U. s. خدمات پستی می شود رهبر جدید آن را به عنوان معاملات با نگرانی های مالی

کارولینای شمالی تاجر لوئیس DeJoy برنامه ریزی شده است را به عنوان رئیس جدید ایالات متحده خدمات پستی دوشنبه. این

توسط AKHBAREMAAAA در 26 خرداد 1399

کارولینای شمالی تاجر لوئیس DeJoy برنامه ریزی شده است را به عنوان رئیس جدید ایالات متحده خدمات پستی دوشنبه. این یک کار است که تحت بسیاری از سیاسی موشکافی به خصوص در حال حاضر که بیشتر مردم ممکن است در رای گیری توسط پست الکترونیکی با توجه به COVID-19.

وجود دارد نیز نگرانی های مالی: خدمات پستی تا به حال 11 میلیارد دلار کسری در سال گذشته و می گوید این می تواند بدتر از این سال به دلیل COVID-19.

USPS چند چالش است. یکی از بزرگترین ؟ خرید آنلاین که نیاز به خدمات پستی تحویل تقریبا هر چیزی را از تقریبا در هر اندازه و به هر کسی. Satish Jindel رئیس جمهور ShipMatrix گفت: خدمات پستی را از دست می دهد مقدار زیادی از پول ارائه قطعات بزرگ.

"هر چیزی بیش از 10 پوند آنها باید آن را فراموش کرده ام" Jindel گفت که USPS باید تمرکز بر انحصار خود: صندوق پستی.

اما ریچارد جان یک استاد تاریخ در دانشگاه کلمبیا نوشت که یک کتاب در مورد خدمات پستی گفت که ترک ساکنان و صاحبان کسب و کار در مناطق روستایی ،

"اگر اداره پست وجود نداشت در این شهرهای کوچک فدرال اکسپرس و یو پی اس خواهد بود در حقوق خود برای افزایش نرخ بهره" جان گفت.

USPS است نیاز به نگه داشتن قیمت ها یکنواخت در سراسر کشور بدون در نظر گرفتن هزینه. که یکی از دلایل آن ایجاد شده بود — به مردم دسترسی برابر به ارتباطات و اخبار.

"من به آن تماس بگیرید مدنی پایه و اساس است. منظورم این است که زیر ساخت های آن است. آن را مانند آب" جان گفت.

و آن را حتی بیشتر مشارکت مدنی در ماه نوامبر به بیش متحده در نظر گرفتن پست الکترونیکی-در رای گیری برای کمک به مردم برای رای دادن در یک بیماری همه گیر.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن