ایالات متحده پیاده روی در روز جهانی دیجیتال مالیات مذاکرات

هفته گذشته وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin با ارسال نامه ای به چند وزرای مالی در اروپا اساسا برداش

توسط AKHBAREMAAAA در 30 خرداد 1399

هفته گذشته وزیر خزانه داری ایالات متحده استیون Mnuchin با ارسال نامه ای به چند وزرای مالی در اروپا اساسا برداشت از جهانی مذاکرات بر سر نحوه مالیات دیجیتال شرکت.

وزارت خزانه داری می گوید این فقط درخواست "توقف" اما متحدان اروپایی نیست و مصرف آن فقط به عنوان ساده به تاخیر بیاندازد. این مبارزه نهفته شده است برای حدود یک سال و این نشانه تشدید بیش از که حق مالیات شرکت های فن آوری.

برای روکش کردن آنچه در این مبارزه مورد: شرکت تکنولوژی — اجازه دهید فقط می گویند Facebook و یا Dropbox به — پول از کاربران در فرانسه یا هند یا برزیل, اما آنها عمدتا پرداخت مالیات در ایالات متحده است. این است که چگونه قوانین کار: شما مشمول مالیات که در آن شما از نظر جسمی در حال حاضر. اما بسیاری از کشورها می گویند در دنیای دیجیتال این قوانین ناعادلانه هستند و آنها می خواهند به مالیات شرکت های فن آوری است که پول خود شهروندان است.

"خوب, ایالات متحده از دیدگاه این است که" نگاه کنید این قوانین ما, ما تا به حال این قوانین پس از اولین قرن 20'" گفت: لیلیان Faulhaber استاد حقوق در دانشگاه جورج تاون. مبارزه در انتظار قرار داده شد تا زمانی که این موضوع می تواند چکش را در میان 137 کشور در سازمان همکاری های اقتصادی و توسعه است. اما در حال حاضر که آمریکا توقف مشارکت خود را در مورد مذاکره با استناد به coronavirus هیچ چیز در حال رفتن به دریافت چکش در OECD در حال حاضر حداقل نه با آمریکا

منال Corwin یک شریک در KPMG گفت: این یک وضعیت مخاطره آمیز. فرانسه مثلا, گفته است اگر آمریکا نمی خواهد مذاکره و سپس آن را به جلو بروید با های دیجیتال خود را مالیات. ایالات متحده تلافی جویانه تعرفه های آماده برای رفتن. و این مبارزه ممکن است تکرار برای هر کشور است که تصمیم می گیرد برای شروع مالیات بزرگ با تکنولوژی.

"شما را تا پایان با شماره 1 عدم قطعیت توسط شرکت های که در حال تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری امکان قابل توجهی مالیات امکان که از آن مالیات دریافت و به مصرف کنندگان" Corwin گفت.

در انتخابات سال طول یک بیماری همه گیر جهانی می یابد خود را رتبهدهی نشده است دوباره در یک لحظه از تنش بر تجارت و مالیات.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب