور به قبول این روغن آنها خریداری شده اما ظرفیت ذخیره سازی بسیار محدود در حال حاضر به دلیل کاهش در تقاضا.

"شما معمولا می توانید پول ذخیره سازی نفت خام و فروش آن به قیمت بالاتر در بازار معاملات آتی" آملی کارلتون, یک مدرس اقتصاد در دانشگاه رایس گفت: بازار است. "اما آینده معامله گران ... نمی خواهم به را تحویل بشکه نفت است. بنابراین آنچه آنها انجام می دهند این است که آنها در حال تلاش برای خلاص شدن از شر تحویل فیزیکی و فروش در خارج از آن ممکن است در موقعیت که ایجاد یک منفی قیمت."

کاهش علائم یک تضاد کامل با قیمت در ابتدای سال زمانی که یک بشکه نفت وست تگزاس اینترمدیت هزینه بیش از $60. غوطه در تقاضا نیز تحت فشار قرار دادند پایین متوسط قیمت گاز در ایالات متحده به $1.81 یک گالن (1 دلار ارزان تر از یک سال پیش) با توجه به AAA.

سهام کاهش یافته است در واکنش به این خبر با میانگین صنعتی داو جونز انداختن بیش از 592 امتیاز.

اما یک بشکه نفت وست تگزاس اینترمدیت نفت خام معامله در $20.43 در هر بشکه برای ماه ژوئن قرارداد آتی و دلار در 26.18 برای جولای قرارداد آتی.

"که بیشتر انعکاسی از قیمت واقعی هر بشکه نفت" کارلتون گفت. "این ممکن است قیمت قرارداد — که منفی است و کاهش قابل ملاحظه ای امروز — بیشتر انعکاسی از افراد موقعیت خود را در بازار و اینکه آیا یا نه آنها می خواهند به شرایط فیزیکی تحویل یک بشکه نفت است."

گزارش اضافی توسط بنت صندوقدار.

اگر شما یک عضو خود را در محلی عمومی و ایستگاه های رادیویی ما با تشکر از شما — از آنجا که حمایت خود را کمک می کند تا کسانی که در ایستگاه نگه داشتن برنامه هایی مانند بازار در هوا. اما بازار همچنان به رشد, ما نیاز به سرمایه گذاری اضافی از کسانی که مراقبت در مورد آنچه ما انجام می دهیم: superfans مثل شما.

کمک مالی خود را — به عنوان کمی به عنوان $5 — کمک به ما در ایجاد محتوا است که مسائل را به شما و جامعه شما و برای رسیدن به مردم بیشتر به جایی که آنها هستند – که آیا رادیو, پادکست ها و یا آنلاین.

هنگامی که شما کمک می کند به طور مستقیم به بازار شما را تبدیل به یک شریک در آن ماموریت: کسی که می داند که وقتی همه ما دقیق همه برنده.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن